Categories
Yıldönümü Mesajları

Ay Dönümü Mesajları, Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri

Ay dönümü mesajları yazımızda sevgiliye ay dönümü sözleri, kız arkadaşa ay dönümü sözleri ve evlilik ay dönümü mesajları bulabilirsiniz.

Ay Dönümü Mesajları

 • Damla damlaydı hayatıma girişin. Dalga dalga oldu gözlerimde kalışın. Bir nehir, bir deniz derken, koskocaman bir okyanusa dönüştü varlığın. Günlerim, aylarım, yıllarım ve bir ömrüm seninle geçsin isterim. Ay dönümümüz kutlu olsun deniz gözlüm.
 • Bu yakışıklılığın hayatıma girişinin, 3. Ayı. Zaman seninle akıp gidiyor. Sensiz geçmek bilmiyor. Küçücük dünyama huzur katan yakışıklım. Sakallarınla oynadığımda mutluluk bulduğum. Bir ömür yanında mutluluk bulacağımı umduğum. İyi ki tanıdım seni. İyi ki kabul ettin beni.

İlginizi çekebilir: Yıldönümü Mesajları

 • Senden önceki yaşantıma baktığımda, zamanımın ne kadarda boşa gittiğini anladım. Hayatıma gireli 1 ay olmasına rağmen, geride kalan bir ömrü dolu dolu geçirmiş gibiyim. Tüm geçmişimin, gecikmişliğimin telafisi canım aşkım. Ay dönümümüz kutlu olsun.
 • Seninle aylar ayları, yıllar yılları kovalasın. Koca bir ömür bu aşk, yanımızda kalsın. Gözlerin gözlerime dalsın. Ellerin ellerimi hiçbir zaman bırakmasın. Birlikteliğimizin 5. Ayı kutlu olsun canım aşkım.
 • Sende ben olmayı sevdim en çokta. Yaşanmamışlarımı yaşadım ben seninle bu aşkta. Sevdamın imtihanı, duygularımın en deli yanı. Sevdalım, maralım. 3. Ay dönümümüzde, seni delice sevdiğimi yeniden bir kez daha söylemek isterim.

Okumaya devam et ->

 • Bir kelebek say beni. Ömrüm bir gün olsa da, yine seni delice sevmekle geçirmek isterdim o bir günü. Çok şükür ki, 4 aydır beraberiz. Bir ömür bir olmaktır niyetimiz.
 • Akıp giden zaman, gözlerine bakar bakmaz dursun istiyorum. Saatlerde her daim vuslatı vurmalı. Ayrılıklar uzak dursun. Bu sevda denizi, içimizde kudurmalı. 3 ayı doldurduk dünya güzelim. Darısı kalan ömrümüze.
 • Bugün 6. Ay dönümümüz. Tüm ömrüme yetebilecek kadar, mutlulukla dolu 6 ay. Ama yetmez. Ömrüm ömrüne denk düşmeli. Aşklar değil, ölecekse bedenler ölmeli. İyi ki mutluluğumsun can parçam.

Okumaya devam et ->

 • Sana karşı olan duygularım, içinde hala coşkun dalgalı bir deniz gibi. Artarak devam eden bu sevgi, son nefesime kadar devam edecek. Birlikteliğimizin 4. Ayında, seni ilk günkü heyecanla sevmenin mutluluğunu yaşıyorum can özüm.
 • Aşka dair tüm güzel duyguları yitirmişken tanıdım seni. Ömrüme ömür katanım. Tanışmamızın 6. Ayında, sana hala en samimi duygularla bağlıyım. İyi ki seninim ve iyi ki benimsin. Çünkü sen içimdeki, en derin özlemdin.

Uzun Ay Dönümü Sözleri

 • Seni tanımadan önce, bir hayalden öteye gitmezdi böylesine büyük bir sevgi. Seninle hayallerimde bile zor yer bulan bu sevgi, büyük bir gerçeğe dönüştü. Hayallerimin gerçeğe dönüşmesinin 8. Ayında, seni delicesine sevdiğimi bir kez daha ifade etmek isterim.
 • Seninle tanışana kadar, tüm dünyam karanlık bir gökyüzüydü. Hayatıma sen girdiğinde, tüm karanlıklarımı aydınlatan parlak yıldızım oldun. Artık gecelerimde gündüzlerim gibi aydınlık ve sevgi dolu. Hayatıma girişinin 3. Ay dönümünde, seni bana bahşeden Rabb’ime bir kez daha şükürler ediyorum.

Okumaya devam et ->

 • Senin yanında geçen bir saniye bile, koskoca bir ömre bedeldir benim için. Sadece seninle olmak, gözlerine bakıp öylece kalmak, benim şu ömrümdeki en anlamlı ve önemli anlardır. İyi ki varsın can özüm. Gönlüme düşüşünün 4. Ayı kutlu olsun. Nice aylara ve nice yıllara birlikte erişmek dileğiyle.
 • Sana olan duygularımı, hiçbir cümle kalıbına sığdırmam mümkün değil. Gözlerine vurgun şu deli yüreğim, bir ömür seni en mahrem yerinde saklayacaktır söz olsun. Sana olan bu sevgiyi ne okyanusların büyüklüğü ile, ne kum taneleri ile anlatabilirim. Bugün 8. Ayımızı doldurduk. Bir ömre koysam sığmazsın ama, en azından bir ömür yanımda olman duasıyla.

Okumaya devam et ->

 • Seninle vuslata ermemizin 7. Ay dönümü. Hatırlar mısın o ilk teklifteki heyecanımızı? Gözlerimize bakarak donup kaldığımızı? Öyle çocukça öyle masumaneydi ki. Sonrasında ne yapacağımızı bilememiştik. Bir ömür boyu aynı duygu ve heyecanla kollarında olmayı diliyorum.
 • Geçmişimdeki sensiz geçen her saniyeyi, hayat filmimden kesip çıkarabilsem keşke. Çıkarabilsem de geriye dönüp baktığımda, sadece koca bir mutluluk görsem. Bugün senin içime işleyişinin 2. Ayı. Nice aylara, yıllara ve koca ömre aşkım.

Okumaya devam et ->

 • 3 ayı geride bıraktık. Ama yetmez. 3 yıl olmalı. Oda yetmeyecek, 30 yıl olmalı. Biliyorum ki oda yetmeyecek, bir ömür olmalı. Bence oda sana doymama, bu aşkı içime işleye işleye yaşamama yetmeyecek. Tek duam, ahrette de sonsuza dek seninle olabilmek meleğim.
 • Ellerin ellerimde, dilerim ki bir ömür geçsin seninle. Ben ölürümde bu aşk ölmez. Ölürsem gömülmek isterim gamzelerine. Tanışmamızın, sırdaş olmamızın 8. Ayı kutlu olsun aşkım. İyi ki tanımışım. İyi ki varsın ve sonuna kadarda olacaksın.

Okumaya devam et ->

 • Uçuk kaçık bir sevdanın peşine mi düşmüştük bilmiyorum ama. Benim kurduğum, en büyük hayallerim vardı orada. Yaşamak istediklerimi buldum sende, aşka dair ne varsa. Hayatıma anlam katanım. Yanındayken bile özlemim. Bugün 5. Ayımızı dolu dizgin devirdik. Bu özel günde, bir ömür yanında olacağımın sözünü veriyorum sana.
 • Daha birlikteliğimize 3 ay oldu. Bu 3 ay içerisinde, kolları güllerle kelepçelenmiş, dudağı dudaklarınla mühürlenmiş. Aşkı aşkınla törpülenmiş, bir sevda tutsağı oldum gönül sarayında. İyi ki varsın can tanem.
 • Meyletmem dünya malına, yanımda bir ömür sen olunca. Öleceksem bile, oda senin kollarında olsun. Yaşadığım her saniye, seninle olsun. Ömrüme ömür katışının, 4. Ayı kutlu olsun.

Ay dönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

3 replies on “Ay Dönümü Mesajları, Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri”

Bugün 6. ay dönümü ve iyiki hayatımdasın iyiki benimsin, aşkların en güzelini yaşattığın ve yaşatacağın için şimdiden teşekkür ederim güzelim, geride kalan 6 ay sanki dakika saniye gibi çok çabuk geçti… isteğim ayların yılların geçmesi değil ömür boyu birlikte olmak birlikte yaşlanmak, sen benim sol yanımsın sevdiğimsin, sana saygı duyduğum kadar kimseye duymam bu hayatta, kimse olmasın yanımda senden başka, seni seviyorum. 🌹

#Sametcan Ç. 🌹

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *