Categories
Günaydın Mesajları

Hayırlı Sabahlar Mesajı, Hayırlı Sabahlar Sözleri

Hayırlı sabahlar mesajı yazımızda sevgiliye hayırlı sabahlar mesajları, iyi sabahlar mesajları ve hayırlı sabahlar sözleri bulabilirsiniz.

Hayırlı Sabahlar Mesajı

Bilmelisin ki Allah çekmiş olduğu acı için amaç vermiştir. Yaşamış olduğun sıkıntının nedeni ve göstermiş olduğun imanın için ödülü bulunmaktadır. Yeni güne başlarken bismillah demeyi unutma. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Allah’ım ömrünüz boyunca sabaha günaydın demeden sabah namazını kılmayı nasip etsin inşallah. Hayırlı sabahlar, iyi sabahlar.

Sabah olsun hayır olsun gönlün mutlulukla dolsun. Hayırlı sabahlar canlar, iyi sabahlar.

Bu hayattaki en büyük cimrilik Allah’ın selamını alamamaktır. Hayırlı sabahlar, iyi sabahlar dilerim.

Allah’ın rahmetiyle bereketi daima üzerinde olsun can dostum. Evinden huzur, yüzünden tebessüm asla eksik olmasın. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Bu mübarek günde dualarınız ve ibadetiniz daima kabul olsun. Hatalarınızla günahlarınız affolur inşallah hayırlı sabahlar, iyi sabahlar.

Her soğuk kışın kalbinde tüm sıcaklığı ile ilkbahar bekler. Her karanlık gecede tüm cezbedici haliyle gündüz olur. İyi sabahlar hayırlı sabahlar.

Her sabaha Allah’ın adıyla başlamak yeniden dünyaya gelmek gibidir. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Günaydın, iyi sabahlar, hayırlı sabahlar dilerim öncelikle. Evinden bereket, dilinden dua, kalbinden rahmet eksik olmasın. Mutlu, güzel bir gün diliyorum senin için.

Allah’ım, her çeşit kötülükten, amelden, arzudan ve hastalıktan kuşkusuz sana sığınmaktayım. Rabbim gününüzü mükemmel eylesin iyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Güzellik içinizi ısıtsın, aydınlatıversin. Kalbinizden ve yüzünüzden gülümseme eksik olmasın. Allah’ım tüm dualarınızı kabul eylesin. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

İyi sabahlar, hayır sabahlar deniz gözlüm bugünün çok güzel geçsin inşallah.

>Günaydın mesajları< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Yeni güne en güzel hayalinizle başlayın ki geriye kalan zaman çok daha iyi geçsin. Hayırlı sabahlar, iyi sabahlar.

Neden kaybediyoruz biliyor musun? Affetmek sadece Allah’a mahsus iken biz kuldan af diledik o yüzden. Günaydın olsun hayırlı sabahlar, iyi sabahlar.

Dünya yaşamadığımızı bugün yaşayalım diyerekten bize bugünü bahşetmiş ki biz ona şükür etmek yerine isyan ediyoruz.. umarım isyandan vazgeçeceğimiz ve şükredeceğimiz yeni günlere uyanabiliriz. İyi sabahlar hayırlı sabahlar.

Canım dostum yeni bir gün olması için gönlünü hoş tutmalısın. Günaydın, iyi sabahlar, hayırlı sabahlar diliyorum canım dostum benim.

Bir düşünsene bir sabah uyanmışsın ve o çok istediğin duan kabul etmiş. İnşallah böyle bir güne uyanmışsındır iyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Yeni güne bir kez daha gözümüzü açabildiğimiz için Allah’a şükür olsun. Hayırlı sabahlar, iyi sabahlar.

Günler bize dostun güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek olmakta. Umudumuz dostların hediyesi olmakla beraber duamız sizlerin sevgisi ile mümkündür. Cumanız mübarek, hayırlı sabahlar, iyi sabahlar dilerim.

Daralmış olduğun anlar olacak. Hayat denilen o nefes araların taşımış olduğun beden ağır da gelecek. Zaman ile ruhuna karanlıktan, yalnızlıktan korkmaman gerektiğini öğreneceksin. Unutmamalısın ki her gece iki gündüz arasında yaşanır. İnadına da aydınlığa kavuşacağını bilmelisin. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Günaydın sevgilim o kadar güzel bir gün yaşa ki bugün hiç bitmeseydi keşke dediğin ve bitmesine yakınken de yarının özlemini çekeceğin huzur dolu bir gün olsun. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Sevgiliye Hayırlı Sabahlar Sözleri

Gecenin karanlığından sabaha dönüşebilen güzel ışıkların hayatın boyunca farklı bir anlam katması dileğiyle sana. Günaydın diyerek içini ısıtmak ve yüzünü gülümsetmek istiyorum ve başarılı olduğuma da eminim hayırlı sabahlar.

Günaydın canım, iyi sabahlar. O kadar güzel uyuyorsundur ki sen şimdi kim bilir yanında olsam uyandırmaya kıyamazdım. Hayırlı sabahlar bir tanem.

Günaydın sevgilim, bugün ilk önce pozitif düşünmeni istiyorum senden. İlk önce gülümsemelisin ve sonrasında kahkaha atmalısın. Hatta katıla katıla gülmelisin ki herkes gülüşünü görüp kıskanmalı. Hayırlı sabahlar sevgilim.

Bir gün olacak ve seninle güne uyanabileceğimi tahmin bile edemezdim sevgilim. Ama bakıyorum da sen artık benimlesin ve yanımdasın. Güne senle uyanıp seninle olmayı diliyorum. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Kokuna öyle bir alışmışım ki sevgilim kokun olmadan asla yaşayamayacağımı anladım. Sen varasn her şey güzel yeni gün bile ayrı bir güzel, iyi sabahlar, hayırlı sabahlar sevgilim.

Bu sabahta seni düşünerek kalktım. Güneşe direkt en parlak ışığına sana yollamasını söyledim. Sakın üşüme, çünkü ben senin yanında olacağım. Hayalimle.. iyi sabahlar, hayırlı sabahlar.

Bir umut ile başlar her yeni gün. Gün güzel olduğu zaman umutlarda ayrı güzel olurlar. Her yerini günde sana ayrı bir umut gelmesi dileğiyle. Hayırlı sabahlar, iyi sabahlar.

Her şey sadece seninle güzel sevgili, sabaha uyanmak ise aralarında en güzeli iyi sabahlar hayırlı sabahlar canım benim.

Hiç vakti düşünmeden sadece seninle beraber olsam diyorum. Uyandığımda seni görsem sana sarılsam ne güzel olurdu her şey. İyi sabahlar, hayırlı sabahlar canım sevgilim.

Canım dostum, bu sabah diğerlerinden daha farklı senin için çünkü bekarlığının son günü. Bugünü iyi değerlendir can dost; hayırlı sabahlar.

Sorunsuz bir gün geçir ve aklında daima ben olayım sevgilim iyi sabahlar hayırlı sabahlar.

Hayırlı sabahlar mesajı yazımızın sonuna geldik.

2 replies on “Hayırlı Sabahlar Mesajı, Hayırlı Sabahlar Sözleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *