Categories
Damar Sözler

İsyan Sözleri

İsyan sözleri yazımızda sevgiliye isyan sözleri, en güzel isyankar sözler ve isyan mesajları bulabilirsiniz.

İsyan Sözleri

İsyanım var haddini bilmeyene. Ancak kimse merak etmesin. Biz haddini bildirdik nicesine.

Ben geçerken onun için candan. O kahpelik peşinde koştu durmadan. Yaptığın tüm kahpelikler. Gün gelir sana döner. Aşkta da olur intikam. Kahpeliklerinin, alayına isyan.

Sessiz isyanlarım var benim. Adam gibi seven için, geçsem de candan. Adam gibi sevmeyene yer hazır. Kimsesizler aşk mezarlığından.

Sessiz dururum. Duru bir suyum bazen. Susarız bazen, olsa da kahpece kuyumuzu kazan.  Ama kimse unutmasın ki, fırtınalar sakin kalır. Delikanlılar ederse isyan.

İsyan ediyorum artık isyan! Tüm kahpelere, dost görünümlü çakallara, sahte sevdalara. Kahpeleri etmedik asla baş tacı. Dosta güven olduk, vuracakları yeri yoklayanlara büyük bir acı.

En >damar sözler< için tıklayın.

Niye isyan ediyorsun diyorlar hayata? Bilmiyorlar ki, hayat açmış sevdamıza koca bir yara. Sen git ellerde mutluluk ara. Ben ölsem sürmem, bu sevdaya kara.

Dudaklarıma vurdum aşkın kilidini. Yazılmamış bir hikayeyim ben, kağıt üzerinde tomurcuk tomurcuk. Kalem değmemiş daha, ilk satırıma. İsyanım, an olur sevgimden daha ağır basar dünyada.

Olur olmaz isyanlarıma vurgunum. Umursamam zindana tıksa da beni. Artık benim için önemli olan, g.t etmektir her zaman seni.

Bir isyandır bu. Ayrılıkların acısına bir isyan. Çok alçak tanıdık bu hayatta. Yüzümüze dost görünüp, ardımızdan kuyumuzu kazan. Baş eğersem namerde, namert olayım. İsyanımdan vazgeçersem, kahpeye gıybet olayım.

Sevdada kaldı adın. En vurdum duymaz hallerini özledim. Özlemekle bitseydi özlemlerin. Bil ki, ben böyle isyan etmezdim.

Eğilmez başım, dost vuran namertlere. Canım feda olsun, dost olan mertlere. Kimseye vurmak için zaman kollamadım. Öyle ikiyüzlü alçaklar gördüm ki! Bilin, ben boşuna baş kaldırmadım!

Zemheride yedim hançeri dost bildiklerimden. Sevdaya ram oldu yüreğim. Dost bilip dost olana, aşk bilip aşık olana can feda ama. Arkadan vuranadır, isyan bayrağım.

Hiçbir aşık, isyan etmez asla aşka. Aşığın isyanı aşka değildir. Bizim isyanımız, bugün seviyorum deyip, yarın yad ellerde mutluluk arayana.

Duygularım baş kaldırmış bana. Beynim, aklım, vicdanım hükmedemiyor artık. Ben, ben olmaktan çıkmışım artık. İmkansız bu isyanı bastırmak.

Bakma uzaktan uzağa kahkahalar attığımı. En büyük isyanlar, içimde barınır aslında.

İsyankar Mesajlar

Bu bölümde en isyankar mesajlar bulabilirsiniz.

Geceler özlemine özlem kattı. Ben seni böyle severken, sen yad ellerde mutluluk aradın. Artık tahammülüm kalmadı, isyan bayrağını çektim. Senden gelecek her şeye, senle olan herkese lanet ettim.

Soysuz insanlar için, tertemiz bir sevginin hiçbir önemi yok. Adam gibi seven, ihanet etmeyen birini aradım hep. Yoksa çevremizde, zaten kahpe insan çok.

Umarım sende bir gün benim gibi yanarsın. Yıldızlar doğmaz gecelerine, güneş ağarmaz gündüzlerine. Seninde dünyan böyle kararsın.

Artık çizdim üstünü. Ne silgim var, ne kağıdımda boş yer. Dönülmez bir isyandayım bu sefer.

Bir vefanın isyanıdır bu. İçmem artık namert elinden. Bakır taslar içinde olsa da serin bir su. Çölde can veririm. Gülde diken olurum. Arar belamı bulurum. Ama dönme artık bana sen. Çünkü daha bu isyandan vazgeçmem ben.

Adaletin yok be dünya. Kimilerine kaymak ve balla. Kimilerine acı dolu günler, her gün yoklukla bir sopa. Ne diyeyim ki? Bir gün elbet yıkılacaksın. Aç olana da, tok olana da kalmayacaksın.

Acılarıma, hüzünlerime rağmen ayaktayım. İsyan bayrağını çektim iyi gün dostlarım. En deli duygularla araftayım.

İsyanım Allah’a değil haşa. Baş kaldırışım, kendini adam zanneden iyi gün dostlarına. Her zaman, vuracağınız yeri yoklamak için sıvazladınız. Ben iyi niyet gösterdikçe, sizler azdınız. Artık geçmişte kaldı o saf günlerim. Herkes ayağını denk alsın. Yanlışınıza, bin belayla cevap veririm.

Güneşin doğmasını, kendi ötmesine bağlayan yavşaklar da oldu hayatımda. Ben bazen güneş oldum. Bazen güneşlerini batırdım, en karanlık anlarında.

Nankörsünüz ey dostlarım. Yapılanı, iyiliği bilmeyecek kadar nankör. Artık benimde tüm kötü niyetli hallerim baş kaldırdı. Hepinize iyi seyirler.

Saçıma aklar doldu yıllar yılı. Unutmadım, unutamam dost görünümlü yılanları. Ben isyan bayrağını çektim artık. Sanmayın ki, ceketimi alır giderim. Ben bir cesur yüreğim. Ölümüne mücadeleyi severim.

Göz yaşlarım, en sessiz isyanım oldu. Sessiz olsa da, içimde sana karşı, büyük bir öfke doğurdu.

İsyan sözleri yazımızda sizler için en anlamlı isyan yazıları paylaştık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *