Categories
Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Kardeşime Sözler

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızda kardeşe doğum günü sözleri ve kardeşe kısa doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Şefkatli bir kardeş olup hayatımda olduğun için Allah’a her gün şükretmekteyim. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Hayatın boyunca her şey istediğin gibi güzel bir şekilde gerçekleşsin.
 • Dünyada eğer eşsiz bir güzellik var ise o senin kalbinde yer almaktadır. Hayatında yeni yaşınla beraber her zaman kalbinin güzelliği gibi iyi bir şekilde geçsin. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın canım kardeşim.

İlginizi çekebilir: Kardeşlik Sözleri

 • Ben seni doğduğun zaman hiç istemedim. Çocukluk aklımda kıskançlık etmişim işte. Şimdi düşünüyorum da iyi ki doğmuşsun. İyi ki de benim kardeşim olmuşsun. Nice senelere.
 • İyi ki doğdun canım kardeşim. Seni her şeyden çok seven, canını bile ortaya koyabilecek bir kardeşe sahipsin. Doğum gününü kutluyorum.
 • Tonton bir nene olduğun zaman bahçende oturup sallanan sandalyende oturarak eski günlerini düşündüğünde  daima istediğin güzel günler olsun canım kardeşim. İyi ki doğdun.
 • Dilerim ki yeni yaşın sana mutlulukların bugüne kadar yaşatmadığını yaşatır. Başarı merdiveni rahat bir şekilde tırmanıp yüzünün hep gülmesi dileğiyle. Neşen asla son bulmasın. Sevgi dolu kalsın yüreğin hep mutlu ve huzurlu olman dileği ile doğum günün kutlu olsun..

Okumaya devam et ->

 • Bir sene daha geri de kaldı. Sakin üzülme ama bir yaş daha aldın diye. Unutmamalısın ki herkes aynı şekilde yaş almaya devam ediyor. Bu senenin sonunda geri baktığın zaman umarım iyi bir yaştı diyebilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.
 • Ne kadar zor sana seni anlatabilmek. Varlığının ne kadar bana mutluluk verdiğini, hayatıma ne kadar anlam kattığını yazıya dökmek çok güç. Doğum  günün kutlu olsun diyerek klasikleşmek istemesem de dile getiremiyorum canım kardeşim. İyi ki doğdun ve iyi ki benim kardeşim oldun.
 • Benim için çok özel birisin sen. Bir tanemsin ama varlığını sana anlatamam. Canımdan öte cansın sen benim için. En sıkıntılı, en üzgün olduğum anlarda yanımda olup ben buradayım deyip bana içten sarılansın. Koştuğumuz ve paylaştığım onca şeyi düşündüğümde iyi ki varsın diyebiliyorum. Hayat insanlara daima iyi şanslar vermez yahut verse de insanlar bunu değerlendiremiyorlar. Ben senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için şanslıyım. Seni kocaman öpüyorum ve seni çok sevdiğimi bil canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Okumaya devam et ->

 • Hey erkek kardeş, senin yürüdüğün o yolları ben dönmeye başladım ama sen korkma canım kardeşim. Önünde olsam da ben daima senin yanında olacağım. Sıkıştığında kalbin bunaldığında, aklın yanıldığı zamanlarda bana gelerek doğrusunu bulabileceğini bilmelisin.
 • Nasılsın bugün? Bugün çok mutlu olmalısın aramıza katıldığın ilk günlerden biri. Seni o kadar çok seviyoruz ki hayatımıza neşe gibi geldin canım kardeşim. İyi ki doğdun.
 • Cadı kardeşim, doğum günün de sana bir adet süpürge alacaktım fakat senin odan da gizli yerinde binlerce vardır diye almadım. İyi ki doğdun.

Erkek Kardeşe Doğum Günü Sözleri

 • Küçük prensimiz senin kadar mutlu, iyi kalpli biri daha yok bu hayatta. Her zaman kalbindeki güzelliği yaşatman dileğiyle iyi ki doğdun.
 • İlk dünyaya geldiğin zaman herkes gülerken sen ağlıyordun. Fakat şimdi herkes üzgünken sen herkesi güldürmeye çalışıyorsun. Etrafındaki herkese mutluluk vermeye çalışıyorsun. Kalbindeki o güzellik hiçbir zaman solmasın canım kardeşim. İyi ki doğdun ve iyi ki bizimlesin.
 • Aramızda uzun mesafe olsa da sen benim her daim kalbimde olan biricik kardeşimsin. İyi ki doğdun canım kardeşim.

Okumaya devam et ->

 • Hayatının gökkuşağı gibi olsun rengarenk başarıların da senin kadar renkli olsun. O gülen yüzün hiçbir zaman solması doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.
 • Yeni yaşında kalbin hep mutluluk alsın canım kardeşim. Kalbinin güzelliği yüzüne yansıdığından herkesi mutlu etme kapasiten çok yüksek canım. Sağlıklı, huzur dolu bir yaş geçirmen dileğiyle.
 • Et ile tırnak nasılsa beden ile ruh birbirinden ayrıldığı zaman nefes alamazsa bizde seninle aynı böyleyiz kardeşim. Aramızda yaşanılan kırgınlık, küslük olsa bile sana olan içimdeki sevgi hiçbir zaman bitmiyor bitmeyecekte. Mutlu gününde yanında değilim ama buradan da bir nebze olsa mutluluk katmak istedim. Doğum günün kutlu olsun.

Okumaya devam et ->

 • Senin şuanda çok mutlu olduğunu biliyorum canım kardeşim. Küçüklüğünden beri doğum gününde hep heyecanlı olursun ve senin için daima en güzel sürprizin hazırlanmasını beklerdin. Şimdi uzaktayız ama kalbimizin seninle olduğunu bilmelisin. Bu yeni yaşında tüm mutluluklar ve kalbimden geçenler seninle olsun güzel kardeşim.
 • Sen benim canımdan öte cansın bunu unutma kardeşim. Başın sıkıştığı zaman gelebileceğin bir kardeşin olduğunu da unutma. İyi ki doğdun, nice senelere.
 • Hayatın senden alıp götürdüğü şeylere rağmen sen yaşamı tercih ettin. Tek başına savaşıp tüm engelleri aştın. Bundan sonraki hayatında da aynı azimle yürümeni dilerim canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları

 • Sana duygusal bir doğum günü mesajı yazmayı düşündüm fakat duygularımı buraya dökemedim. Kolay değilmiş canından can olan birine duygularını apaçık bir şekilde açabilmek. Kardeşe doğum günü mesajı yazarken içindeki o duyguyu dışarıya çıkartmak zor olduğundan şimdilik sadece doğum günün kutlu olsun kardeşim. Seni seviyorum.
 • Kardeş gibi bir tatlılık var mıdır acaba bu hayatta? Ne zaman başın derde girse ya da bunaldığında yanında biten tek kişi varsa o da kardeştir. Sen benim daima yanımda oldun canım kardeşim. Seni daima sevip kollayacağıma emin olabilirsin. Doğum günün kutlu olsun.
 • Canım kardeşim yanında olmadığım için üzgünüm. Ama sen şuanda başarılı ve güzel bir hayata hazırlanıyorsun. Ne zaman bir derdin olursa seni koşulsuz, yargılamadan dinleyecek olan biri olduğunu aklından çıkartma seni beklemekteyim.

Okumaya devam et ->

 • Tutmuş olduğun tüm dileklerinin bu yaşında gerçekleşmesini umuyorum. Hayatındaki güzellikler daha da çoğalsın ve sen hep mutlu ol kardeşim. Seni daima sevecek olan ve kollayacak olan ablan. Seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun bebeğim.
 • Hayatım çok dönüm noktası olur sen ilk doğduğun zaman benim de dönüm noktalarımdan biri oldu. Seni ilk duyduğum da hiç istemedim. Biliyordum ki sevgi azalacak, her şey bölünecekti ama büyüdükten sonra ve senin o kokunu duyduğumda her şey benim için değişmişti. Sen benim huzurumsun ve bana ortak olansın. Daima benim yanımda olman gerekiyor. Şuanda uzakta olsan da seni daima koruyup kollayacağımı bil güzel kardeşim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

En güzel doğum günü sözlerini paylaştığımız kardeşe doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *