Categories
Güzel Sözler

Sevgiliden Özür Dileme Mesajları

Sevgiliden özür dileme mesajları yazımızda sevgiliden af dileme mesajları ve sevgiliye özür dileme mesajları bulabilirsiniz..

Sevgiliden Özür Dileme Mesajları

Hatalarım olmuş olabilir, ama bu hataları düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Lütfen beni affet.

Çiçekler nasıl muhtaçsa yaşamak için suya, ben de sana o kadar muhtacım. Sen olmadan yaşamanın ne olduğunun farkında bile değilim. Sen varsan ben varım. Sen yoksan ben yokum. Affet beni.

Bazen yapılan yanlış doğruyu bulabilmek içindir. O kadar çok yanlış yaptım ki sana karşı, doğruyu buladıysam bu yanlıştır.

Sensizliğin bana getirdiği tek şey acı. En büyük cehennemin içinde kahroluyorum. Lütfen dön bana.

Özrüm kabahatlerim kadar büyük olabilir. Ancak sen daha büyüksün. Affına muhtacım, sen olmadan sadece nefes alarak yaşıyorum. Hayatta zevk alamıyorum.

Senin başladığın yerde benim gururum biter. Her şeyi bir yana bırakarak senden özür diliyorum.

Bazen kelimeler insana yetmez. Boğazına düğümlenir. Söylemek istesen de diline gelmez. Şimdi bütün af sözcükleri sana ait. Lütfen barışalım artık.

Seni ilk gördüğümde anlamıştım hayatımın tek anlamı olacağını. Sana uygun bir şekilde hareket etmek istedim. Ama bazı noktalarda eksik kaldım. Şimdi ise kendimi düzelttiğimi düşünüyorum. Sadece beni affetmeni bekliyorum.

Yıldızlar geceyi nasıl aydınlatıyorsa, sen de benim karanlığımı aydınlatıyorsun. Sen olmadan zifiri bir yalnızlığın içinde yolumu bilmeden yürüyorum. Bir kez daha tut ellerimi. Sürekli aydınlansın yaşamımız.

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Sensiz yaşamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Sen benimle değilsin ya, sanki ben hiç var olmamışım gibi, sanki sonsuz bir hiçliğin içinde hareketsiz duruyormuşum gibi. Affını istiyorum tekrar yaşama dönebilmek için.

Yaşam ve ölüm kadar kesin işlediğim kabahatler. Yanlışlarımın farkına vardım. Sadece sana ihtiyacım var ve senin sevgine.

Dünyanın en güzel gözlerine bir kez daha bakabilmek için her şeyi değiştirmeye razıyım. Yeter ki sen beni tekrar kabul et.

Kendimi kaybettiğim zamanlar geride kaldı. Artık kendimi buldum senin aşkınla beraber. Sana muhtacım.

Yolumu kaybettiğim zamanları düşündüm hep. Neden bu yanlışları yaptım sana karşı diyerek. Her şeyi biliyorum artık. Her şeyi nasıl düzelteceğimi biliyorum. Sadece bana vereceğin şansı istiyorum.

Hatasız insan olmaz. O kadar çok hata yaptım ki belki de insan olmamam lazım benim. Sadece pişmanım ve affını istiyorum.

Nefes almak kadar yaşamsal bir varlıksın benim için. Sen olmayınca nefesim kesiliyor, daralıyorum, boğuluyorum. Tekrar hayata döndür beni. Tek bir af istiyorum senden.

Uzun Özür Mesajları

Sana inandığım için özür dilerim. Bunu hak etmediğini bilmiyordum. En baştan söyleseydin benden sana çok güzel hayal kırıklıkları olur diye, sadece kendi kırıklarımı alır defolur giderdim. Ağzından çıkmayan sözler için şimdi kendi kırıklarımı bulamaz oldum. İçim dışım senin bıraktığın kırıklarla doldu.

Seni üzdüğüm, gözlerinde ki yaşları boğduğum her gün için özür diliyorum sevgilim. Ben sendeki beni görmekte fazla geciktim. Ben seni diğerleriyle aynı kefeye koymayı seçtim. Ben sana güvenmedim, seni düşünmedim. Ben deli bir adamım sevgilim, senden çok özür dilerim.

Canını yakmadığım, boğazını sıkmadığım her an için senden özür diliyorum. Aklından hiç çıkarma ki karşıma çıktığın ilk gün, gırtlağının bedeninden ayrılacağı gündür.

Öfkeme hakim olamıyorum, böylesine verilen emek karşılığında böyle saçma bir bahaneyle çekip gitmekte ne demek. Seni sevdiğim için özür dilerim. Sen gerçekten sevilmeyi bilmeyen bir adamsın.

Anlamlı >pişmanlık sözleri< için tıklayın.

Bencilliğin için benden özür dileme. Sadece bencil olma. Ben sencil olmayı seçtim benden vazgeçip. Sendeki her detayı, her ayrıntıyı çok sevdim. Dinlediğin bütün şarkıları senden önce ben sevdim. Özür dilerim. Bu kadar sencil olduğum için senden milyonlarca kez özür dilerim.

Yastığımda bıraktığın koku için özür dilemeye gel yatağımdan. Seni saran içine alan, seni sahiplenen yorganımdan af dile. Geceleri korktuğunda sana sarılan kollarımdan helallik al. Bu borcu öde, öbür düyaya bırakma zira cehennem senin iliklerinin kuruduğu yer olacak.

Ellerime nasıl dokunabildin hiç utanmadan. Başka tenlerin izini nasıl taşıdın benim bedenime. Bıraktığın her iz için bedenimden özür dile.

Özür dilerim, seni çok kırdım. Seni pamuklara sarıp sevdim, seni saçlarımda uyuttum, seni kucağımda ısıttım. Özür dilerim, seni bir öğle vakti kırdım.

Mum ışığındaki alevi görmeliydin, haykırıyordu yapma diye. Ama duymadın, kulakların sağır çünkü senin. Senin yerine ben özür diledim, bizim için alev alev yandı diye. Mumun bile canı yandı sevgili, gittin ve arkana bakmadın diye.

Dünya yıkılsa döner yine af dilerdim senden, gitme diye. Gittin ve yine yıkıldı dünya. Yeniden güzel bir dünya için beni affede bilir misin sevgilim.

Sevgiliden özür dileme mesajları yazımızın sonuna geldik.

4 replies on “Sevgiliden Özür Dileme Mesajları”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *