Categories
Davetiye Sözleri

Düğün Davetiye Sözleri

Düğün davetiye sözleri yazımızda düğününüzde davetiyeye yazabileceğiniz en güzel davetiye sözlerini bulabilirsiniz.

Düğün Davetiye Sözleri

Aşk evimiz oldu, mutluluk çatımız. Saygımız yastık, sevgimiz yorgan. Evleniyoruz, bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmayı, paylaştıkça çoğalacak mutluluğumuza ortak olmanızı çok isteriz.

Dün nişan yarın düğün. Üç günlük dünyadan kaldı bir gün. Gelin bu günü doya doya hep birlikte yaşayalım. Düğünümüzde siz dostlarımızı aramızda görmekten çok memnun olacağız.

Evleniyoruz, her daim mutluluğa koşan ayaklarımız bugün evliliğe adım atmayı bekliyor. Bu adımı atarken siz sevdiklerimizin de yanımızda olmasından çok mutlu olacağız. Düğünümüze

davetlisiniz.

Yıllar süren bu güzel aşkın en güzel meyvesi olan evlilik kararı bugün bizi ve ailemizi mutlu etti. Siz dostlarımızın şahitliğiyle daha çok mutlu olacağız. Düğünümüze bekleriz.

davetiye sözleri düğün

Biri oğlan biri kız. Biri damat, biri gelin kızımız. Evleniyorlar ahali, kalmasın duymayanınız. Davetlisiniz bu düğüne, işi gücü bırakıp düğüne koşturasınız.

 

Birbirine değen bu iki kalbin tamamen buluşacağı ve asla ayrılmayacağı bu günde, siz sevdiklerimizin desteği ve varlığı bizi onurlandıracaktır. Düğünümüze davetlisiniz.

 

Duymayan kalmasın, evleniyoruz. Bu güzel günde bütün dostlarımızı ve arkadaşlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.

 

Ellerimizin hiç ayrılmayacağı bu kutsal günde yanımızda olmanızı çok isteriz. Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmek ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Bu güzel günde, birbirimize “evet” derken şahit olmanızı ve yanımızda olup bizi onurlandırmanızı arzu ediyor herkesin gözlerinden öpüyoruz. Düğünümüzde siz sevdiklerimizle yan yana olmak bizi çok mutlu edecektir.

 

Bizi birbirimize bağlayan sonsuz aşk çemberinin içinde, evlilik kararı aldık. Bu kararı siz dostlarımızla en güzel şekilde kutlamak bizi memnun edecektir, düğünümüze davetlisiniz.

düğün davetiye sözleri

Bu düğün dostlar olmadan olmaz. Bütün sevdiklerimizi yanımızda görmek, bu kutlu günü doya doya yaşamak istiyoruz. Düğünümüzde siz sevdiklerimizi olması bizi çok mutlu edecektir.

 

Aylar süren bu güzel aşkın en güzel basamağı olan evliliğe doğru yol aldık ve biz birbirimize “evet” dedik. Bir de sizlerle birlikte “evet” demek istiyoruz. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayın, düğünümüze davetlisiniz.

 

İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta diye niyet ettiğimiz ve birbirimize mutluluk sözü verdiğimiz bu kutlu günde, bir de sizlerin önünde söz vermek en büyük dileğimiz. Düğünümüze davetlisiniz.

 

Aşkın en güzel çağındayız ve evlenmek için çok bekledik. Sonunda dünya evine girmeye karar verdik. Bu kararımızı bir de siz sayın dostlarımızın yanında tekrar etmek istiyoruz. Düğünümüzde sizleri de aramızda görmek bizi çok onurlandıracaktır.

 

Evleniyoruz, yanımızda olmanız bizi çok mutlu edecektir. Düğünümüze bekleriz.

 

Davetiye sözleri yazımızın sonuna geldik. Bu yazımızda istediğinizi bulamadıysanız veya daha fazlasını arıyorsanız davetiye sözleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *