Categories
Doğum Günü Mesajları

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Oğluma doğum günü mesajları yazımızda oğluma en güzel doğum günü mesajları ve erkek evlada sözleri bulabilirsiniz.

Oğluma Doğum Günü Mesajları

 • Üfle mumlarını dile dileğini oğlum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbindeyse umutların dolu olsun. Bugün dilediğin her şey umarım kabul olur oğlum.
 • Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.
 • Sen bizim güneşimizsin, ayımızsın, yıldızımızsın, gecemiz ve gündüzümüzsün, her daim sol tarafımızda olan mutluluksun. Yüzümüzdeki gülümsemenin, bakışlarımızdaki ışıltının sebebi sensin oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

İlginizi çekebilir: Evlat Sözleri

 • Bugün ne dilediysen gerçek olsun oğlum. Yeni yaşın sana mutluluk, neşe ve başarı getirsin. Yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun.
 • İleride öyle bir hayata sahip ol ki geriye döndüğün baktığın zaman keşke dememiş ol. Hayatında her şey tam da istediğin gibi mutluluk içinde olsun oğlum. Seni özleyen annen ve baban. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.
 • Sen benim gönlümdeki prensin, hem de etrafındaki herkesi kendine hayran bırakabilen bir çocuksun. Doğum günün kutlu olsun aslanım.
 • Sen ne kadar büyüdüm desen de benim gözlerimde her daim küçük bir çocuk olarak kalacağına emin olabilirsin. Seni daima öpüp koklayacağım ve bağrıma basacağıma emin olabilirsin. Sen benim canımdan ötesin, aldığım nefesten bile daha değerli bunu unutma oğlum.
 • Sağlıklı ve mutlu günlere sahip ol oğlum. Hayatın boyunca diledikleri senin olur inşallah. Bu yeni yaşında muhteşem bir şekilde yaşa iyi ki doğdun.

Okumaya devam et ->

 • Yeni yaşında sana hep mutluluk kendin gibi sevgi dolu bir hayat getirsin. Daima mutlu olmanı en içten dileklerimle söylüyorum oğlum. Kalbinden ne geçerse hepsi gerçekleşir umarım. Mutlu seneler canımın parçacığı.
 • Ayakta durabilecek halim yokken beni güçlendiren senin gülücüklerindi. Sen gülücük attığın anda neden yaşamam gerektiğini bana hatırlatıyordun. Sen hep benimle ol canım oğlum. İyi ki doğurdum seni.
 • Bugün benim yüzümün gülmesindeki tek neden sensin. Kalbimin neşeyle çarpmasına, içimdeki sevincin içimde durmayışının tek nedeni sensin oğlum. Senin canımdan daha çok sevdiğimi bilmeni istiyorum canım oğlum. Neşemsin, huzurumsun, hayatım da her şeysin sen. İyi ki doğdun, iyi ki benim oğlum oldun. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bana dünyadaki en güzel çiçeklerin kokusunu değil de senin kokunu verseler yeter. Öyle pahalı kokular da beni cezbedemez bana sadece oğlumun kokusu yeterli. Seni çok seven annen, çok özledim seni canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Erkek Evlada Doğum Günü Sözleri

 • Güneş gibi parlak, yağmurun damlaları kadar saf ve temiz bir ömrünün olması dileği ile yeni yaşın kutlu olsun prensim.
 • Sen daima zeki, becerikli ve başarılı biri oldun. Hayatı daima mutlu yaşayabilmeyi bildin canım oğlum. Nerede ne yapılması gerektiğini de çok iyi bildiğinden hayatında her zaman bu kararlıkla yürümen dileğiyle. Seni seviyorum. Doğum günün kutu olsun.
 • Daha hayata yavaş bir şekilde atılmaktasın prensim. Dikkat etmelisin hayat her zaman iniş ve çıkışlar ile dolu bir yerdir. Yukarıya hızlı çıktığında düşüşünün de çabuk olacağını asla unutma. Atmış olduğun adımlar sağlam bir şekilde ve kuvvetli olmalı. Yolun ve bahtın daima açık olsun bebeğim.
 • Senin orada ayağına taş değdiği zaman benim burada kalbim sıkışır. Evlat daima candan ötedir ve evladı olmayan biri de bunu anlayamaz. Canım bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

Okumaya devam et ->

 • Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.
 • Sağlıklı ve huzurlu günler seninle beraber artık yakamızı bırakmadı oğlum. Şuanda bir arada olmasak da daima kalbimizin seninle olduğunu bilmelisin bir tanem. Seni her zaman çok seven annen ve baban. Doğum gününü kutluyoruz. İyi ki yapmışız seni hehe.
 • Doğun gününde yanında olup mutluluğunu seninle paylaşmak isterdik ama elimizde olmayan nedenlerden dolayı gelemedik canım oğlum. Gelemesek bile unutmadığımı bilmen gerek. Senin o doğduğun günü unutmak mümkün mü? Bizi mutlu ettiğin günü, o taştan kalbi olduğunu sandığın baban bile o gün mutluluktan gözyaşı dökmüştü. Doğum günün kutlu olsun.
 • Ne kadar büyürsen büyü bizim gözümüzde daima küçük bir bebek olarak kalacaksın. Kaç yaşında olursan ol seni öpüp koklayacağım bağrıma basıp saracağım oğlum. Canımdan öte varlığımsın sen benim. Nefes almamın nedeni sensin. İyi ki doğdu oğlum.

Okumaya devam et ->

 • Sana her zaman kızardım evi dağıttığın için çıkardığın her şeyi  ortalıkta bırakırdın. Kahvaltıya da kalkmazdın dışarıdan eve geç gelirdin ve ben buna çok kızardın. Sende bunun kötülük için olduğunu düşünürdün ama oğlum bunların hepsi senin iyiliğini düşünmekten kaynaklıydı. Ben daima seni düşünerek hareket eden bir anneyim. Sana daima güzel şeyler vermek istedim. Şuan yanımda değilsin ve içimden sadece keşke burada olsaydı da her yeri dağıtsaydı, eve gene geç gelseydi de yanımda olsaydı diye düşünüyorum. İyi ki doğdun bir tanem.
 • Sen hayata gözlerini açtığından itibaren içimin umut dolu olmasına neden olan tek şey oldun. Aldığım nefesten bile daha değerli bir hale geldin sen benim için. Seni daima koruyup kollayacağıma, yanımdan hiç ayırmayacağıma söz verdim. Ama söz vermek yeterli değilmiş oğlum şimdi uzaktasın ve ben seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Oğluma doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

6 replies on “Oğluma Doğum Günü Mesajları”

Yani nolursa olsun esim sonuçta derdim tamam çalışmaz sıkıntılı günler geçiriyoruz Allah’in bizi sınavdan gecriyor imtihan belkide esin çok yanlış yapıyor 😕😕😕

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *