Categories
Damar Sözler

Acı Sözler, Acı ile İlgili Sözler

Acı sözler yazımızda üzgün acılı sözler, en acı laflar, acı dolu mesajlar, kısa acı sözler 2021 ve duygusal acı mesajlar bulabilirsiniz.

Acı Sözler

Öyle acımasızsın ki en çok sana ihtiyacım olduğunu bile bile gelmiyorsun.

Bazen olmayacağını bilsen de ufacık bir umut için gidersin ya. Umutlarımı öldürdün.

Gün karardı, ışıklar söndü, insanlar dört bir yana dağıldı. Ben ise kendi acımla baş başa karanlığın içerisinde sıkıştım.

Adamı en çok kahreden şey de neye, kime acı çektiğini bilmemektir.

Seni hiç tanıyamamışım fakat tanımadığım bir insanın acısını çekiyorum. Tanısam neler olurdu kim bilir.

Seni bir daha hiç göremeyeceğim, bir daha hiç dokunamayacağım. Bu şekilde yaşamaya hayat denir mi?

Sevmek çok ince bir çizgidir. Çizginin üzerinde kalırsan mutlu olursun. Ama bir adım ileri atarsan dünyanın en mutsuz insanı olursun.

Yoksun. Evet yoksun biliyorum. Ama yokken bile bana o kadar iyi geliyorsun ki. Bir de olsan. Belki de dünyanın en mutlu insanı olurdum.

Her insan gibi acılardan nasibimi aldım. Uykusuz geceler bana çok şey öğretti.

Hayatımda hep bir sıfatlara sahip oldun. Önce sevdaydın aştın şimdi ise acı oldun. Kalbimi söküp alan bir acı.

Bu yürek en çok sevene değil en acı çektirene bağlanıyor her defasında. Acıdan beslenmek diye bir şey yok. Acıdan ölmek diye bir şey var.

Kime anlatsam derdimi geçer, üzülme diyor. Geçecek gibi değil, görmüyorlar.

Yüreğinde aylarca, yıllarca aşk diye taşıdığın birine şu an yabancı olmak. Bu acıların en büyüğü.

Hayatı yalandan ibaret olan adamlar için uçsuz bucaksız acılar çektik.

Gözlerindeki hüzün çektiğin acının fragmanıdır.

Sanma ki her şey yolunda, mutluyım, gülüyorum. İçim kan ağlıyor onun sesini bastırmak için kahkahalar atıyorum.

Bri gün gelir diye yıllarca bekleyip gelmediğini görüp hayata dair bütün umutlarını çöpe atmak acıların en büyüklerinden biridir. Hem gelmiyor hem umut tükeniyor.

Çok darbeler yedim şu hayatta. Her sırtımı sıvazlayanı dostum zannetsem de, vuracağı darbenin yerini yokluyorlarmış aslında.

Aşk acısı bu. Ne sigara yanığına benzer, ne bıçak kesiğine. Yarası en derindedir. Acısı en uzun sürendendir. Çekmeyen bilemez, çeken iyileşemez. Derdin dermanı, ne tabiptedir ne ilaçta. Derdin dermanı Yaratanda, derdin dermanı yarda.

En derin acıyı yaşadım ben. Bayram çocukları gibi gülüp eğlenirken, şen şakrakken sen. Diyardan diyara attı beni bu acı. Dost dedik, aşk dedik, yar dedik. Bunlar en ağırıydı. Artık bırakında düşmandan gelsin. Mert düşmandan gelen, bizde baş tacı.

Aşk acısını çekmeyen, acı çektiğini zanneder. Aşk acısı çekende,  Allah acından başkasını vermesin der. Çeken bilir derdi. Bizi de yaktı gitti, bir vefasız sevgili.

Aşk acısı kangren gibidir. En önce, en dipten başlar. Sonra yavaş yavaş ilerler. Kurtulmak için, acıttığı yerden kesmek gerekir.

Hayatta öyle acılar vardır ki, en mutlu olduğun zamanlar bazen bir morfin gibi olur. Sadece belirli bir süre, o acıyı hissettirmez. Etkisi geçtiğinde ise, kalırsın acının en acımasız haliyle baş başa yine.

Gittiğin an attın beni aşk acısıyla yanan bir ateşin içine. Yandıkça acım büyüyor. Bir başımayım acılarımla. Dertler, yorgunluklar, bıraktığın büyük bir acı girdi artık aramıza. Dönsen ne fayda, dönmesen ne fayda.

İstediğin kadar uzaklaşmaya çalışsan da yaşanmışlıklardan, her şeyi terk edebilirsin ama, aşk acısı gölgen gibi gelir arkandan. Öyle bir acıdır ki bu, sen gidip varmadan, gideceğin yerde bekler seni. Ölsen ölür, koşsan koşar, ne kadar acısını hissetsen de, en vefalı odur hayatta.

Kader sadece seni benden almadı. En derin acıları başıma sardı. Sen en mutlu günlerini yaşarken, bana miras kaldı büyük bir acı senden. Eyvallah be güzelim. Sen mutlu ol şu yalan dünyada da, ben en kral acıları da çekerim.

Acılı Sözler

Bazı acılar vardır ki, tam kabul bağladı derken hem kanatır, hem acıtır hayatta. Sensizlikte öyle bir acı işte. Kabuk bağlamak üzere alıştım alışmasına da, hayalime gözlerin değdiğinde yeniden kanamasa.

Gidişine, her türlü kalleşliğine alıştım alışmasına da. İçimi kanatarak bıraktığın acılar ne olacak ya? Söküp atabilir miyim sanıyorsun? Ben beceremedim bunu. Her aklıma gelişinde, içimde yeniden büyüyorsun.

Aşk acısı çekenleri kınamayın. Onlar hayatta, en onurlu bir ayrılığa sahip kişilerdir. İçlerine attıkları acı, tepeden tırnağa yakar. İçleri kanasa da en büyüğünden, yaşadıklarını tam olarak anlatamazlar. Böyle onurlu bir ayrılık sonrası acı çekenler, aslında acınacak ya da kınanacak kimseler değil, bu kadar acıya karşı ayakta olmaları sebebiyle, ayakta alkışlanacak kişilerdir.

Ayrılığımızın sebebinin benden kaynaklı olması, acılarımı daha da büyütüyor. Ellerimle yıktığım bu aşk, her gece büyük bir kabul oluyor. En büyük acılar, her gece gökyüzüme doğuyor. İstediğin kadar suçla, istediğin kadar kız kendine ey dilim, ey kalbim. Artık ellerim, kendimi boğuyor.

Damar sözler için tıklayın.

Gözlerimi ne zaman kapasam, acılarım bir kabus gibi çöküyor üzerime. En büyük acılara gark olsam da, hala leke getirmedim ben sevgimize. Peki ya ben bu kadar acıyı çekerken, sen mutlu musun? Bundan hiç kuşkum yok. Umursamaz tavrın beni acılara boğarken,  sen hep mutluluk peşinde koştun ben sessizce ağlarken.

Azrail oldu acılarım. Ne zaman binbir umutla yeniden doğsam hayata, ölüm meleğim acılarım o an yanımda. Kestim artık her şeyden umudumu. Acılara boğulmuş bir halde, bekliyorum artık sonumu.

Hiç mi vicdanın sızlamadı? Hiç mi dilin tutulur gibi olmadı? Bir gün mutluluk yaşatmadın. Allah aşkına bu yaptığın, böyle büyük sevene revamı?

Yokluğun diye geçiştiremiyorum işte. Unuttum diye boş veremiyorum. En acısından değiyorsun yüreğime. Acıttığın yerden doğmak istesem de her seferinde, bir daha kendime gelemiyorum işte.

Unut deme vefasız boşuna. İnsan unutamaz yaşadıklarını asla. Unutamam ne seni, ne  açtığın yarayı. Belki alışırım gözlerime kan dola dola. Belki alışırım yüreğime taşları basa basa. Ölüp gitsem de bu aşk acısından kaçamam. Sen gittin ya, bu gidişle belki ben daha yaşamam.

Hasretin dolduğunda geceme. Acılara bürünürüm ben yine. Ne ellerini hissediyorum hayallerimde, ne gözlerini görebiliyorum düşlerimde. Seni unuttuğum için zannetme. Aşk acısı bu güzelim. Acıların en büyüğü işte.

Niye durgunsun, gül diyorlar bana. Bu kadar acının içinde nasıl güleyim? Gülmek bir yana dostlar. Bırakın ya acımı çekeyim. Ya da sessiz olun, rahatça öleyim.

Uğruna yaktığım şarkılar vardı oysaki. Ölürsek bile beraberiz diye. Ne beraber olabildik. Ne de ölebildik birlikte. Birimiz mutlu oldu, birimizin yüreği yandı delice.

Acıtmıyor artık yüreğimi, gelsen de aklıma. Sadece gözlerimden kan akıyor. Kalbim sıkışıyor. Alıştım bak sensizliğe.  Toz kaçtı. Bakma sen gözlerimden yüreğime inene.

Öyle yaralar açtın ki bağrıma. Yeminler ettim, kimseleri sevemem ben daha. Bir tutam mutluluktu aradığım. Şimdi dünyanın en acısıdır, herkesten gizli sessizce yaşadığım.

Baharımı zemheriye çevirdin. Aşk acısını çekmeyen, acı çekmeyi ne bilir? Acı çektiğini zanneder sadece. Çektiğini elde görür.

Hayattaki en büyük acı, insanın mutluluğu bulduğunu düşünüp delicesine bağlandığı anda terk edilmesidir. Hayatta sevgiyi en hak etmeyen kişi ise, acıyla bırakan kişinin, acı çeken tarafından hala sevilmesidir.

Acı sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası için bizi takip edin.

2 replies on “Acı Sözler, Acı ile İlgili Sözler”

çok üzücü olmuş😢😢😢
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü
çokkkkk üzücü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *