Categories
Duygusal Mesajlar

Dokunaklı Sözler, İnsana Dokunan Sözler

Dokunaklı sözler yazımızda sevgiliye dokunaklı sözler, en anlamlı dokunaklı mesajlar ve acıklı mesajlar bulabilirsiniz.

Dokunaklı Sözler

Sevmek eşittir ölmek diye düşünüyorum. Sevdim çünkü ölmeden önce.

Uykusuz gecelerimde akıttığım gözyaşımla yazmıştım ismini kalbimin derinliklerine, güneşim olmayan günlerimde kanımı akıtarak suladım resmimizi. Neden mi? Belki yeniden çıkar gelirsin diyerek yaptım her şeyi!

Kahve, aşka benzer. Kahveyi yaparken sabrını gösterirsen, ne kadar özenirsen tadı da o kadar lezzetli olur. Aşkta aynı bu şekildedir.

Aşk bazı zamanlarda gitmek ile kalmak arasında vermiş olduğun en büyük savaşlardan birisidir.

Senin için hiçbir şey yapmadığımı düşünme. Belki büyük şeyler yapmadım ama bu kalbim her gün senin için çarptı be sevgilim.

Dün uykumun en güzel yerinde rüyama girdin. Neden girdin sevgilim? Ağlayarak uyandım gene senin yüzünden. Şuan kim bilir neredesin, ne yapıyorsun ben bunları merak ederken, gecenin bir körü kalkıp senin için ağlarken kim bilir hangi kollarda keyiftesin!

Ben senden sonra bir tek seni düşündüm, tek seni özledim içim seninle doldu taştı sadece. Yalnızca seni düşünerek ağladım ve senden başka kimsem olmadı. Bir gün sadece tek bir gün beni hatırla sevgilim, o sahil kenarındaki en mutlu günümüzü hatırla sadece senden tek isteğim bu..

Havam bu aralar çok bozuk. Gözlerim de çok sık sık dolmaya başladı. Eskiden bu durum çok sık oluyordu ama şimdi ara sıra oluyor. Çünkü içimde bir yerlerde senin hasretin çoğalıyor sevgilim.

Sert rüzgarlar daima karanlık gecelerde ortaya çekermiş. Bu sana bir şey çağrıştırıyor mu? Bence benim sana aşık olduğum gibi..

Ah mavişim.. nerelerdesin, kiminlesin, ne yapmaktasın? Her gün bunları düşünüp duruyorum. Ayrılığımızın üzerinden tam 3 sene geçmiş olsa da ben halen seninle ayakta durmaya, seni düşünerek hayata tutunmaya çalışıyorum. Çaresizliğimin nedeni ne onu da bilmiyorum ama biran önce çıkıp gelsen çok güzel olur. Bu 3 sene boyunca her saniyesinde bana döneceğini bir umutla bekleyip durdum. Ama en sonunda anladım ki giden asla geriye dönmüyor.

Şunu unutmamalısın ki asıl önemli olan şey görmek değildir, fark edebilmektir.

Bazı insanları göremiyorum. Yüzleri kapalıymış gibi geliyor. Hani bedenleri var ama kim olduklarını umursamıyorum. Neden mi? Çünkü yaşadıklarım o kadar fazla ki bir kişiye daha tahammül edeceğim zamanım ve sabrım yok.

Bazı anlarda sadece başımı alıp gitmek istiyorum. Arkama bakmadan buradan uzaklaşmak.. ama ne yazık ki bunların hiçbirini yapabilecek bir güce sahip değilim.

Çok saçmalamadığımı biliyorum. Ama affet, bağışla beni sevgilim. Kalbim bende olmayınca aklım da karışık oluyor. Yaptıklarımı unut ama beni o aklından çıkartma sevgilim.

Seninle beraber olduğumuzda her şeyi beraber yapardık. Aynı kitabı okurduk, aynı filmi izler onlar hakkında yorumlar yapardık. Diğer ilişkilerden farklıydık ki biz. Gerçek farklıydık. Şimdi bunları yapacak olduğum zaman elim telefona gidiyor seni aramak istiyorum ama artık yoksun ki..

Şimdi oturmuş bana mesajları yağdırıyorsun ve benden mesaj atmamı bekliyorsun. Artık o seni çok seven ufak kız gitti bunu bil istedim.

Bu hayatta her şeyim çok oldu benim. Hiç bu kadar yoksunluk yaşadığımı görmedim. O da sevgilim sen de oldu. Seni çok yaşayamadım. Hiçbir zaman benim olamadın. Bu da beni kahretti günden güne, diğerlerinin hiçbir anlamı da kalmadı artık.

Duygusal Dokunaklı Sözler

Hani deniz kenarında oturup bana verdiğin sözler, onlar geliyor aklıma bir de ellerin. O gözlerinde huzur bulurdum şimdi neredesin nerde?

Tek kötü huyum var o da aşık olmam. Sana delicesine bağlandım. Seni her şeyden kendimden bile  çok sevdim. Şimdi elimde ne mi var? Sadece koskocaman bir boşluk.

Ne dilim yeter bende seni anlatmaya ne de kalbim. Bendeki yerin o kadar farklı ki! Kendini benden bir görsen işte o zaman nutkun tutulacak sevgilim!

Ah be kardeşim. Senin aşkın masalda anlatılan pamuk prensese kalbini vermek değil ki. Bebekken uyutulduğun ninni vardı ya bostana giren hani, danaya kalbini vermek işte..

Aşk iki kişilik bir oyundur. Ne olursa olsun iyi oynayan da kaybeder.

Senden sonra etrafımdaki herkes zamanla geçer diyor. Biride demiyor ki zamanla gelecek..

Yalnızlığımın içerisinde çoğaldın ve ben kalabalık ortamlarda artık tamamen eksi durumdayım. Öylesine yalnızlığım ve sen beni ele geçirdiniz ki ne yapsam da ne etsem de elimden hiçbir şey gelmiyor.

En >duygusal sözler< için tıklayın.

Çok sahiplenmeden sevdiğin zaman her şey çok güzel ilerliyor. Ama çok sahiplenip, onu kaybetme korkusu yaşarsan, en erken ne zamansa o zaman yol alır.

Bakmayın bana öyle benim ki ağlamak değil ki sadece gidiyor işte bende arkasından su döküyorum.

Kural çok basit aslında vazgeçtiğin o anda var ya hani işte vazgeçilmez sen olursun!

Kalbime sarayını kurdun bu hareketin çok güzeldi. İşte o an sana aşık oldum fakat o kadar derine inmişken neden bırakıp gittin ve beni hiç unutamayacağım sevdanın kollarına bıraktın ki?

Hayatımda herkese yer var. Ama bundan sonra insanların kişiliğine bakıyorum. Benim değerime ne kadar değer, benim için uygun mu değil mi? Bundan sonrası böyle. Yok öyle her şeye eyvallah demek!

Yokluğumda bensiz yapamamışsın. Şimdi geriye dönmek istiyormuşsun. Bundan bir gün önce olsa kabul edebilirdim tabii senden vazgeçmemiş olsaydım. Yani kısacası geç kaldın be sevgilim.

Dokunaklı sözler yazımızın sonuna geldik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *