Categories
Anlamlı Sözler Güzel Sözler

Güzel Sözler 2019

Güzel sözler 2019 yazımızda anlamlı güzel sözler, 2019 yılına ait en güzel sözler ve güzel mesajlar 2019 bulabilir ve paylaşabilirsiniz.

Güzel Sözler 2019

Sen bende hep “kusur” ben ise sende hep “huzur” buldum. İkisi birbirini tamamlamadı, biri tam biri eksik, bu aşkın mezarını kazdı.

Yürekli insanların çıkarsız yaşantıları, menfaat peşinde olan zavallıların terazisine ağır gelir.

Birine çamur atacaksan iyi düşün. Önce senin ellerin kirlenecek. Belki kalp gözü açık olan, kalbinin kirini de o zaman görecek.

Sevgiliye söylenecek sözler,aşkın en saf halini anlatmalı. Her kelime anlam dolu, her kelime seninle hayat bulmalı. Sen benim en güzel yanım, en güzel aşk sözlerini hak eden sebebim, nurum.

Bilge olsa ne fayda insan. Öyle şeyler var ki, keşke bilmeseydim diyorum inan.

Gerçek dostluğun sırrı gideceği yeri yokken kapına gelenlerde değil, gideceği yeri çokken kapına gelenlerde saklıdır. Gerçek dostluk, unutmayan unutulmayan yüreklerde saklıdır.

Her şeye rağmen bitmeyen bir sevgiyle dolu kalbin varsa, bu seni her zaman ayakta tutabilecek tek güçtür.

Tüm >güzel sözler< için tıklayın.

Çok güzel yıllarım geçti bu hayatta. 2019 ise, dönüm noktası oldu. En güzel mutluluğumla tanıştım sonunda.

Kaybetmeye korktuğun her ne varsa, en delicesi özgürlüklere bırak gitsin. Unutma ki, sıktıkça kaybedersin.

Öyle isabetli seçimler yapmalısın ki, kaybettiğin her değere değebilmeli.

Yeryüzünde, başının çaresine bakmayı başarabilen kadından daha güçlüsü yoktur.

Bazen hayatta yapabileceğin en iyi şey kendini vazgeçilmez sanıp, Kaf dağının zirvesinde olanlardan vazgeçmektir.

Öyle anlar vardır ki hayatta, an olup çözemediğin düğümü keserek kurtulursun.

Bir insan gözünüzde küçülmüşse, hiçbir şekilde onunla büyük hesaplar yapmayın.

İyilik her kişiye yakışır. İyiliği bilmek ve sadakat, kadın ya da erkek olsun er kişiye yakışır.

Kendinizi kusursuz zannedenleredir sözüm. Birazda kendinizi kusursuz zannetmek yerine, dostlarının hep seni idare ettiğini düşün be gözüm.

Önemli olan her şeyi bilmek değil, haddini bilmektir. Her şeyi bilip haddini bilmeyenlerin, nihayetinde bilmedikleri bir şey varmış demektir.

Gitmek istediğin yere bedeninin gidememesi çaresizlik ya da tutsaklık değildir. Ruhun sınırı yok. Onun ulaştığı yer, en büyük özgürlüğündür.

Hayat öyle acımasızdır ki. Gerçekler ayakkabısını giymeden, yalanlar dünyayı turlar.

Ağlamak güçsüzlüğün değil, güçlü olmanın bir belirtisidir. Düşen her damla yaş, bu gücü perçinleştirir.

Güven kokanı sevmeli insan buram buram. Yoksa bir anda derinleşir, aşk denen yaran.

Anlamlı Güzel Sözler 2019

Sen en büyük kötülüklerin, en usta mimarısın.

Sevgiliye güzel sözler söylemek için, o sevgiyi hak edecek karakterde sevgili lazım. İltifat değil gerçeklerden yanayım. En güzel sözler, senin için söylenmeli hayatım.

Işığı kendi dibini aydınlatmayan insanların, kendilerini güneş sanması kadar komikti hayat.

Aşk öyle karmaşıktır ki. Bazen sizi tüm dünyanın sevmesi yerine, sadece tek bir kişinin sevmesinden başka bir şey istemezsiniz.

Ismarlama aşklara tahammülüm kalmadı artık. Kalacaksa dimdik yanımda, gidecekse de arkasına bakmadan en uzağımda olmalı. Sımsıkı tutmalı ellerimden. Güller dermeliyim bende, aşk bahçemden.

Çaresizliğin rotasını çizen bir hayat yaşadım ben. Mecalim kalmadı artık be hayat. Nefes alsam biraz, bıraksan da beni rahat.

Hiç sorun etme be dostum. Giden istediği yere gitsin. Birde şu açıdan bak ve toparlan. “Kalan yine hep sensin”

Bazen beni yaptıklarınız yerine, yapmadıklarınızla kaybedersiniz. Her yanlışınızı aklıma kazıdım, bir gün hesabı keserim bilesiniz.

Güzel sözler söylemek isterdim hep sana. Oysa ki sen, hep namertçe acılar verdin bana.

Tüm anlamlı sözler için > anlamlı sözler < yazımıza göz atabilirsiniz.

Sen sığındığım bir limandın. Ben aşka rotası çizmiş, dümenini mutluluklara kırmış bir kaptan. Ama ne yaparsam yapayım, bir türlü demir atamadım sana aşktan.

Sanmayın ki ben sebepsiz yere değiştim. Bana neden değiştiğimi sormadan önce, kendinize “acaba ben ne yaptım?” sorusunu sormanız, size aradığınız cevabı verecektir.

Geçse de kızgınlığım, kırgınlığım geçer mi bilmem. Hayat perişan etse de, kırgınlıklarım var benim, hatalarınıza dönüp de gülemem.

Bugüne kadar başkalarının mutluluğunu düşünerek harcadığım hayatımın geri kalanını, benim için bir adım dahi atmayanları umursamayarak geçirmeyi planlıyorum. Bu hayat gemisi benimse, kaptan bensem, rotamı çizer, dümenini istediğim yere kırarım.

Kırılmışlığın ve yorulmuşluğun etrafıma ördüğü duvarlar var. Hayatın bıkmışlığından, güneş değmiyor odalarıma.

Öyle dost görünümlü yılanlar var ki, yağmur yağarken ters dönen şemsiye gibi, en işe yaradıkları zamanda güvencini boşa çıkararak yalnız bırakırlar seni.

Sana sayfalar, hatta ansiklopediler dolusu güzel sözler yazabilirim ama, yazacağım en kötü kelimenin tek harfine bile değmeyecek bir karaktere sahipsin ey sevgili.

Yıllar yılı aradığım  mutluluğum. Sevincimsin neşemsin. Sen ömrüme ömür katan, en büyük gerçeğimsin.

Hayat bu ey sevgili. Elbette olacak inişi çıkışı. Gözlerin mevsimleri değiştirir. Baharlara çevirdin en soğuk kışımı.

Sevgi bir nefes kadar yakın mıdır? Yoksa gökyüzü kadar uzak mıdır ey sevgili? En yüksek tepelerden uzansan da, dokunamazsın gökyüzüne. Bazen nefesindir, en yakınındadır ama, yine dokunamazsın. Tutsan öldürecek, bıraksan yok olup gidecek.

Ben sana en güzel aşk sözleri söylemek için çaba sarf etsem de, hepsi boş, hepsi nafile. Hangi kitapta yazar ki, senin güzelliğini anlatacak sözler? Hangi şair yazabilmiş ki, böyle büyük bir aşka dair bir şiir? Az olanımı çok say ey sevgili. Uğrunda can verecek kadar çok seviyorum seni, söylesene yetmez mi?

Hasretin gönlüme matem, vuslatın mutluluk olsun. Sımsıkı sar beni, vuslatınla gönlüm huzur bulsun.

Sana olan sevgimin büyüklüğü kadar yaşasaydım, bil ki ölümsüz olurdum. Ancak öyle bir gidişti ki gidişin, hasretinle ölümü buldum.

Sana yazılmalı en güzel aşk şiirleri, sana söylenmeli en güzel aşk sözleri. Ancak ne yazılırsa yazılsın, ne söylenirse söylensin. Hiçbir söz anlatamaz, sana olan sevgimi.

Aşkın bir ömür sürecek bende. Unutulmayacaksın. İyi ya da kötü, hep anacağım seni. Sen beni hiçbir zaman sevmesen bile.

Kelimeler yetmez duygularımı anlatmaya. Takatim kalmadı artık, yoruldum bu aşk yolunda. Bir kez gülsen, cennet olur şu dünya. Bir kez sevsen, durur bu kalp o anda.

Hasretin kokar geceleri. Hüzünler sarar, seni delice seven şu yüreğimi. Gel de dindir şu hasretini. Gel de söndür, aşkınla yanan yüreğimi.

Ölünce sevemezsem seni demiş şair. Ben hem uğrunda can verir ölürüm. Hem seni ölünce de severim. Aşkın bende, kıyamet kopsa bitmeyecek kadar büyüktür ey güzelim.

Kirpiklerin cevap olsun tüm suallerime. Gözlerin kefaret, tüm günahlarıma. Aşkından vazgeçerim sanma sakın. Hayallerde benimsin, dünyada cehennemi yaşatsanda.

En Yeni 2019 Güzel Sözler

Hayallerim vardı benim görmekten çok fazla korktuğum, hislerimi içimde barındırdığım ama söylemeye korktuğum, şiirlerim vardı kafamın içerisinde ama yazmak korkuyordum şimdiyse sen varsın ve seni kaybetmek korkuyorum.

Yalan bir zeka işiyse dürüstlükse cesaret gereken bir iştir. Eğer zekanın yetmeyeceğini düşünüyorsan yalan söylemeyi deneme, cesaretini kullan ve dürüst olmayı denemelisin.

Aşk hissi dudaktan çıkacak olan kelime değil, gözden akacak olan yaştadır. Maksat sevgilinin uğruna ölmek değildir, uğruna ölebileceğiniz bir sevgiliyi bulmaktadır.

Her bireyi hayatında bir defa mucize yaşama hakkı olduğuna inanan birisiyim. Sende benim bu hayattaki mucizemsin sevgilim.

Aşk öyle bir şey aynı gün içerisinde dört mevsimi birden izlemek gibi.. İlk özlüyorsun sonra ağlıyorsun, akşam olunca küsüyorsun geceyse çok seviyorsun.

Benim kalbim utangaçtır. Ölsem de sana aşığım diyemem.

Aşk, geceleri alevli yanan sobaya dokunmak gibidir. Bir kez yandığın zaman izi kalmaktadır. Daha sonra asla bir daha dokunamazsın, sadece yanından geçersin ya da yaklaşabilirsin.

Öyle bir anda bana gelmelisin ki senden vazgeçmeyi bırak, yanından bir an bile ayrılmayayım.

Ulaşamadığın kıza orospu diyemezsin soytarı! Delikanlı olacaksın ve bu kız beni aşıyor demeyi bileceksin.

Kaldır kadehini sevgilim. Var ise şerefine içeriz yoksa da gidişine..

Bu dakikadan sonra başkasını düşünüp yazdığım zaman sen sadece üzerine alınıp okursun çok yazık..

Bazı kişilere bundan sonra verebileceğim en büyük değer ise adlarının baş harfini büyük yazmak olacaktır. Gerisine inanın değmeyeceklerini öğrendim artık.

Unutma ki sen giderek eylem yaptığını sanırsın ama ben unutarak büyük bir devrimi gerçekleştiririm.

O kadar seneyi, o kadar yolu beraber yürümüşüz. Şimdi kalkıp bana tek başını geri dön demeye cesaret edebiliyor musun?

Mutluluğu derinden tatmak istiyorsan eğer onu paylaşmasını da bileceksin paşam.

Hayatınızın kalitesini anlamanız için içindeki insanlara bakmanız yeterli olacaktır.

Hayallerinin peşinden gidecek bir cesarete sahipsen eğer onları gerçek kılabilirsin.

Başarı dilediğini elde edebilmek, mutluluksa elde ettiğini sevebilme cesaretidir.

Unutma canım, gömleğin düğmesini yanlış iliklediğin zaman diğer kalanlarda yanlış gidecektir.

Günümüzde telefonlar akıllıymış.. Karşıdaki kişi aptal olduktan sonra telefon akıllı da olsa Süpermen de olsa işe yaramaz.

Olmaz diye düşünürsün bir anda olur. Hayatta ayağım takılıp düşmem dersin ama bir anda düşersin. Öldüm ben dersin ama bir bakmışsın yaşıyorsundur.

Kaplumbağaya çok dikkat etmelisin. Sadece kafasını çıkartıp risk aldığı zaman ilerler.

Birini çok sevdiğiniz zaman size yüz kere de yalan söylemiş olsa herkesten çok ona inanmayı tercih edersiniz.

Kaybettikleriniz eninde sonunda size geri döneceksiniz. Bazen istediğimiz gibi olmasa da umudumuzun bittiği yerde geri dönerler.

Erkek dediğin ailesi ile vakit geçirmeyi sevecektir. Başka türlü adam olamazsınız.

Sırtından seni vurana kızmamalısın, arkanı dönen kişi sensin, arkandan konuşan kişiye de darılma adam koyup onunla konuşan da sensin.

Kolay olmuyor bazen rol yaptığım zamanlar da bile gülemiyorum. Sorun değil ama bunlar beni hiçbir derdim öldürmüyor ki..

Biz kimiz diye sorma sakın. Hayata artık boş tarafından bakanlarız. Hayat nedir diye de sormayın sakın, biz hayatın derdinde yüzen kişileriz. Bizi aramayın sakın lüks meyhanede bizi bulamazsınız. Biz dostumuzla şarap içen kişileriz. Dostluk, arkadaşlık nedir diye de sorma, bizim için dost ve arkadaşlık ölüme gitmek demektir.

Beni ilgilendirmeyen bir durumla ilgilenebilecek bir vaktim yok.

2019 Etkileyici Güzel Mesajlar

Tecrübeli satış elemanı arayanlara eski arkadaşlarımın ismini ve telefonunu veriyorum. Satış konusunda bir numaralar.

Bir kişinin yaşayıp yaşamadığını anlamak istiyorsan eğer nabzına bakmamalısın, onuruna bakman gerek. Duruyor ise yaşıyordur fakat onuru durmuyorsa o toprağın altına girmeye bile layık değildir.

İstediğin kadar zengin yiyeceklerin kadar yiyebilirsin. Testiyi denize daldırdığın zaman alacağı kadar alabilir, gerisi ise orada kalacaktır.

Günümüzdeki kişiler sadece fiyatları bilmekteler, değerleri değil.

Bayanın tahmin etmiş olduğu şey erkeğin emin olduğundan daha doğru bir karardır.

Haksızlık gördüğünüz zaman müdahale etmediğiniz sürece, ilk hakkınızı arkasından ise şerefinizi kaybedeceğinizi bilmelisiniz.

Güven öyle bir şeydir ki terk ettiği zaman asla bir daha kişiye geri dönmez.

Kişilerin arasındaki farklar ufaktır. Fakat bu ufak farklar büyük farklılıklara yol açmaktadır. Ufak farkların her biri tutumlu olmaktadır. Büyük farklılıklarsa tutumun olumlu ya da olumsuz olmasın kaynaklıdır.

Çalışan kişiler kötülük yapmaya zaman ayıramazlar. Çalışmayanlarsa kendilerini kötülükten asla kurtaramayacak olan kişilerdir.

Yağmur olup yağsan binlerce damlanın arasından tutar alırdım seni. Korkarım sevgilim, toprak aldığı zaman bir daha asla geri vermemekte.

Kişinin en büyük hatasından birisi de doğru zamanı yanlış kişiler ile geçirmektir. .

Kişiler geldiklerinde yalnızlığı dağıtan kişiyi sevmektedirler. Gittiklerinde de kendini yalnız bırakan kişilere aşık olmakta çok başarılıdırlar.

Ben genel olarak sırılsıklam aşık olan birisiyim. Fakat baktığım zamanda bu aşkta ıslanan sadece ben kendim oluyorum.

Kaplan ile göz göze gelen ceylan gibi korkulu olan bakışlarımdaki sensizliği görsen, gençliğimin harap olduğunu ve tenimin sensiz çok yetim olduğunu anlarsın.

Sokakta bir erkek gördüm takıldı gözlerime ona, aşık oldum sandım peşinden gidip durdum. Adam ona tutulduğumu sanmış olmalı ama nereden bilecek ki gözleri aynı sana benziyordu.

Mutlu olmayı tercih ediyorsan eğer başka birinden bir şey beklememeyi de öğreneceksin.

Yalnızlık zayıf olarak görülmemelidir. Sadece boş insanların kalabalık yapmasını istemezsiniz o kadar.

Bazı insanlar ruh eşim yok diye üzülürler halbuki sevinsenize ruh eşiniz yok, siz eşsiz bir ruha sahipsiniz.

Ben hayırlı bu diyebildiğim sürece hayatın ve diğerlerinin hiçbir önemi yok. Karşıma geçip gidenlerin de, solumdan gidenlerinden.. ben hayırlısı demezsem o zaman sıkıntı büyüktür.

Güzel sözler 2019 yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için güzel sözler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

One reply on “Güzel Sözler 2019”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *