Categories
Güzel Sözler

Karanlık Sözler

Karanlık sözler yazımızda karanlık ile ilgili güzel sözler, kısa karanlık sözleri ve karanlık mesajları bulabilirsiniz.

Karanlık Sözler

Karanlıkta kaldım günlerce, gün ışığından bir habersiz. Sonra sen geldin karanlığımı aydınlattın benim, odamın günışığı oldun çektin çıkardın beni bu karanlıktan. Ellerimden tuttun, bir daha o karanlığa itme beni hiç gitme benden.

Işıklar kalabalık insanlar için önemli bir araçtır. Karanlıklar ise yalnızlar içindir. Ben karanlık taraftayım hep yalnızım, kalabalığın içerisinde yalnızım.

Hayat bana karanlık yüzünü gösteriyor varsın göstersin. Işığa ulaşmak için aydınlık yollardan geçmek şart. Ben inanıyorum bir gün hayat bana karanlık yüzünü değil aydınlık, ışıltılı yüzünü gösterecek.

Ey vicdansız insan, ben ki karanlıktan korkan bir insanken sen geldin karanlığa attın beni. Şimdi karanlığa sığınıyorum ben karanlıkta yaşıyorum.

Sen öyle güzel gülüyorsun ki bu karanlık dünyama anında ışık saçılıyor.

Senin sesini duymadığım, seni görmediğim, sen iyi geceler demediğin sürece ne sabahım aydınlanır ne de güneş doğar. Sen yoksan ben hep karanlıktayım.

Geceyi seviyorum. Eğer gece olmasaydı sabahın olması için umutla beklemezdik, eğer gece olmasaydı yıldızların ışıltısını bilemezdik. Karanlıklar bazen güzeldir ama ders çıkarmasını bilene.

Ben en çok gece yazıp çizmeyi severim hayat ile ilgili kelimelerim hep karanlık.

Işık sevmeyen insanlar karanlıkta gözlerinin kamaştığını biliyor musunuz? Hayat neye sürüklerse oraya götürüyor. Kimileri gece olduğu zaman karanlıkla uğraşır, kimi gece bile aydınlıktadır.

Karanlıkta koşarsan bir gün düşersin. Sen karanlıkta koşmayı bırak ve yaşamaya bak. Hayat karanlıkta da güzel.

Tut ellerimi götür beni aydınlık sessiz diyarlara, al kaçır beni buralardan sokma bir daha karanlıklara.

Karanlık ile İlgili Sözler

Gel birlikte gidelim aydınlık dolu günlere, ara sıra karanlık günlerimizde olsa biz birlikte olduğumuz müddetçe en iyisini atlatırız eyvallah.

Yine aşk acısı geldi buldu beni, yine hayallerim elimde kaldı, yine sevgim emeğim en önemlisi güvenim gitti. Kendimi aydınlıklar içinde, bulutlar üstünde hissederken birden bire karanlıklar benim oldu.

Gece oturdum düşündüm bu hayat neden adil değil, bu hayat neden zor neden hiçbir insan eşit değil diye. Bu hayat hep zor mu olacak?

Karanlıklar rehin alsa da kurduğum tüm hayallerimi, kralı da ayağıma gelse yine de söküp alamaz güzel günlere olan inancımı. Biliyorum, inanıyorum hayat en güzel şekliyle gelip bulacak beni.

Gecenin tüm karanlığına rağmen güneşin saçtığı ışığın hayatımı etkileyeceği o güzel günler çok yakında.

En karanlık günlerde bile hiç umudumu kaybetmedim ben. Her zaman en iyisinin en güzelinin olacağına inancım tam o günler gelecek hem de en güzel haliyle beklemedeyim.

Karanlık aydınlığa elbet kavuşacak yeter ki o günleri beklemesini bil, o günlerin geleceğinin umudunu hiç kaybetme eğer umudunu kaybedersen o karanlıklardan hiç çıkamazsın.

Çöken karanlıklardan sonra tüm umutlarımda üzerime çöküyor, hayallerim bir bir terk ediyor beni, karanlığın koynuna atıyor.

Gece karanlık olsa da gündüz parıl parıl gülümsüyor bana. Fısıldıyor ve diyor ki; Güzel günler çok yakın.

Her gecenin bir sabahı, her kötü günün aydınlığı vardır. Gece karanlık yüzünü gösterse de gündüz ışıltısıyla doğacak hayatımıza.

Zifiri karanlıkta kaldı hayallerim, ellerim bomboş sen yoksun, gülüşün yok ben çok mutsuzum, kolların yok, desteğin yok. Karanlık gece ve sana olan sevgim var.

>Geceye bir söz< yazımız da dikkatinizi çekebilirsiniz.

Geceleri pencereye çıkıp uzun uzun düşünüyorum. Diyorum ki bu kadar güzel, bu kadar sessizliğin ardından nasıl olurda kötülükler çoğalır, nasıl olurda bu denli mutsuz hissedebilirim diye. Sonra gün doğuyor her şey gene aynı.

Alacakaranlığı sevmem hiç ya gündüz olacak ya da gece olacak. Alacakaranlık yalnızlığımızı tek tek yüzümüze vuruyor, tüm derin düşünceler ancak o zaman var oluyor. Gel sevdiğim, gel birlikte karanlıklara yürüyelim aydınlığı bulmak için.

Sen bazen hayatımın en zifiri karanlığı olan insanısın bazen de hayatımın en ışık saçan insanı. Karanlıkta olsan, aydınlık saçan bir ışıkta olsan ben en çok seni seviyorum.

Karanlık dünyamın ışığı sen, kalbimde yer alan en özel kişi sen, hayatımın en tatlı kişisi sen. Hayatımın bütün en’leri sen.

Gecenin en karanlık anını yaşıyorum her gün. Her gün en karanlık zamanlarda, en karanlık saatlerde düşüncelere dalıyorum. Gelecek baharı düşünüyor, açacak olan rengarenk çiçekleri düşlüyorum. Hayatımın nasıl bir huzura kavuşacağını hep düşünüyorum sabırla bekliyorum.

Hayatın size sunduğu bu karanlık geceden sonra sabah aydınlığa kavuşsan bile kendini hep o karanlık gecedeymiş gibi hissedersin.

Karanlığın hep kötü yönleri yoktur, iyi yönleri de vardır. Mesela gün ışığında insanlara söyleyemeyeceğiniz tüm sözleri gecenin karanlığında söylersiniz.

Yalnızlığımın en dibini yaşıyorum. Ne sevenim var ne de benim sevdiğim mutlu olduğum anlar yok denecek kadar az. Benim yalnızlığıma eşlik eden tek şey karanlıklar. Gece boyu benimle hem de hiç gidecek gibi durmuyor.

Hayatımın en güzel zamanlarımı karanlıklarda geçirdim. Bu hayat nereden nasıl eserse essin artık mutlulukla essin. Yeter ki mutlu olalım, sevelim sevilelim.

Karanlık sözler yazımızın sonuna geldik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *