Categories
Resimli Sözler

Resimli Ayrılık Sözleri

Resimli ayrılık sözleri yazımızda ayrılık sözlerini resimlerin üzerine yazarak sizlerle paylaşıyoruz. Sadece resimli ayrılık sözleri değil yazı olarak da paylaşacağız. Tam on dört adet resimli söz paylaştık bu yazımızda. Varsa resmin üstüne yazmamızı istediğiniz bir söz resmi ve sözü gönderin hemen yazalım.

Resimli Ayrılık Sözleri

Seninle ayrılmam beni değiştirdi belki de geliştirdi. Şimdi göründüğümden daha yaşlı gösteriyorum. Bu ayrılıkta bile ben de kaldı büyüklük, olsun diyor, yoluma devam ediyorum.

Bu ayrılığa bile çoksun sen. Tıpkı bana ve sevgime az kaldığın gibi.

Senden ayrılmak değildi beni yaralayan. Ederinden fazla değer vermenin bedelini ödemekti içimi parçalayan. Ben çok ve hesapsız sevmelerin hışmına uğradım.

Sana verdiğim onca emek, onca sevgi, onca çapa neye yaradı? İşte ayrılık vakti geldi çattı. Bazılarının yüreği sevgiye limitli, bazıları benim gibi açık çek…

Ayrılsam da sevdiğimden, o kendini hala sevdiğimi ama o sevgiyi içime gömdüğümü bilmeden yaşayacak. Bu da ona verilen en büyük belki de en acımasız ceza  olacak.

Ayrılıkta ancak senin gibi fazla adam yerine konulduğu için acısı hiç bitmeyecek sanılıyor. Oysa bir sızı oluyor bir yerden sonra sadece içinde, sadece senin hissettiğin bir çizik oluyor.

Bana yaptığın haksızlıklara ayrılıkla verdim cevabımı. İntikamım sadece seni duymazdan gelerek alınıyor ama sen farkında bile değilsin.

Ayrılık kelimesi her dilde, herkes için aynı kelimedir ama herkesin içinde bıraktığı tahribat farklıdır. Kimi acıyla da olsa güler geçer. Kimini içine kendi elleriyle sapladığı hançer acısı gibi ölünceye dek kanatır.

Benim aşkımın kıymetini bilmedin sen ve ayrıldık. Varlığımla seni yüceltiyordum. Şimdi yokluğumla kendimi hissettiriyorum. İşte böyle kimileri varlığınla ya da yokluğunda da değerinden bir şey kaybetmez.

Güzel olan ne varsa hepsini yok ettin içimde. Seninle tek ortak noktamız; ayrılık ve mesafeler artık.

Senden ayrılmakla sana en büyük cezayı ben verdim aslında. Ben aşkı için dağları delecek, şiirler yazacak, aşkı uğruna ölecek son insandım. Ne yazık ki sevgilim bu son fırsatı elinden kaçırdın.

 Yanıtı kendine ağır gelecek sorular soruyorsun. Bu ilişki bitti artık neden anlamıyorsun?

Gökte ararken yerde bulduğum bile değildin. Ben seni sevdim. Ben seni yücelttim. Biliyorum en büyük aptallığı sana gereğinden fazla değer vermekle ben ettim. Yerde bile olmayan seni boşu boşuna göklere çıkardım.

Ayrılığın en acı yanı ihanet ettiklerinin hayalini dört duvara asmasıdır. İstediğin kadar çevir başını. Bu ayrılığın en büyük cezasıdır.

Sen çekip gittin. Aslında seni beni terk ettim. Elinde kalan tek şey buydu. Bu şehri terk etmek. O yüzden ben terk ettim onu demeye kalkma. Bu yalanlarla daha da kendini küçültme gözümde.

 İstersen göklere çık istersen kral ol, ister sultan ama ne olursan ol. Ben den uzak ol.

Hiç kimse ayrılsın diye başlamaz bir işe. Hiç kimse ayrılmak için aşık olmaz. Kimse sevgilisi için kurduğu hayaller yıkılsın diye kurmaz o hayalleri. Demek ki; Ayrılık her aşka pusu kurmuş. Bu ilişkinin sonu daha en başından belli olmuş.

Senden de öğrendiğim çok şey oldu. İnsan nasıl kırılır, nasıl ihanet edilir seni sevenlere. O yüzden hiç suçlama beni sana yaptıklarımdan, sen iyi bir öğretmensin. Ayrılığın kollarında umarım rahat edersin.

Bazı insanların kalplerinde sevgi tohumları açmaz. Baharı olmayan kışlar gibidir bazı insanlar. Ayrılınca anlarlar hatalarını ama bundan yine de ders almazlar. Vicdan ve sevgi dağıtılırken bunlar kapının arkasında kalmış olanlardır.

 Unutamayacaksın beni. Ayrılık hediyem bu işte; anılarımız. Unutmaya çalıştıkça onlar her köşe başında çıkacaklar karşına. Ayrılık bütün anıları daha canlı hale getirir. Şarkılarda duyulur, bir filmde hatırlatır daha çok kendini. Unutamamak ayrılığın hediyesi benden sana.

Aşk sevgiye dönüşürse değerlenir. Tıpkı altın gibidir. Sana düştü gönlüm diye benim aşkım değerinden bir şey kaybetmez. Altın çamura da düşse altındır. Tıpkı senin benim gönlüme düştüğünde yerini yadırgadığın gibi.

Ayrılıkta aşka dair derler ama sen ona bile değemeden geçip gittin bu aşktan. Ellerimde kayan kum taneleri gibiydin. Tutunamadın bu aşka. Tutunamadın bana.  O halde ne diyelim yollar açık olsun sana.

Bazı aşklar sadece bazılarına rezerve edilmiştir. Geç kalan bir sipariş gibi de olsa, o aşk, her zaman o kişi tarafından beklenilir.

Ayrılmak kendime verdiğim tek büyük ödül. Senden gönlümün sultanı yapmak istedim. Oysa köşe başındaki şarapçı bile değildin sen. İnsan kendine uymayan kalıplara giremiyor doğru. Sana her zaman 10 numara büyük gelirim ben.

Aşk hayali kuran ve aşka değer veren temiz insanlar. Ayrılık bazen bizi kendimize getiren soğuk duş olsa da iyidir. En azından bedenimizden siler layık olmayan insanların parmak izlerini. Ayrılık aşka işlenen suçların delillerini karartır. Kendi ellerimizle boğduğumuz hayallerimizi özgür bırakır.

Senden ayrılmakla ben kendime iyilik ediyorum. Başka biri beni bekliyor biliyorum. Layık olana saklıyorum artık kendimi. O yüzden kalbimi senin adından temizliyorum. Bu yüreğe layık olan için temizlik yapıyorum ben.

Senden ayrıldığım bugün yeniden hayata doğuşumun ilk günü. Aşka karşı tüm görevlerini yerine getirdim ben. Ayrılıkta aşkın bir parçasıydı.

Seven rolünü çok iyi oynadın tebrik ederim. Ayakta alkışlıyorum. Yalancılık ve iki yüzlülüğe terk ediyorum seni. Ayrılık benden alacağın ve layık olduğun tek mükâfat.

Bana hesap sorduğun günler artık çok gerilerde kaldı. Ayrılıyorum senden. Şimdi değil bana hesap sormak yanıma yaklaşıp hatırımı bile soramazsın.

Senden ayrılmak istediğim için seni bu kadar çok sevdim zaten. Dudaklarında hep benim unutamadığın adımla öpeceksin yeni sevgililerini, hep hatırlayacaksın ihanetlerini.

Senden bir aşk yarattım ben yetmedi en güzel şiirleri yazdım adına. Kıymet bilmeyen sen layıksın bu ayrılığa.

Aşkın hiçbir günahı yok sen ona uymuyor ve hakkını vermiyorsun. Yerin kalbimin en soğuk katı. Ayrılık kuyusunda haykır adımı.

Dönüp bakmayacağım. Kulaklarım duymaz olsun sesini. Oysa ne çok hayaller biriktirmiştim senin adına. Al şimdi bozdur harca doya doya.

Aşkın suçu yok. Üşüdüğün benim yokluğumdur. Şarkıların suçu yok. Duyduğun benim sana intizarımdır. Ayrılıkta boğdum sesini. Artık kulaklarımda dudaklarım da mühürlü sana. Yalvarman faydasız bu yürekte yerin çoktan kapatıldı.

Ayrılığın tadını çıkar. Çünkü son kertesine kadar bileğinin hakkıyla kazandın onu.

Kendine iyi davran. Yüreğinin en gizli yerinde haksız olduğunu biliyorsun. Bu ayrılık senin eserin. Hakkıyla altına imzanı atıyorsun.

Sana yine de mutluluklar diliyorum ayrılırken bile elimden bırakmıyorum asaleti. Şimdi arkana bile bakmadan git. Hesaplaş vicdanınla değdi mi yaptığın adilikler bu yüreği asil insana?

Bir gün yaşlandığında aklına bir kurşun gibi düşeceğim. Yüzünün çizgilerini aşıp bir göz yaşı olup düşeceğim.  İçini sızım sızım sızlatan bir anıyım kalbinde. Ne kendinden gizleyebilirsin bunu ne benden. Ayrılık acısını bir ömür yüreğinde taşıyacaksın. Adını bildiğin gibi biliyorsun.

Mutluluk sadece anlarda saklanır ve hayatımıza anlarla uğrar. Sen beni ıskaladın. Ayrılık vakti mi bunu anladın?

Bana yaptığın haksızlıkları ve ihanetleri bir metelik yapıp bir köşeye saklasaydın şimdiye milyarder olurdun.

Ben kendimi sana hep hatırlatacağım. Şarkılarda, şiirlerde yolun hep bana tesadüf edecek. Başını çevir istediğin kadar görüp görebileceğin en güzel kişi bendim. Ayrılıkta sadece unutulmaz, unuttuklarının kendini böyle böyle hatırlatmasıdır ayrılık acısı.  Unutmak yoktur ayrılıkta. Hatırlamayı unutmaya çalışırsın.

Kaybedenlerin hikâyesinde sen başkaraktersin. Ayrılığın her zerresini zehir gibi içiyorsun ama fark etmeden. Donuyorsun ama sen yaşadığını sanıyorsun. Aşk diyorsun oysa ayrılık senin adın.

Seni sana bıraktım. Artık yalanlarını kendine söyler, kendi kendine ettiğin ihanetlerle baş başa kalırsın. Bu aşka geldiğim yollardan geri dönmesini de bilirim. Ne seninle var oldum ne de seninle biterim.

Aynalarda gördüğüm yüzünü parçaladım ellerimde. Kırıklarını avucumda bastırdım. Kanasın ellerim kanasın. Ayrılıktan beterdir ihanetin acısı. Yazık sana n çok aldandım.

Senden ayrılmak koymuyor da hayallerimin kırılması parçalıyor yüreğimi. Ne yazık değmezmiş sana. Ama aşk böyledir işte gözleri kör eder, akılları karıştırır.

Ayrılık aşkın kaybedilmiş savaş alanıdır.  Ayrılıkta kazanan yoktur. Kaybedilmiş ve boşa geçen zamanlar, uğruna harcanmış güzel duygular vardır.

Ayrılırken içim rahat. Aşkın bütün işkencelerinden yeterince geçtim. Bir tek yalanlarına dayanamadı bu yürek.

Ayrılığın bedeli her gün yalanlarınla baş başa kalmak olacak. Çok fazla bir ceza mı oldu yoksa?

Resimli ayrılık sözleri yazımızda hem resimli yazılar hem de normal sözler paylaştık. Daha fazlası için ayrılık sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

2 replies on “Resimli Ayrılık Sözleri”

Benim sevdigim bir cocuk vardi aslinda sevgiliydik ama anneme yakalandim ve kavga etdik artik beni ondan daha cok seven biri daha var ama ban ne yapacagimi bilmiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *