Categories
Ayrılık Sözleri

Sensizlik Sözleri

Sensizlik sözleri yazımızda kısa sensizlik sözleri, sensizlik ile ilgili güzel sözler ve sensizlik mesajları bulabilirsiniz.

Sensizlik Sözleri

Sorun sende mi sanıyorsun? Sorun sensizlikten başlıyor ve sensizlikle son buluyor yani sorun sensizlikte.

Sensiz kalınca yaşayabilirim sanıyordum ama çoktan ölmüşüm cenazem kalkmış.

Kaderime beni bırakıp gittiğinde kaderim öyle acıdı ki halime. Aslında arkandan ben değil kollarına bıraktığın kaderim ağlıyordu.

Sensizlik çığ gibi gelirken üstüme altında kalacağım ve canım bu kadar yanacak diye hiç düşünmedim. Bu yüzden sen sen ol beni al buradan.

Bana kendini anlat desen ve deseler sadece sensiz olduğumu anlatabilecek güç ve kudrete sahibim. Sahi adım neydi benim?

Yılların yorgunluğu üzerine bir de sensizlik gelmiş ben nasıl dayanayım? Sor kendine aynı yükle sen nasıl yaşardın?

Gerçekleri duymak istiyorsan aç kulaklarını ve beni iyi dinle, uzun uzun anlatıyorum. Sensizim.

Olurda bir gün sensizlikten ölürsem, gel cenazeme ve benimle yapmadığını yap, ruhumu sev biraz da olsa.

Sana en ihtiyacım olduğu anda gittin ya daha da kimseye ihtiyacım olmaz. Tek başına da ölebiliyorum baksana.

Seni bekliyorum bıraktığın yerde. Biliyorum gelmeyeceksin ama umut fakirin ekmeği ben gene de beklerim.

Saatin sesini artık iyice dinliyorum ve duyuyorum. Bunun sebebi tamamen sensizlik.

Sensizlik benim için sessizlikten başka bir şey değil. Baksana kuşların seslerine gelmeyecek diye ötüyorlar.

Normal insanlar gibi sevseydin yeterdi. Ben sana dağları del de gel demedim. Karşı sokaktan bana baksan yetecekti.

Bütün bunlar içinde kalbimi en çok acıtanı, sensiz de yaşayabileceğimi düşünmen. Beni ne kadar da ‘tanımadığını’ görüyor ve paramparça oluyorum.

Çünkü ben bir kalbin bir kere sevebileceğine inanıyorum. Kalbim jübilesini seninle yaptı. Hangi aşk sonsuza kadar sürebilir ki? Bana aşkın sonsuz olduğunu fısıldayan kalbim, gidişinden beri, sessiz çığlıklar atıyor.

Ruhum sensizliğe alışmakta o kadar çok güçlük çekiyor ki, bazen kendimi bile tanımakta zorlanıyorum. Dünyanın en zor hissi, seni tamamlayan bir kalbi kaybetmek olsa gerek.

Sensizlik ile İlgili Sözler

Sensiz, benim dünyam aslında karanlık, ne yapsam aydınlanmıyor. Yüreğimdeki ateş bile, sensizliği aydınlatmaya yetmiyor. En acısı da giderken verdiğin öğütlerin hiçbiri artık işe yaramıyor.

Yıldız Tilbe şarkıları bile seni unutturmaya yetmiyorsa, bu dünyanın hangi derdine yanayım?

Kalbin yalnız birine ait olabilir bu hayatta, iki kişi ağır gelir. Yıllardır seni unutamamamın tek sebebi, kalbimi dolduracak tek bir kişinin bile olmaması belki de. Bu acı ile yaşamak bazen çok zor. Hangi insan, tek zaafının kalbini kırıp giden bir eski sevgili olduğunu fark ettiğinde güçlü kalabilir ki?

Senden ayrıldığımdan beri en sık duyduğum sözcük ‘İyi misin’ olduysa, sakın bana sensizlikle aramın iyi olduğunu söyleme.

Kalbini titretecek bir adam/kadın bulduğunda; seni üzecek tek şey onu kaybetmek olur. Ancak gittiğinde söyleyecek tek bir kelime bulamazsın. Bu öylesine bir gidiştir ki, senden hitabet yeteneğini bile götürür. Şerefine içilecek hiçbir sevda kalmamıştır artık, zaman derin düşünceler zamanıdır.

Beni sevdiğini söylediğin her an zihnimde bir plak gibi çalıyor. Öylesine tutkulu, öylesine aşk dolu ki, gidişine bazen halen inanamıyor.

Daha fazlası için >hasret sözleri< yazımıza göz atabilirsiniz.

Bazı gidişler öylesine koyar ki, insan günlerce kendini duyamaz. Bir zamanlar güneşin olan insanın, içinde sürekli yanacak bir muma dönüşmesi, işte böylesine acı verir insana..

Bana aşkla bakan o gözlerin şimdi aynı aşkla bir başkasına bakıyor olması, ayrılığı insan için en acımasız kılan özelliklerden biri. Sensiz yarım kaldım, adını başkaları ile her duyduğumda parça parça eksiliyorum. Sanırım, ben sensiz bitiyorum.

Kalbim mısra mısra sensizliği yazarken, hasretinin sessiz fısıltıları beynimi kemiriyor. Neden gittin ve neden bittik, sanırım bu asla cevabını veremeyeceğim sorulardan birisi..

Kalbim sensiz alev alev çağlayan bir şelale gibi, ne yapsam bu acımı dindirir; bilemiyorum. Sensizlik beni kahrediyor; yerine başkasını koyamıyorum.

Ben bugüne kadar hayatta pek çok şeyi başardım. Ancak başardığım en büyük şey; seni kalbimden söküp atmak olacak. Kısacık bir aşkın canımı bu kadar yakabileceğini nereden bilebilirdim ki?

Arkandan ‘Gitme’ diye bağırmak isterken; beyninin buna engel olması çok acı. Biliyorum ki bizim için en hayırlısı bu. Sensizlik içimi yaksa da güle güle sevgilim.

Sensiz ben, amacı olmayan bir rüzgar gibiyim, öylesi başıboş, öylesi yalnız.

Yalnızlık değil, sensizlik zor olan. Hasretin her kapımı çaldığında, bizim şarkımızı söylüyor sanki. Kalbimden çıkaramıyorum, bana bir iyilik yap ve en azından aklımdan çık sevgilim.

Oysa sensiz ben gülemiyor, konuşamıyorum. Gel, yalnızlığımın tek ilacı; gecemin sabahı, öylesine özledim ki..

Sensizliğin bu kadar zor olduğunu bilsem, hayatıma varlığını hiç katmazdım.

Sensizlik sözleri yazımızın sonuna geldik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *