Categories
Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye kısa doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye kısa doğum günü sözleri ve romantik kısa doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Gözlerindeki ışıltıyı ve birlikte olduğumuzda bana bahşettiğin güzel gülümsemeyi seviyorum. Daha fazla doğum gününü kutladığımızı izlemek için yanında olmak istiyorum.

Çiçeklerle dolu bir bahçede, en güzel ve en zarif çiçek olarak öne çıkıyorsun. Seninle her zaman cennetteyim gibi hissediyorum. İyi ki doğdun,  benim dünyalar güzelim.

Bu gece, dünyada başka hiçbir dert yokmuş gibi yaşayalım. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun, o halde sana yakışan bir doğum gününü beraber kutlayalım.

Günün güneş olmadan başlamayacağı gibi, hayatım senin dokunuşların ve tatlı sözlerin olmadan başlamaz. Dünyanın en tatlı yâri, doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün herkes için uğurlu bir gündü. Hayatımı o kadar çok zenginleştiriyorsun ki anlatamam seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum. İyi ki doğdun.

Hiçbir zaman senin gibi değerli biriyle karşılaştığımı anımsamıyorum. Tüm günlerin doğum günün kadar özel olmalı. Bunun için elimden geleni yapmak istiyorum. İyi ki doğdun sevdiğim. Seni çok seviyorum.

Gökler açılıp , seni benim için yolladı. Her zaman seni ilk gördüğümde kalbimin nasıl attığını hatırlayacağım. Doğum gününü bu duygularla kutlayacağım.

Başıma gelen en iyi şey sensin.  Bu özel günü, Doğum gününü sana yakışır şekilde kutlayalım. Dünyayı bugün en güzel renklere boyayalım.

Sen benim ruh eşimsin. Hayatımın sensiz nasıl olacağını hayal bile edemiyorum. Doğum gününde, seni neden sevdiğimi hatırlatmak istiyorum. İyi ki doğdun meleğim seni deli gibi seviyorum

Şairler ve ressamlar duygularımı en iyi ifade ederler. Zavallı benliğim sadece şunu söyleyebilir: İyi ki doğdun ve seni seviyorum.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Sözleri

Bugün yılın en güzel günüdür, çünkü bugün hayatımın aşkı doğdu. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyadaki dert kapılarını kapatmak, böylece sadece seninle doğum gününde baş başa olabilmek en büyük dileğim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Doğum günün için binlerce öpücük yolluyorum sana. Bu güzel günü binlerce öpücükle doldurabilirim. İyi ki doğdun bebeğim

Pastayı keserken yanınızda olmak için fiziksel olarak mevcut olmayabilirim, ama bugün düşüncelerimde olacaksın! Doğum günün kutlu olsun.

Dokunduğun her ruh rahatlık ve huzura erer. Sarıldığın her arkadaş sevinçle dolar. Doğum gününde, dileğim, kalbinin istediği her şeye sahip olmasıdır çünkü bunu hak ediyorsun.

O olmadan hayatım bir hiç olan sevgiliye iyi ki doğdun diyorum. Varlığınla anlam buldu yaşamım.

Seni seviyorum ve bunu söylemekten çekinmiyorum. Şimdi doğum günün, umarım kalbimi bir armağan olarak kabul edersin.

Daha fazlası >Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu yıl sürprizlerle dolu olabilir ve ilki benden geliyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Aldığınız her yol engellerden arındırılmış olabilir. Her köşe hoş sürprizler getirebilir. Girdiğiniz her kapı iyi bir servet getirir. Bu gün senin için en mutlu doğum günü olabilir.

Bugün sana en iyi hediyeleri veremeyebilirim ancak bu özel günde düşüncelerim ve dileklerim seninle birlikte.

Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen her zaman aklımdasın ve kalbimdesin. Aramıza hiç bir şey giremez. Bugün ve her zaman, sen benim ışığımsın. Doğum günün kutlu olsun, gün ışığım.

Seninle, yolum aydınlık ve istikrarlı ama asla sıkıcı değil. Umarım doğum günün eğlenceli, sevgi dolu olur. Tıpkı senin gibi.

Umarım bu yıl yüzlerce kez yaptığın tüm iyilikleri, hediye olarak geri alırsın. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Hayatımı sadece seninle yaşamak istiyorum. En güzel doğum günü hediyelerini sadece sana vermek istiyorum.

Umarım doğum günün senin kadar harika geçer. Bu muhteşem günü bir Kral gibi yaşa.

Doğum günleri çabuk geçer, ama aşkımız her zaman kalır.

Çevrende bir çember çiziyorum: bir kalp değil, çünkü bir kalp kırılabilir, ancak bir daire sonsuza kadar devam eder. Mutlu Yıllar tatlım.

Doğum günleri gelir ve gider, ancak doğum günlerini hatırlayan insanlar seni sonsuza kadar kalplerinde tutar.

Hayatımdaki en muhteşem kişiye mutlu yıllar. Hayatımda ilk defa aşkta seninle güldü yüzüm.

Sevgilim, sadece gerçek aşkın büyüdüğü güzel bir bahçede harika bir gül goncasın. Güzelliğin ve tazeliğinle nefes kesiyorsun. Koklamaya kıyamıyorum. Sana senin gibi güzel bir doğum günü diliyorum.

Doğum günün kutlu olsun canım. Hayatıma umut ve mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve hislerim gün geçtikçe güçleniyor.

Sevgiliye birbirinden romantik ve duygusal kısa doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Fakat bitmedi sitemizdeki diğer doğum günü sözlerine bakabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *