Categories
Ayrılık Sözleri

Terk Edilme Sözleri

Terk edilme sözleri tumblr yazımızda terk edilme mesajları, terk edilme sözleri kısa, bırakıp gidenlere kapak sözler, terketme sözleri bulabilirsiniz. Birbirinden anlamlı terk edilme sözleri ile sizi terk eden, yarı yolda bırakanlara en anlamlı terketme sözleri bulabilirsiniz.

Terk Edilme Sözleri

Sevgisine her daim inandığım ve ellerimi tuttuğu an bırakmayacağını zannettiğin insanlar ilk seni terk ederler. Öylesine zor öylesine acı bir durum ki bu ömrün boyunca unutamazsın.

Her gün birisini bugün gelecek diye beklemek ne kadar zormuş. Her gün yeni yeni umutlar ile güne başlayıp umutsuzluk ile günü bitirmek ne kadar zormuş meğer.

Sadakatime, sevgime ve aşkıma gelen karşılık kısa bir mesaj ile terkedilmek. Bunu hak edecek ne yaptım diye günlerdir düşünüyorum yaptığım en büyük hata çok sevmekmiş bunu şimdi anladım.

Her ne kadar sen beni terk ettikten sonra yaşamak dayanılmaz bir hal almış olsa bile kısa sürede iyileşeceğim. Terk ettiğin günü, beni yapayalnız bıraktığın günü asla unutmayacağım.

Aşkı yaşarken hayat hep tozpembe gelir fakat ayrılık acısı diğer tüm acılardan farklıdır. Tozpembe olan hayat birden bire kararır. Sabahları ilk aklınıza gelen kişinin artık hayatınızda olmaması yaşanabilecek en zor durumlardan bir tanesi.

Ne kadar özlesek ne kadar hasretini çeksek gelmeyecek insanlar var. Gelişleri ile bizi çok mutlu eden ancak gittikleri an hayatımızı zindana çeviren o insanlar asla dönmeyecekler.

Vedalar gözüyle seven insanlar içindir. Kimi gönülden severseniz o kişiyi terk edemezsiniz.

Bir insanı terk etmek isterseniz o kişiye olan bağlılığınız yoktur, sevmediğiniz bir insanı kolaylıkla arkanızda bırakabilirsiniz. Ancak arada sevgi varsa bırakıp gitmek dünyanın en zor işlevi.

Seni çok seviyorum diye başlayan cümleler, artık olmuyoruz diye son buldu. Oysa ne çok güven vermişlerdi gelirken, ne çok sevdirmişlerdi kendilerini.

Sustuğum zamanlarda içimde bir yerlerde konuları hallettiğimi düşünürdüm. Meğer terkedildikten sonra sadece iç sesimle konuşuyormuşum. Yalnızlık ne zor ne meşakkatli bir yolmuş.

Ben yokluğunda halen geleceksin umutları ile yaşarken sen kimin sevdasına gebe kaldın da ihanet doğuruyorsun bana.

Yeniden tanışalım, hiçbir zaman birbirimizi görmediğimiz sokaklarda yeniden bulalım senle aşkı, terk etme beni sevgili ben yokluğunda ölürüm.

Terk edişinin son demleriydi bana anlamsız gülüşler sergilediğin saniyeler. Oysaki celladımın son arzumu sormasıymış meğer hayatın en anlamsız dakikaları.

Terk Edilme Mesajları

Bilsem ki terk edeceksin bir kısa mesaja sığdırmazdım sitemimi, bir göz göze gelip konuşmak vardı ya hani onu da başaramazdın.

Ben her ne kadar sevgime sadakat göstersem de, senin terk edişin beni intikama sürükler oldu. Yakındır kıyamet, iki elim vicdanında olacak.

Ömrünü ömrüme iliklemek varken, ne diye ömrümü alıp gittin yabancı ellere.

Seslenişimin son çığlıklarındayım. Neden beni fütursuzca iki kelimeye sığdırıp gittin.

Terk ediliş bir intikamın temel yapısını oluşturur. Ne denli bir intikama gebe kalmadan düşüncelerin oluştuğu o hain dakikalar insanı derbeder eder durur hayatın en anlamsız sokaklarında.

Kimi özlediğimi bilmeden hasretin en derin halini yaşarım, kendimi içine atamadığım cümlelerde yol kesip mısraları satırlarım.

>Aldatma Sözleri< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Hiç ummadığım bir cümlede bulurum kendimi, terk edişinin en anlamı sözcüklerinin yer aldığı satırlarda isyan çıkartıp yakarım seni.

Her ne kadar terk edişin nefret dolu bir özlemi barındırsa da içimde dayanılmaz bir hasret kaplar beni.

Hani gittin ya, o son gidişinin arkana bakmayışının asılsız sebebi. İşte oralarda bir yerde duruyor hala kinim ve hasretim.

Sen gidince çok şey değişti demeli insan, ama senden sonra değişmeyen çok şey oldu mesela ihanetin.

Bu günde ölmek güzel gibi görünse de daha yüzünü görüp söveceğim tatlı dakikalar var.

Terk etmek kim sen kim, beceremezsin bırak inadı.

Dolu bir sayfa yüklüyorum defterimin en anlamsız kısmına. Senin gidişin her ne kadar yıpratsa da yüreğimi, gözyaşlarım kadar yıpratmaz defterimin her bir köşesini.

Aşık mı atmak gerekir, yoksa sitem mi? Bence her ikisini de küfürbaz düşlerimle sancıya çevirerek anlatmalıyım benliğimi. İşte o zaman anlarsın geride bıraktığın yıkık şehri ve divane bir deliyi.

Aşkın girdabında mest olmak güzeldir, fakat güzelin terk etme ihaneti ise acı şarabın ta kendisidir.

Terk etmek bu kadar kolay olmamalı, seni seviyorum dediğin kadar kolay mıydı?

Artık bende seni yokluğunu terk etmem gerek, zira kansere çeviriyor düşüncelerimi atamıyorum beynimden.

Bu gecede biraz hüzünle takılayım, lakin ihanetin daha ağır basmakta.

Biraz daha mı düşünmek gerek gidişinin anlamını, yoksa daha da küfür’e mi bağlamak lazım terk edişini.

Bu kadar rahat mı geldi sana sevgim, terk etmekte ne demek oluyor şimdi? Bırak oyunu hadi bekliyorum gecemin karanlığında.

Ne kadar özlesek de gelmeyecek olanın hasretiyle yanıp duracağız sanırım. Ölmekte var işin ucunda, ama can çekişmek ayrı bir dert.

Terk edilme sözleri yazımızın sonuna geldik.

9 replies on “Terk Edilme Sözleri”

Bugün terk edilişimin 6. Günü ve bende değişen hiç bir şey yok hala bıraktığın gibiyim. Yıkık, kırık ve darmadağan…

sevdanın olduğu yerde korkunu Azrail’e teslim et seviyosun yuvanı kurtarmaya çalış sevmiyorsa yokuş aşşaya yuvarla karlı havada yuvarlandıkça büyüsünler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *