Categories
Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Sözler

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızda arkadaşa kısa doğum günü sözleri, dosta doğum günü mesajları ve kankaya doğum günü yazıları bulabilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Zaman hızlıca geçip gitse de, dünya yakıp yıkılsa da aramızdan su sızmayacak. Yeni yaşın mutlu ve kutlu olsun canım arkadaşım. Beraber nice güzel, mutlu yaşlara…

Kötü günlerde nasıl berabersek iyi günlerde de hep beraberiz. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Bu hayatta binlerce insan tanırsın ama hepsine dost diyemezsin. Sen benim yegâne dostumsun. İyi ki doğdun iyi ki dostum oldun.

Ne zaman yalnız kalırsan beni getir aklına. Çünkü ben her zaman senin yanındayım canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun güzel dost. Yeni yaşında her şey kalbinden geçtiği gibi olsun.

Yeni yaş yeni umutlar demek. Yeni umutlar hayatına neşe katsın. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Yanında olamasam da dostluklara mesafeler engel olamaz. Bu güzel gününde bil ki bende seninleyim. Her şeyin en güzeli seninle olsun canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Kalplerde bir çiçek gibi taze ve güzel kalmak için sevdiklerini hep el üstünde tut. Yıllar geçip gitse de sen hep taze bir çiçek gibi kal. Seni seviyorum canım arkadaşım, iyi ki doğdun.

Yeni yaşında hayat sana içinden geçen ne varsa onları versin. Çünkü sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun canım arkadaşım. İyi ki doğdun, iyi ki hep yanımdasın.

Güzel şeyler söylemekte pek iyi olmadığımı bilirsin. Ama içimi de çok iyi bilirsin. Unutma ki seni çok seviyorum ve senin için evrene en iyi mesajlarımı gönderiyorum. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

Partin destan, doğum günün kutlu olsun kanka. Nice mutlu, güzel yaşlara

Üflediğin her mum hayattaki bir dileğini gerçekleştirsin. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım arkadaşım. 

Bir yaşına daha giriyorsun ve yeni yaşında hayat karşına her şeyin daha güzelini çıkarsın. Seni çok seviyorum canım arkadaşım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Sımsıcak bir güneş gibi doğdun Sonbahar’ın en umutsuz gecesinde. Soğuklar sarsa da bedenlerimizi, senin doğuşunla tekrar ısındı Sonbahar’ın en soğuk geceleri. İyi ki doğun güzel arkadaşım.

Bir parça umut, hüzün, sevgi, kahkaha, gözyaşı ve başarı ekliyorum pastana. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım nice mutlu ve huzurlu nice senli yıllara.

Baş belası olduğun bu kalpte kardeşten öte oldun bir arkadaştan çok. Her sene başımızın belası olman dileği ile iyi ki varsın iyi ki doğdun sevgili dostum.

Her gün takvimden düşen bir parça yaprak misali gider hayallerimizden akan onca sancı. Kimisi üzer, kimisi sevindirir. Biz sevindiren yaprakları tutalım arkadaşım. İyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin.

Bugün senin yerine ben dilek tutmak istiyorum arkadaş, bu yılın diğer yıllarına göre daha güzel ve daha harika anlar yaşamanı dilerim. Hayat merdiveninde atacağın her adım sana huzur, barış, sağlık, mutluluk ve bol bereket getirsin. İyi ki doğdun, iyi ki aramızdasın arkadaşım.

Biliyorum ki şuan hediyelerin ne olacağını düşünüyorsun, umarım yeni yılda beklediğin hayat sana hediyelerin beklediğin kadar heyecan, umut ve tatlı şaşkınlıklar getirsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın arkadaşım.

Her geçen sene, bir önceki seneye inat biraz daha gülümse. Çünkü senden başka bir sen daha yok bu evrende. Kendini özel hisset, çünkü yaradan her bir kulunu ayrı bir güzellikten yaratmıştır. Sende bu kadar özel ve güzelsin sevgili arkadaşım. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Dostlar yıldız gibidir; kimi kayar gider, kimi ise sen ona baktığın sürece hep aynı yerde kalır. Sende kalanlardansın, öyle bir kalıyorsun ki bazen ben bile sıkılıyorum senden. Bu işin esprisi tabi, ama her daim gerçek olman dileği ile dostum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Bugün senin doğum günün, mutlu ol çocuk. Hüzünlerini bir kenara bırakıp, iyi ve huzurlu yaşaman dileği ile iyi ki doğdun iyi ki bizimlesin.

>Arkadaşlık mesajları< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Doğun günlerini pek sevmem, ama süslü cümleler kurmakta üstüme yok. Bugün sen doğdun diye bir başka güzel doğum günleri, süslü cümlelerimin hatırına mutlu yaşa dostum, iyi ki varsın.

Kaybolup giden mutluluklar inadına her geçen gün bir sevgi kat kalbine. Alış ve öğren ne denli sevmenin ne demek olduğunu. Zira kalplerimiz ve ruhumuz sevgililerle büyür, iyi ki doğdun kardeşten öte insan ve iyi ki başımızın belasısın.

Durum vahim, duydum ki sen doğmuşsun bugün. Desene bir senli yıl daha çekeceğiz bu hayatta; yaptığım şaka gerçeklerin en gerçeğine işaret olması dileği ile iyi ki doğdun dostum, iyi ki halen baş belasısın.

Kötü düşünme, pozitif ol ve bugünün tadını çıkar. Çünkü birkaç saat sonra yeni bir güne ve yeni yaşında yeni bir adıma ayak basacaksın. Bu çerçevesi kırılmış hayatta güzel adımlar atman dileği ile arkadaşım. İyi ki varsın iyi ki doğun dostum.

Kanayan günlere inat, yeni yılında tüm umutsuzlukları sarman dileği ile dostum, iyi ki doğdun.

Yeni yılında ailen ve diğer tüm sevdiklerinle daha güzel günlere kavuşmanız dileğini iletiyorum sana ta uzaklardan. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım.

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik, sizlerde yorum yaparak doğum günü mesajları paylaşabilirsiniz.

One reply on “Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Sözler”

Gerçekten içlerinde çok güzel sözler var. Bu gün en sevdiğim arkadaşımın doğum günü içlerinden birini seçeceğim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *