Categories
Sosyal Medya Sözleri

Instagram Sözleri, Instagram İçin Güzel Sözler

İnstagram sözleri yazımızda instagram durum sözleri, instagram hikaye mesajları ve kısa instagram sözleri bulabilirsiniz.

İnstagram Sözleri

Senden intikam almak isteyen ve bunun hırsıyla hayatını buna göre şekillendiren insanlara aldırma. Hatta onları Allah’a havale et er ya da geç ne düşünürlerse onu yaşarlar.

Hayatın bana attığı kazıklardan sonra düştüğüm yerden nasıl kalkacağımı kendi başıma öğrendim. Bu süre zarfında ne yanımda kalanı unuturum ne de beni itenleri unuturum.

Herkes sana seni ne kadar çok sevdiğini söyleyebilir, önemli olan söylemesi değil yaptıkları ile seni ne kadar çok sevdiğini belli etmesidir.

Bir kadını mutlu etmek istersen onu çok seveceksin. Yarı yolda bırakıp giderek mutsuzluğa sürüklemeyeceksin.

Bir şeye ne kadar heveslenirsem hep o istediğim şey ile sınandım bu hayatta.

Âşık olduğun zaman hayat hep tozpembe gelir, kelebekler hep uçuşur etrafta.

Herkes çok sevse birbirini, iyilik yapılsa, içten samimi davranılsa, dürüst olunsa ne yaşanılır olur değil mi hayat?

Seni şuan ne kadar çok seviyorsam bir gün sevmediğim zamanı da göreceksin. Hayat elbet karşına çıkarır.

Herkes eşit, herkes aynı bu hayatta ne böbürlenerek bak insanlara ne de büyüklenerek.

Saygı görmek istiyorsan önce kendin olmayı başaracaksın, başkalarının hayatını yaşamayı bırakacaksın.

Kendini yalnız hissettiğin an sevdiklerinin yanına gidip onlara sarıl, onlar hala hayatınızda var olduğu için şükredin hayat kısa.

Affedilmeye alışan insanlar yaptıkları tüm hataları yeniden yapmaya meraklıdırlar. Siz ne kadar affedici olursanız canınız o kadar yanar.

Küçük hatıralar büyük anlamlar barındırır içinde, bir fotoğraf karesi ne çok şey anlatır bizlere.

Kendi değerini bilirsen eğer başkaları da sana değer verir. Başkasından değer beklersen eğer hayat hep mutsuzluk geçirir.

Sevdiğim insanlar ile sade bir hayat verin bana gerisi önemli değil. Sevdiğim insanlardan ayrılmaktan korkuyorum.

Hayatta güvendiğin şeyleri iyi seçmen gerekir. Ben sadece iki şeye aşırı güvenirim. Biri aynada karşıma çıkan kişiye, bir de göğe doğru baktığımda göremediğime. Geriye kalan her şey teferruattır.

Kimseyi üzmek istemiyorum. İnsanlar hak ettiklerini elbet bir şekilde bulurlar. Kimseye dokunmayım diyorum ama kendime baktığım zaman paramparça olduğumu görüyorum. Kırıklarımı toplama gücüm dahi yok.

Aşk gözünle görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, temas etmekten çok düşlemektir. Aşk öyle bir duygudur ki; imkansızı gördüğü zaman kendini tutamaz ve hemen onu seçer.

Çayın yalnızlığa iyi geldiğini okumuştum bir yerlerde. Bol bol demleyip içiverdim ama yeterli gelmedi bana. Ben de canımı sıkacak birkaç kişi buldum, azalma oldu biraz yalnızlığımda.

Kalbimdesin diyen balıklara güvenmeyi ben seçtim. Ne kadar çabuk unuttuklarını aklıma getirmemiştim. Ömrümdesin diyen kelebeklere güvenmeyi ben seçtim. Ne kadar çabuk öldüklerini aklıma getirmemiştim. Bu yüzden kızgınlığım sadece kendime.

İnstagram Durum Sözleri

Bere takınca daha yakışıklıyım, üstüne güneş gözlüğünü takınca karizmatik oluyorum. Yüzüm hiç görünmediği zaman daha yakışıklı olmaya başladığımı fark ettim. Yazın ortasında kar maskesi takmaya kalkıyorum.

Eski kız arkadaşım benden ayrıldığı zaman ona ‘mutlu olursun umarım’ diye temennide bulunmuştum. Kıza bakıyorum şimdi harbiden mutlu ya. Günde yüz tane şey umarım hiçbiri olmaz, gitti bu tuttu işte.

Kar yağdığı zaman dışarıda kalan hayvanlar romantizm değil buz gibi soğuk hisseder. Bu yüzden çöplerin yanına su ve yiyecek kabı bırakmayı unutmayalım.

Kar beyazını severim senin tenin gibidir diye. Çiçeğin kırmızısını öperim senin dudaklarının alı diye. Kömürün en karasını alırım senin simsiyah gözlerin diye. Bunları senin için yapıyorum, tekrar bana dönersin belki diye.

Gökyüzü büyük bir defter, yıldızlar da en güzel kalemler olsaydı yine de sana karşı hissettiklerimi yazmak için yeterli olmazlardı. Senin aşkını anlatabileceğim bir lisan bulunmadı henüz.

Yalnızlık o kadar güzel bir duygudur ki; kırılmayacağını ve mutsuz olmayacağını bilirsin. Yalnızlığı yaşanması zor yapan tek durum ise, bir ‘kaybeden’ olma duygusudur.

>Whatsapp Durumları< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Kadınların ne söylediklerine değil, ne söylemek istediklerine kulağını ver. Çünkü kadınlar bazı şeyleri söylemeyip kendi içlerinde tutarlar. Bilirler ki, söyleyecekler sözler kırıcı olabilir.

İnsanların size olan sadakatlerine sonsuz güven duymamanız gerekir. Çünkü bazen insanlar size değil size olan çıkarlarına sadık olurlar. Çıkarları biterse, sadakatleri de biter.

Mutlu insanları anlamak aslında çok basittir. Mutlu insanlar sahip oldukları her şeyi en iyisi olarak gördüklerinden dolayı, onları kaybetmemek için büyük özen gösterirler.

Görmek istemediğin bir şey varsa gözlerini kapatırsın. Duymak istemediğin bir şey varsa kulaklarını kapatırsın. Bir şekilde her defasında engel olabilmeyi başarırsın. Ya hissetmek istemediğinde ne yapacaksın? Yüreğini asla kapatamazsın.

Hani tabakta yemek biter de kırıntılar kalır ya sona. Benim sana olan aşkım buna benziyordu. Sen beni bırakıp giderken, ben senin arkandan bıraktığın kırıntıları topluyordum.

Fazlasıyla yoruldum, hiçbir şey bilmek istemiyorum. Senden tek bir isteğim var; kucağına usulca sokulmak, saçımda gezinen sıcacık elini hissetmek ve sonsuzluğa giden yolda zamanı durdurarak böyle kalmak. İnan fazla bir şey istemiyorum.

Sen duruma bir çare ararsın, o ise bahane bulmaya çalışır. O senden nasıl vazgeçtiyse, sonunda dayanamazsın ve vazgeçersin kendinden. İkiniz de birbirinizde bulunmayan şeyleri aramak istemişsinizdir. Aranacak bir şey kalmadığı zaman anlarsın yalnızlığı.

Bazı insanlar vardır, küçücük detaylara lüzumundan fazla önem verirler. Bunun sebebi ise, ellerinden asla büyük bir iş gelmeyeceğini biliyor olmalarıdır.

instagram sözleri yazımızın sonuna geldik.

One reply on “Instagram Sözleri, Instagram İçin Güzel Sözler”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *