Categories
Aşk Sözleri

Aşkla İlgili Sözler

Aşkla ilgili sözler yazımızda aşk ile ilgili sözler, aşkla ilgili güzel sözler 2021, aşkla ilgili kısa mesajlar bulabilirsiniz.

Aşkla İlgili Sözler

Burada senin kalbinin kapılarını çalıyorum, böylece bana burada kalma şansı verebilirsin. Kalbine senden yakın olmak isterim, böylece sevgimin ne kadar derin ve gerçek olduğunu hissedebilirsin. Seni seviyorum.

Kalbim senin aşkın için atıyor, seni hayallerinin ötesinden daha çok sevmek istiyorum. Sen benim tutkumun tonu, hayatımın rengi ve tanıştığım en harika insansın. Seni çok ama çok seviyorum.

Sen benimsin ve kalbimin seçtiği tek kişi sensin, sensiz bir hayat, can sıkıntısından başka bir şey değil. Hayatımda yaptığın her şey için sana minnettarım. Benim her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum bir tanem.

 Zayıf olduğunda gücün olmak, stresli olduğun zaman seni rahatlatmak isterim. Seni sevmek benim için en önemli şey. Seni seviyorum.

Benim  sahip olduğum sevgiyi, herhangi bir kelimenin vakıf olamayacağı ,tarif edemeyeceği kadar  çok güçlü şekilde ifade ediyorsun. Seni özlediğim zaman yanaklarıma yuvarlanan sevinç gözyaşlarısın. Hayatımın oluşturan, dizginlenemeyen bir tutkusun, kalbime sığmıyor taşıyorsun. Bebeğim seni sonuna kadar seveceğim.

Ne günüm ne gecem tamam değil eğer sana seni seviyorum demediysem. Her şey eksik, her şey manasız eğer sana seni seviyorum demediysem. Yemeğim tatsız tuzsuz, şu hayat anlamsız, senin gözlerini o gün görmedim ve onların içine bakıp en derin hislerimle sana seni seviyorum demediysem.

Sevginin gücü bana hayat verdi. Şimdi kalbim seninle güvende. Ben her şeyimle seninim lütfen beni terk etme,  bilakis, sımsıkı sarıl bana, sevginin köprüsünden düşmeme izin verme. Seni gerçekten sevdiğimi ancak bugün itiraf ediyorum. İçime yazılmış bir sırdın sen şimdi bunu dünyaya haykırmak istiyorum. Seni seviyorum! Seni her şeyden çok seviyorum!

  Nefes aldığım hava oldun; Gülümseyebildiğim hayat oldun. Eğer beni terk edersen, bir sonraki saniye yaşayabileceğimi düşünmüyorum. Sen harika ve yürekli bir insansın, seni hak edecek ne yaptım bilemiyorum ama seni kaybetmemek için ne yapacağımı çok iyi biliyorum, o kadar çok sevdim ki seni. Seni sevmelere doyamıyorum. Seni çok seviyorum.

Bu kalp benimdi ama artık sana ait. O kalbe daima sahip çık çünkü senin aşkınla yanıyor. Biliyorum bu yüzden seninle her zaman güvende olacak. Tanıştığımız ilk günden beri kalbim ilk kez seninle mutluluğa atıyor. Sen benim rüyalarımın kadınısın ve bu hayatı seninle yaşamak istiyorum. Seni çok seviyorum.

Gördüğüm her güzellik sen oldun. Sen bana her şey oldun. Ne kadar kaçmaya çalışsam da, düşüncelerim bir milim bile kıpırdayamaz yerinden ve sana tekrar tekrar yakalanır. Kalbimi ele geçiren onu fetheden senmişsin meğer. Hayatımda ne kadar özel olduğunu anladım. Gerçekten ender görülen harika bir insansın.  Seni seviyorum demek bile duygularımı tam olarak ifade edemiyor.

Dokunduğum her güzel şey sensin. Tattığım en tatlı şey. Bazen acı bir çikolata gibisin başta ama tadına vardıkça değerini anlıyorum. Seni herkesten ve her şeyden çok seviyorum benim tatlı gönül hırsızım.

Aşk ile İlgili Mesajlar

 Seninle geçirdiğim bir an yok ki bana sonsuz bir mutluluk getirmesin. Senin yokluğunda bile, hala neşeli gülücüklerinin gücünü hissediyorum. Sonsuza kadar benim olduğunu bildiğim için belki de bu kadar mutluyum Ömrümün sonuna kadar ancak seni sevmek için yaşayacağım.

Sana olan sevgim kontrolden çıkarak devam ediyor. Hep aklımdasın çünkü güzel yüzünü her defasında aklımda tutmaya devam ediyorum. Bu güzellik ve bu harika karakter nasıl bir vücutta buluştu hayret ediyorum. Sanki Tanrı’nın mucizelerinden biri gibisin. Bunu düşündükçe gözlerimden akan yaşları engelleyemiyorum. Mucize aşkın kanıtı, Seni seviyorum.

 Seninle tanıştığımdan beri, aklım beni terk etti. Güzelliğini ve zarafetini gören gözlerim, kalbimden vurdu beni.   Beni alıp bambaşka dünyalara götüren sesini uzaklarda bile olsa hayal ediyorum. Tıpkı yanı başımdaymışsın gibi bazen hüzünleniyor bazen gülüyorum.  Seni çok seviyorum.

Hiçbir resim senin güzel yüzünü tam olarak ortaya koyamaz. Fotoğraf teknikleri bile bu zarafeti yansıtmaya yanaşamaz. Aşkın, güzelliğin ve sevginin yüzünde dans ettiği bir eser gibisin sadece seni seven gönlüm onları görebilir. Kötülükleri ve çirkinlikleri kilitledin gönlümde bir gülümseyişinle. Hayatım senin yansıttığın sevgi enerjisiyle dopdolu şimdi. Tüm varlığımla yaşadığı hissediyorum. Seni her şeyden çok seviyorum.

Varlığınla, bahar geldi dünyama. Kırılmış dallarımı yeşerttin ve bana sevgiyi sen öğrettin. Bir bahar müjdecisi gibi kalbime aşkı getirdin. Seninle tekrar keşfediyorum aşkı sevdayı. Kimseler almasın seni benden, gönlüm hep baharda hep baharında kalsın, ayrılığın fırtınaları bizden uzak olsun. Seni Seviyorum.

Sıcak bedenin ve ruhun soğuk dünyamda beni ısıttı ve canlı tuttu. Dünyamı bir güneş gibi parlatan ve yüzümü bir gülümseme ile aydınlatan sevginin de farkındayım. Kalbim senindir, çünkü tanıştığım her insandan daha iyi ve daha yüksek karakterde bir değer olduğunu bana defalarca kanıtladın. Duymak istediğim bir şey varsa, dudaklarından, o da, ‘Seni seviyorum’ olur. Çünkü bu söz ancak senin dudaklarından dökülürse bir melodi gibi gelir.

Güzelliğinin ve güzel gülüşünün beni benden aldığı konusunda hemfikirim, ama içimde sana karşı hissettiklerim daha da güçlendi. Yine de acaba böyle büyük bir aşkı hak ettim mi diye düşünmeden edemiyorum. Ya bir yanlışlık olduysa, ya aşk meleği oklarını yanlış attıysa. Biliyorum saçma bu düşünceler ama insan senin gibi biriyle aşk yaşayınca ister istemez düşünüyor böyle şeyleri. Kaybetmek duygusu sevmek duygusundan ağır gelebiliyor ama şunu sakın unutma, seni çok ama çok seviyorum.

Aşkla ilgili sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası için sevgiliye uzun mesaj yazımıza göz atabilirsiniz.

One reply on “Aşkla İlgili Sözler”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *