Categories
Özür Mesajları

Teşekkür Sözleri

Teşekkür sözleri yazımızda kısa teşekkür mesajları, sevgiliye teşekkür mesajları 2021 ve teşekkür ile ilgili sözler bulabilirsiniz.

Teşekkür Sözleri

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

Herkes birden üstüme gelmişken sadece sen bana inandın. Yapabileceğime, başarabileceğime dair bana hep umut yağmurları yağdırdın. Benim canım ablam, sırtımdaki desteğin için sana çok teşekkür ederim, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

İnsanın yanında dayanabileceği bir dağ olmalı ya da gövdesine yaslanıp, gölgesinde dinlenebileceği bir dayanağı. Benim canım babam, üzerimdeki emeğinin ve sabrının hakkını ödeyemem. Seni ne kadar üzdüysem beni o kadar çok sardın, bana hep cesaret kattın. Her kararımda yanımdaydın ve asla içimdeki ışığın sönmesine göz yummadın. Her zaman da yanımda olacağını, elini hiç üzerimden çekmeyeceğini biliyorum ve bunlar için sana çok teşekkür ediyorum. Hakkını ödeyemem, seni çok seviyorum.

Teşekkür ederim sana sevgilim dudaklarıma nefes olabildiğin için, teşekkür edeceğim sana içimdeki huzuruma yol olduğun için, teşekkürler sevgilim yaşamama engel olmayıp yanımda olduğun için.

Sen her zaman gerçek bir dost oldun bana, insanlar yanımdan ayrıldıklarında yanımda durup bana destek oldun. Dostum gerçekliğini bana gösterdiğin için binlerce kez sana teşekkür ederim.

Sana yalnızca sade bir teşekkür etmek benim için büyük bir güç. Benim için seni tanıdığım günden itibaren sonsuza kadar kalbime girmiş olduğunu bilmelisin.

İyi arkadaşlar iyi günü, kötü günü ayırt etmezler her zaman yanında olurlar. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve her daim yanımda olduğun içinde teşekkür ederim sana.

Ben dostluğu seninle öğrendim. Samimi olmayı, yanlışı doğruyu ayırt edebilmeyi. Sen benim her zaman en iyi arkadaşım oldun. Sen olmasaydın eğer değmeyecek insanlara değer verecektim. Teşekkürler bunca zaman sorunsuzca yanımda oldun.

Daima benim en sevdiğim sendin. Nefesimin sonuna kadar ismini haykıracağım ve bana bu sevgiyi daima yaşattığın içinde teşekkür ederim hayatım.

En Güzel Teşekkür Mesajları

İçimde sana sen varsın benim. Hayatımda mutluluğu bana yaşatan, içimdeki gülen yüze daima sahip olan sensin. Yarınımdaki umudumsun ve umutlarımı her geçen günde arttırdığın için yanımda olduğun için daima teşekkür ederim.

Kim ne derse desin yalnızca benim için sen varsın hayatım. Hayatımdan kim gidiyorsa gitsin, sen kal yanımda hayatım. Kimle olduğum önemli değil sevgilim. Sen benim olduktan sonra bana her yer cennet, teşekkür ederim.

Tek dilediğim vardı son nefesimi bile verirken gözlerinin içine bakmaktı. Sensiz olmak bana cehennem olacağından son defa cenneti gözlerinin içinde görmek istedim. Sen benim cennetim, güler yüzlüm bana daima cenneti yaşatmış olduğun için teşekkür ederim sana. Sen olduğun sürece ben cenneti daima yaşardım. Ama yoksun sevgilim..

Teşekkür ederim beni gerçek aşkla tanıştırdığın için. Sen olmasan bu zamana kadar aşkın ne olduğunu anlayamazdım. Bilemezdim nasıl bir duygu olduğunu ve sen benimle olduğundan her duyguyu iliklerime kadar yaşayabiliyorum. Benimle ömrümün sonuna kadar olmayı kabul ettiğin içinde teşekkür ederim.

Sensiz olmanın sonu benim için ölüm onu biliyorum. Sensizlik hayatımın bittiği noktası olduğu gibi cehennemin de başlamış olduğu yerdi bir tanem. Sensiz olacaksam eğer yaşamamak ise en güzelidir. Teşekkür ederim sana hayatımı bana geri verebildiğin için, hayatım tamamen sen oldun.

Ben aşkımızı sadece bizde yakıştığın için sevdim. Bunu ikimize de yaşattığın için teşekkürler sevgilim.

Bana yaptığın bütün iyilikler için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bana iyi bir insan olmayı, iyi ve hayırlı işlerle uğraşmayı öğrettin. Allah senden razı olsun.

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkürler anneciğim. Seni seviyorum.

İçimdeki karamsarlığı dağıttığın ve bana yeniden başarabileceğim konusunda cesaret kattığın için teşekkür ederim canım arkadaşım. Senin gibi arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.

Bana hayatım boyunca yaşayamayacağım mutlulukları yaşattığın için teşekkür ederim güzel kadın. Bana kattıkların, bende yarattıkların bir ömür yüreğimde yamaya devam edecek, seni seviyorum.

Benim melek sevgilim. Hiç ummadığım bir anda hayatıma girdin ve dört yanımı iyilik mevsimiyle donattın. Kalbimdeki kör zindandan beni çıkarıp, gökyüzünü gösterdiğin için sana teşekkür etmek istiyorum. Seni seviyorum.

Benim için yapılan bütün iyiliklerin farkındayım. En başta babam ve annem olmak üzere, beni destekleyen ve bu işte ilerleyebilmem için benden yardım elini esirgemeyen bütün büyüklerime teşekkür ediyorum. Ben sizlerle varım, sizlerle var olacağım. Bana güvendiğiniz için hepinize bir bir minnettarım.

Benim canım kardeşim aldığın hediye için sana teşekkür ederim. Bu hediyenin anlamı benim için çok değerli, bana inandığın için sana milyonlarca teşekkür ederim. Seni seviyorum.

Bu ödülü bütün sınıf arkadaşlarım ve bana emek veren bütün hocalarım adına alıyorum. Sizler iyi ki varsınız. Hepinize desteği için teşekkür ediyorum.

Layık görüldüğüm bu ödül için, sayın patronuma teşekkürü borç bilirim. Birlikte nice güzel işler yapmak dileğimle…

Teşekkür sözleri yazımızda en güzel teşekkür yazılarını paylaştık.

2 replies on “Teşekkür Sözleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *