Categories
Delikanlı Sözler

Deli Sözler, Delilik ile İlgili Anlamlı Sözler

Deli sözler yazımızda akıllı deli sözler, kısa deli mesajlar, deli ile ilgili sözler ve kral deli sözler bulabilirsiniz.

Deli Sözler

Deliliğimiz akan kanımızdan belli değil mi güzelim. Biz sevdik mi adam gibi sever, kadına gözümüz gibi bakarız. Bakma serseri olduğumuza, canımız canana feda.

Can cananı gördüğünde Mecnun oldu Ferhat oldu. Belki sen bilmezsin bu aşkı hikayeyi. Aç kalbinin kapılarını öğretelim sana dünyanın aşk ile sarhoş olduğunu.

İstiyorsun ki sana şiirler yazayım. Nağmeler dizeyim. Ben şiir okumasını bilmem. Tek bildiği şey tuttuğum eli ölene dek bırakmayacağımdır.

Sen güzelsin ben mahcup bir serseri. Biraz var serde. Aşkı öğreten gözlerin ile sarhoş olurum, sende bütün olur, senle dünya olurum.

Aşk bana delilik yaptırır doğru. Herkesin içerisinde haykırabilirim seni seviyorum diye. Vapurda martılara fısıldarım işte size söylediğim güzel bu diye.

Seni sevmek delirtti beni, mecnun eyledi. Şimdi evimde tek başıma seni düşünüyorum. Elimde ne mi var, giderken bana bıraktığın kalbin. Sen giderken gelirken de güzeldin. Hatıralarımda da hep öyle kalacaksın.

Bana deli diyorlar, neden ki, insan birini sevince mutlu olmaz mı, gülücükler saçmaz mı? Ben ne zaman seni görsem dünyam cennet oluyor.

Sen kalbine sor bakalım. Bir kere beni sevmiş mi. Yada sever gibi mi görünmüş. Oysa sevmek o kadar kolaydı ki. Sadece masum bakmaktan geçiyordu. Bunu bile yapamayacak kadar nefretin neden doluydu.

Ben sana mağlup olduğum. Ben hayatı kaybettim. Sende beni. Lanet etmiyorum. Tek kızdığım tertemiz sevişim.

Gözlerine baktığımda bir masal başlıyor. Bu masalın tek kahramanı da benim. Hem de mutlu son ile biten bir masal.

Delilik ve serserilik birleşince ne olurmuş ben sende öğrendim. Ben kendince serseri biraz da deli doluydum. Aşık edip mecnun ettin. Şimdi yapayalnız bir çölde gezen bir bedevi gibiyim.

Ağlasam sussam geçmiyor yaralarım. Gece daha yeni başladı. Bende seni düşünmeye. Bu gece sabah zor olacak gibi. Gelsen bir çift göz doğsa sabahlarıma.

Delisin diyorlar, nasıl olmayayım arkadaş. Sen gördüğüm an delirdim. Çünkü ya cennetten gelmiştin yada cennete gitmeye hazırlanıyordun. Çünkü dünyada böyle bir güzelliği tek tarifi melek deyip susmak olmalıydı.

Senin güzelliğin beni deli çevirdi. Sen değil miydin geleceği konuşan çocuklarımızın adını koyalım diyen, şimdi niye beni bırakıp gittin böyle deli hallere soktun.

Her insan biraz delidir. Deli olmamın tek nedeni, senin beni anlamıyorum olman oldu.

Deli Dolu Sözler

İyi bir insan olmak insanlara bireyler anlatmak belki de dünyada yapacağımız en büyük güzelliklerden ve deliliklerden bir tanesidir.

Dünyada bir tane akıllı kalsa yine bu deli halimle seni severdim.

Her insan biraz deli derler. İçimde yaşadığım aşk sevgi fırtına ayrılık tüm bu etkenler nasıl deliye çevirdi bilemezsin.

Herkes beni hastayım deliyim sanıyor. Evet deliyim ve beni delirten bir insan var o da sensin.

Aşkların en güzeli delicesine seni sevmekmiş. Sen aşkımın meyvesi çocuklarımın anası olana kadar seni hep seveceğim. Sanma ki aşkım biter azalır. İnsan aç ve susuz yaşar mı?

Sana olan ilgim ve alakam beni deliye çevirdi. Şimdi bana deli diyorlar varsın desinler.

Neden geceleri gözümü kapattığımda gözümün önüne sen geliyorsun. Ben deliriyor muyum yoksa sana deli gibi aşık mıyım?

Yaşamanın kendisi delilik değil midir? Bırakın istediğim gibi yaşayayım. Seviyorsam sonuna kadar uçlarda seveyim. Unutuyorsam uçlarda unutayım.

Kaliteli ve başarılı insanların hayatta birçok zorluğu delilikleri ve radikal aldıkları kararlarla aştıklarını biliyor musunuz?

Deli olmak kötü bir şey gibi yansıtılıyor. Evet susuyorsam, konuşmuyorsam bunu yadırgayabilirsiniz birey demiyorum. Fakat bir kere de sorgulayın arkadaş seni delirten ne oldu diye. Belki dilim çözülür gözüm açılır size her şeyi anlatırım.

Arkadaşını seviyorsan ona deli gibi sahip çıkacaksın. Ona zarar gelmesini engellemek için gerekirse onun için öleceksin canını vereceksin. Fakat ona yapacağın en büyük iyilik ve delilik onun için hayatta kalmak olmalıdır.

Her insan bir delidir. Kimi bunu belli eder, kimi etmez ama her insan yaşadığı sürece deliliği kendi içerisinde yaşar.

Hayatın zorluklarını aşmak için bazen delirmeniz gerekebilir. Bunu yaparken etrafınızda ki insanları kırmamak ve üzmemek için deliliğinizi az gizli tutun.

>Delikanlı sözler< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Kim demiş ben deliyim diye! Hadi oradan asıl deli sensin. Bu bende ki aşkı göremeyen gözlerin deli.

Gideceksen bilmelisin güzelim, Ben sıradan sevmedim seni, benim aşkım da sevgim de bir delinin her şeyini kaybetmesi gibiydi. En önemli olan hazinesi aklını kaybetmesi gibi.

Ben aklımı sende kaybettim. Delilik bu olsa gerek. Razıyım deli desinler. Ne de güzel sevmiştim seni. Tertemiz içerisinde kir pas olmadan. Anlamayacaklar. Ben ne yapacağım. Sadece susacağım.

Keşke onlara inanmayı değil bana inanmayı seçseydin. Bu şehirde seni sevmek hataydı. Bu şehir senin olsun. Başka bir şehre değil kalbinden taşınıyorum.

Ben ne zaman delirdim biliyor musun? Elimi tutup da gözlerime bakıp seni seviyorum dediğin an aklım gitti. Hani derlerdi de inanmazdım. Aşk deliliktir her şeyi yaptırır diye.

Deli dolu sözler paylaştığımız deli sözler yazımızın sonuna geldik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *