Categories
Romantik Sözler

Şair Sözleri, Şair Olmakla İlgili Sözler

Şair sözleri yazımızda şairlik ile ilgili sözler, şairle ilgili mesajlar ve duyulmamış şair sözleri bulabilirsiniz.

Şair Sözleri

Şair olmak için aşık olmaya gerek var derlerdi inanmazdım. Seninle duygularımı kelimelere döker oldum.

Tüm kelimeleri araştırsalar, anlamlarını sorgulasalar sana olan aşkımı ifade edecek bir kelime bulabileceklerini sanmıyorum.

Sözlerin yetersiz kaldığı bir an varsa o da senin yanında olduğum ve gözlerinin derinliklerine daldığım andır.

Gülün en güzelini alıp gel deseler senden başkasının elini tutmam. Benim en güzel gülüm

Şairlerin aşkı, acıyı ve daha birçok duyguyu yaşayarak kelimelere döküldüğünü söylüyorlar. Bu doğru senin aşkınla şair olduğumu hissediyorum.

Her aşık bir şairdir ve sevdiği için duyguları kelimelere dökmek ister. Senin için Mecnun oldum dağları deldim. Şair oldum sevginle yandım tutuştum. Dillerden düşmeyecek duygularla ne anlam içeren sözler yazdım bilemezsin.

Neden anlamaz ki insan yanında olan sevdiğinin kıymetini. Sonra pişmanlık neye yarar yanından gidince. Duygular kelime olur sayfalara sığmaz taşar. Artık çok geçtir şair olsan neye yarar.

Kimler geldi kimler geçti hayatından kim bilir. Fakat hiçbiri bende ki şair içtenliği ile duygularını ifade etti mi? Hiç sanmıyorum!

Öyle bir geçer zaman ki, sen yok iken yanımda her saniye kalbimi acıtıyor. Ne tuhaf değil mi yokken de zaman geçsin istemiyordum sen yanımdayken de.

Kalmak mı zor yoksa gitmek mi? Bunu yaşayana sormalı insan. Sende sevdiğini bırakma ona dört kolla sarıl. Ne kalan için ne giden için aşk acısı hafif geçiyor.

Acıların en büyüğü ona en güzel sözleri ve mısraları yazmışken onun seni bırakıp gitmesiymiş. Sen ona en saf duyguları beslerken o senin arkandan kuyunu kazıyormuş.

Sevgi anlaşmak değildir. Bazen küçük bir an küçük bir bakış küçük bir gülüş için insan bir ömür adıyor. Sen benim ömrümden ömür götürsen de bu kalp sadece senin için atacak her daim.

Gel desen gelir misin bilmiyorum fakat kalbimin acısından ayrılık acısından senin için ne sözler ne şiirler yazdım bilemezsin.

Hani beni hiç bırakmayacaktın. Şimdi hayalin ile konuşur oldum.

Kalbimi bavuluna koy da öyle git. Kırık bıraktığın bu kalk atsa ne olur.

Her insan biraz şairdir. Kimi çok içten çok duygusal sözleri türetirken kimi basit ama tamamen duygusal anları kelimelere döküyor. Belki iyi bir şair olmayabilirim ama senin için ne şiirler yazdım hiçbir zaman bilemeyeceksin.

Sen beni şair ettin ya sana diyecek sözüm yok. Senin için en damar şarkıları en duygusal sözleri ezberledim. Bilmezsin ama sana şiirler bile yazdım.

Unutmak bazen yeni bir başlangıçtır. Fakat seni öyle çok sevdi ki bu kalp senin için atıyor sadece. Ne senden gittim ne seni unuttum. Ben hala o eski günlerde yaşıyorum.

Şair ile İlgili Sözler

Akıl mı bıraktın sen bende, neden susuyorsun diyorsun. Bir şeyler söyle diyorsun sana sevgiden başka ne diyebilirim. Ayrılık diyorsan sana aşığım derim, bitmeli diyorsan seni seviyorum derim. Benden başka bir söz bekleme arkanı dön ve git.

İnsan bazen çok sever bazen de sevdiği için şair olur.

Ayrılmak mı zor yoksa kalmak mı zor bunun cevabını vermek çok anlamsız.

Bırak git diyorsun, ben bırakırsam sadece senin elini bırakmakla kalmam. Hayattan soğur canımdan vazgeçerim.

Umutsuz yaşayamaz insan, bazen umut bir direniş bazen bir beklenti bazen de hayatın ta kendisi olur. Her insan zaman – zaman umut etmeli.

Neden anlamaz ki insan yanında olan sevdiğinin kıymetini.

Seni seven senin için her türlü zorluğa göğüs gerer. Eğer seni sevmiyorsa zorluklarda arkasını döner ve gider.

Aşkın en yalın halini seninle yaşarken şair ettin beni. Şairlerin aşkı, acıyı ve daha birçok duyguyu yaşayarak kelimelere döküldüğünü söylüyorlar bunu seninle yaşadım.

Sevgi anlaşmak değildir. Bazen küçük bir an küçük bir bakış küçük bir gülüş için insan bir ömür adıyor.

Nazım Hikmet ne güzel de demiş “Geri gelmesi mümkün olmayan hatırlanmamalı. İşte bu duygu ve düşüncelerle seni hep hatırlıyor ve seviyorum.

Günlerce konuşmadığın da oldu. Hatta yazmaz, aramaz, sormaz da oldun… Sonra bana gelip seni seviyorum derdin. Aşk bu kadar basit ve anlamsız olmamalı. Ya sevmeli dibine kadar ya da silmeli tamamen.

Gözlerin aklıma geldiği her an zaman durur, hayatı unutur seni düşünür dururum.

Sen benim ömrümden ömür götürsen de bu kalp sadece senin için atacak her daim.

Gelmiş geçmiş tüm aşıkların aşk sözlerini ve duygularını bir araya getirsen benim sana olan aşkımı ifade edemez ve anlayamazsın.

İnsan sevdiği için yaşamalı ya da sevdiği için ölmeli. Ben aşkı öyle derinlerde ve uçlarda yaşıyorum ki seninle bir ömür olmak için can atıyorum.

Gel desen sana uçar koşar ve hızlıca gelirim. Aşkın mesafesi zamanı ve yaşı olmaz. Seni seven bir kalp ile ömrümü adamaya hazır bir adamım.

Şair sözleri yazımızın sonuna geldik.

One reply on “Şair Sözleri, Şair Olmakla İlgili Sözler”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *