Categories
Kapak Sözler

İllegal Sözler, Yasadışı İllegal Sözler

İllegal sözler yazımızda yasa dışı sözler, kısa illegal aşk sözleri, illegal ağır mesajlar ve 2021 yılına ait illegal laflar bulabilirsiniz.

İllegal Sözler

Buda benden sana kıyak olsun artık hayatında değilim kimle mutluysan ona git.

Söz vermek senet vermeye benzer bizim lügatimiz da bir kere söz verildiği zaman o söz ucunda ölümde olsa yerine getirilir. Verilen sözün ne dönüşü olur ne değişikliği olur.

Altından bir kalbim var diyorsun orda burada kalbin altından olsa neye yarar adam gibi atmayan bir kalbin sahibisin sen.

Sırf siz eğleniyorsunuz diye onca insan sizi seviyor diye insanların burnundan getirdiniz. Sırf sizi seviyor diye aldattınız, yalanlar söylediniz o güzel insanlara ama unuttuğunuz bir şey var hayat son oyununu henüz daha oynamadı sizlere.

Zamanında üzmeye kıyamadıklarımız bizi üzmekten helak etti, zamanında tek bir saç teli için canımı vereceğim insanlar bizi yerle yeksan etti. Her şeyi unuturum da bunu unutmam.

Eski dönemlerde olsa gözyaşı dökmeye tenezzül etmediğimiz insanlar şimdi orada burada yargı dağıtıyor, racon kesiyor. Helal olsun.

Sen, sen ol asla sana hayatın seni şekillendirmesine izin verme, bu düzene köle olma çünkü geriye baktığın zaman ne sen kalırsın ne de geride bıraktıkların aynı kalır. Değişme aynı ol.

Karaktersizliğini her geçen gün gösteren insanlara söyleyecek tüm kelimelerim tükendi. Siz karaktersizliğinizle baş başa kalmaya mahkûmsunuz. Yüzünüze yansımış karakteriniz.

Ben severken yüreğimi ortaya koyarım, sevmezsem sevmediğim yerde bir dakika bile barınmam. Sen ne sevmekten anlarsın ne de sevmediğin yeri terk etmekten anlarsın.

Kalem olsak bizi kıran çok insan olurdu, kendini hakim sanan birçok insan var etrafta.

At gözlükleri ile dünyaya hüküm süren insanların sonu yalnızlık.

Eğer seviyorsan beni birlikte cenneti de yaşarız, cehennem günlerini de yaşarız. Burada önemli olan sevmektir.

Bende bilirdim canımı yaktığın an arkamı dönüp, ceketimi alıp gitmeyi. Lakin seviyordum bırakamadım o gülen gözlerini.

Bundan sonra senin tekrar tekrar dönebileceğin, yalnız kalınca başvuracağın, çok sevileceğin bir evin yok artık. Sen o evi yaktın yıktın içindekileri de paramparça ettin. Bu kapı sana ardına kadar kapandı.

Adamlığın tanımını masada şeker, denizde kum sanan insanlar var.

Seven sevdiğine yamuk yapmaz, yanlış yapmaz. Ortada böyle bir durum varsa orada ne sevgi vardır ne de aşk vardır.

İllegal Laflar

Sana ne romanlar yazsam, ne cümleler kursam hiçbirini anlamazsın. Şimdi sessiz kalıyorum eğer adamsan sessizliğimden anlarsın.

Gün olur devran döner, kim ne yaptıysa onu çeker. Bugün yanımızda olan, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen insanlar karşımıza geçmiş, geçsinler. Bizde öyle bir adamlık var ki yediğimiz, içtiğimiz kabı asla unutmayız.

İki racon kestim diye piyasada kendini kral ilan edenler varmış. Racon kesmekle kral olunsaydı biz kralın hası olurduk buda böyle biline.

>Mafya sözleri< yazımızda dikkatinizi çekebilir.

Hakkımda konuşan insanların hepsinin anlayacağı dilden konuştum. Herkes rahat olsun kim ne yaptıysa cezasını çekecek.

Geçmişini unutan insanlar gelecekte boş adam olur çıkar. Ne geçmişi unut ne de geçmişini unutarak geleceğe yön ver.

Her acıya eyvallah derim, her acıyı kaderimdir der çekerim, ama sevdiğimin başkasına gitmesine dayanamam.

Uzun yollar aştım da geldim, sevdamı omzuma yükledim de geldim, gelirken ezdim güzel sarı papatyaları sırf sana geliyorum diye. Nereden bilecektim arkamı döndüğüm an bir sarı papatya gibi beni ezeceğini.

Zor günler herkesin başından geçer üzülme. Bu zamanlarda dikkat edeceğin şey zor zamanlarda yanında olan adamları bulmaktır. Kimse yanında olmuyorsa hepsini hayatından çıkarman gerekir.

Yanlış bir kalpte zaman harcadım aylarca, yıllarca bekledim. Hep olacağına inandım, nereden bilebilirdim böylesine bir ihanet ile karşılaşacağımı.

İyi niyetimiz hep sevdiklerimiz tarafından suiistimal edildi. Biz sevdiğimizin boynu bükülmesin diye kendi boynumuzu büktük.

Bundan sonra yanlışını gördüğüm herkesin adının altını değil üstünü siliyorum. Listem kabarık, adını sildiğim hiç kimseye bir daha dönüp bakmıyorum.

Öyle görmezden geldiğim insanlar var ki ağzıyla kuş tutsa yine de dikkatimi çekemezler.

Benim zirvem tek kişilik ne kimse gelmeye cesaret edebilir ne de kimse gelebilir.

Arkası kalabalık diye çok güvenen insanlar arkanızda ki kalabalığa pek güvenmeyin. Sizi ne zaman yarı yolda bırakacağınızı hiçbir zaman bilmezsiniz ona göre.

Eyvallah kelimesi öyle bir kelimedir ki bunu her adam anlayamaz ve herkes kullanamaz, herkesin ağzına yakışmaz.

Eğer sen isteseydin bu fani dünyayı sana cennet yapardım, eğer sen beni sevseydin seni baş tacım yapar bu dünyanın en güzel cennetini yaşatırdım. Canın sağ olsun.

İyi niyetimizi kullanan hiçbir insanın hayatımızda yeri olamaz. Bizde racon böyle işler.

Biz hiç kimseyi arkasından kötülemedik. Ancak bizim hakkımızda konuşan çok insan gördük.

Bu dünya yalan dünya bu dünya da yaptığın her şey sana geri dönecektir. Sen yeter ki beklemesini bil.

Bu dünyada bana cehennemi yaşatan herkes tek tek bunun hesabını verecekler.

Zor günler geçecek bu zor günlerden sonra herkes ayağını denk alacak.

İllegal sözler yazımızın sonuna geldik.

2 replies on “İllegal Sözler, Yasadışı İllegal Sözler”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *