Categories
Sosyal Medya Sözleri

Pinterest Sözleri, Pinterest Durum Sözleri

Pinterest sözleri yazımızda pinterest ile ilgili sözler, pinterest durum sözleri, pin mesajları ve güzel pinterest sözleri bulabilirsiniz.

Pinterest Sözleri

Hayatın sana ne getireceğine odaklanmaya başladığın an fark edeceksin ki hayat sana hiçbir şey getirmiyor. Bu yüzden düşünmeyi bırakıp hayatı bir yerinden yakalamaya odaklan.

İnsanların sessizlik içerisinde kendini ifade etmeye çalışması, bağırıp çağırarak kendini ifade etmeye çalışmasından çok daha zordur. Sen de sessizliğin ile kendini ifade edenlerden ol.

Hayatının en güzel şekilde ilerlemesini ve hayallerini gerçekleştirmeyi diliyorsan eğer ilk olarak umut etmeyi öğrenmen gerekir. Bir insanın içerisindeki umudu bitmeye başladığı an hayatı yolundan çıkmaya başlar. 

Hayal kurmak kadar saf ve temiz bir diğer şey ise o hayalleri gerçekleştirmek için gösterdiğin masum çabadır. Sen de hayal kurmaktan ve hayallerin için çabalamaktan asla ama asla vazgeçme.

Aşkın gözü kör derlerdi de inanmazdım. Sahiden de öyleymiş. Gözümün önünde beni nasıl da sevmediğini bir türlü görememişim. Görsem bile görmezden gelmeyi çok iyi bilmişim.

Bir insanın sahip olabileceği en yüce duygu vicdandır. Vicdansız bir insana insan demek mümkün olmaz. İnsanların saygı ve sevgi ile bir arada yaşayabilmesi için vicdan çok önemli olmaktadır.

Bir insan verdiği şeyleri unutup aldıklarını ise her daim hatırlamalıdır.

Ölülerin geri dönmediği bu hayatta dirilerden fayda beklemek mantıksız.

Dün geride kaldı ve bitti. Yarının olacağı ile ilgili bir garanti de yok. Bu yüzden hayatı çok fazla düşünmeden yaşamak gerekir. 

İçinden geçirdiğin ufacık bir dua ile bütün umudunu yeşertebilir ve hayatını eşsiz bir güzelliğe bürüyebilirsin.

Bazı insanların hayatları bu kadar zorken bir de o insanların hayatları ile eğlenmeye çalışmayın.

Hayatın zor diye hemen mücadelenden vazgeçme. Hayatını en iyi noktaya taşıyana kadar çabalamaya devam et.

Aç bir insanı doyurmak bu dünyadaki en büyük iyiliklerden biridir. İyiliği sadece büyük şeyler ile değil ufacık bir yardım ile de yapabilirsiniz.

Bu dünya ne kadar çirkin olursa olsun açan bir çiçeği gördüğün zaman için huzur dolsun.

Ufacık şeyler ile mutlu olmaya çalışmak bu dünyada kendin için yapabileceğin en büyük iyiliklerden biridir.

Medet umma ama medet uman kişilere de göz yumma.

Pinterest ile İlgili Sözler

Gözleri büyük olan kişiler, dünyayı daha büyük görüyor sandığım çocukluğuma geri dönmek istiyorum. 

Herkese her derdini anlatırsan eğer dost bildiklerin yarın bir gün gelirler ve seni o derdin ile vururlar.

Her şeyin en iyisi olsun diye uğraşıp kendini buna odakladıkça hayatın boyunca hiçbir zaman yetinmez ve her zaman her şeyin daha da iyisini istersin.

Allah acı çeken insanlara öyle güzel mutluluklar yaşatsın ki bu zamana kadar neye ve neden üzüldüklerini unutup sadece mutluluklarına odaklansınlar. Adeta çekilen acıların bir mükafatı gibi.

Her insanın içerisinde çetin fırtınalar yaşanır. Herkes kendi fırtınasını en büyük sanar ama herkesin fırtınası kendisine çok büyük gelir.

>Facebook Sözleri< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Derdini anlatacak tek bir dostun bile yoksa derdini kendi içinde çok daha büyük bir şekilde yaşamaya başlarsın. Bazı insanların bu dünyadaki varlıkları bir tane ile sınırlı kalmamalıydı. Bazı insanların ise bu dünyadaki varlığı hiç olmamalıydı.

Bir insan anne ve babasını kaybettiği zaman artık büyüdüm diyebilir. Çünkü koca adam olsan bile anne ve babanın gözünde hep çocuksundur. Anne ve baba gidince de senin çocukluğun da onlar ile kayıp gider. Tıpkı bir yıldız kayar gibi.

İnsan acısını her daim aklında tutmayı hedef edinmiştir. Bu şekilde her şey daha zor olsa da iyileşmek için insan bu acıları çekmeye mecburdur.

Küllerinden doğabilmek için ilk olarak başka noktalara uçuşman gerekir. Daha sonra ise yeniden dünyaya gelir ve bu defa yaptığın hataları yeniden yapmazsın.

Hayatını çiçek bahçesine çevirmek istiyorsan eğer aklından ve yüreğinden dualarını bir an bile eksik etme.

Bir insanı tanımak için onun eğlence ortamına girin ve gözlemleyin. Garsona olan tavrına, sipariş verme şekline çok dikkat edin.

Kör bir insan sağır bir insana çok güzelsin demiş ve hayat çiçek bahçesi haline dönüşmüş.

Yaşanmamış ama yaşanması için çabalanan bir masal gibiydi hayatım. Ben masal prensesi olmak istedikçe hep yan rollerde kaldım.

Mükemmel insanı aradıkça hiçbir zaman o insana ulaşamazsın. Bu yüzden mükemmel insanı aramaktan vazgeçip seninle birlikte olduğu için kendini şanslı hisseden insanların kıymetini bilin.

Bu hayatta dürüst olmaktan korktukça doğru insanları kaybedersin. Ama cesaret edip dürüst oldukça yanlış insanlar ortaya çıkar ve daha sonra da senin hayatından birer birer çıkarlar.

Bir çukurun içerisine batmış olsan bile umudunu yitirmeden o çukuru aydınlatmak için mutlaka çabala. Böylece her yer çok daha aydınlık bir hal almaya başlar.

Hayallerinin sesini kısarsan eğer gün gelir hayatının da sesini kısmak durumunda kalırsın. 

Hayat bazen ilgimi çekmiyor ben de ondan uzak durmayı tercih ediyorum.

Bir insana sevgini göstermek için o insanı kaybetmeyi bekleme. Bazen kaybedince geri dönüşü mümkün olmaz.

Bir gün yine aydınlık sabahlara uyanacağız, unutma.

Pinterest sözleri paylaştığımız yazımızın sonuna geldik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *