Categories
Damar Sözler

Sitem Sözleri

Sitem sözleri yazımızda sitemli sözler, sitem ile ilgili güzel sözler, kısa sitem mesajları ve sevgiliye sitem yazıları bulabilirsiniz.

Sitem Sözleri

İstemiyorsun ya beni kalbinde. Gölgemi bile alarak arkama bakmadan gittim ben haberin olsun.

Sitemim sana değil sevgilim. Sitemim seni sevip kırılan kalbimin her parçasına.

Sen beni bırakıp gittin ya gülüm artık ölsem de göz yaşım akmaz. Sahi nerede benim yaşlarım.

Kalbim yaralı, göz yaşlarım yaralı. Yarınlara beni düşman ettin ya ne diyeyim ki ben sana daha.

Gel demiyorum ya sana ben yaralım. Gel diyemediğimden değil, seni sevmekten korktuğumdan.

Sen gidince kalbim bomboş ve karanlık kaldı. Kalbim tek kişilikmiş benim sen gidince anladım.

Kimseyi koyamam ki kalbimin içine. Öyle bir yer kaplamışsın ki bir kişiyi daha taşımıyor.

Değer verdiğin halde gitmeyi tercih ediyorsa insan kendi ile bırakmak en doğru karardır.

Sen benim değerimi bilemezsin. Sen hiç gece üzerin açık uyurken karın kokusunu duydun mu?

Kar yağdığında kalpler üşür. Sen öyle sıcaktın ki kalbime güneş de açsa artık ısınamıyorum.

Olaylara iyi tarafından bakacağım derken boynum tutuldu. İyi tarafı olmadığını anladığımda boynumun tutukluluğu geçerek sana tutuldu.

Bana en büyük yaptığın kötülük ne dersen? Hiçbir şey olmamış gibi davranıyorsun ya o beni öldürüyor.

Yapma gülüm bırakma ellerimi. Kimse sevemez sen gibi beni, kimse tutamaz yüreğinden ellerimi ve kimse ağlatamaz sen gibi beni.

Kaderin cilvesi derler ya işte öyle cilve yapma bana. Dayanamaz yüreğim düşer tuttuğun yerden.

Hayat ne kadar garip değil mi? İnsanların istediği gibi davranırsan senden iyisi bulunmaz. Onların isteklerine göre davranmazsan senden daha kötüsü olamaz.

Bir tek rüyalarımda her şey yolunda, gerçek hayata döndüğümde her yerde kaos, her yerde karmaşa. Senin gidişinin bu denli etki bırakacağını tahmin edemezdim.

Sitem ile İlgili Kısa Sözler

Hangi kelimeyi kullandığına dikkat etmiyorsun sanırım. Bana ‘canım’ diye seslenirken nasıl benden vazgeçebildin? Nasıl bırakıp gidebildin benden? Şimdi kimlere ‘canım’ diyorsun, kimler aldanıyor benim gibi sana…

Üzgün müyüm? Hayır… Kırgın da değilim. Sadece yoruldum artık, bitkinlik çöktü üzerime. Kendime sabır gösteremiyorum ben, nasıl katlanabilirim ki ukala ve gereksiz tiplere.

Belki de bizim aşkımız suyun üzerine yazılmış olan bir masaldı. Gözümüzü kapayıp açana kadar ömrü bitecek olan bir kelebek kadardı. Bu yüzden ikimizin yüreğinde, ömrümüzün sonuna kadar unutamayacağımız yaralar kaldı.

İsyan Sözleri < yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Şu hayatta dört hata yaptım: doğdum, büyüdüm, yaşadım ve umut ettim. Tek bir doğrum vardı, o da seni ölesiye sevmek oldu. Bu doğrunun diğer yanlışları götürmesini beklerken sen gittin ve doğrumu da yanında götürdün. Şimdi hatalarımla baş başa kaldım.

Kırılan bir kalbi yeniden eski haline getirmek kolay mı sanıyorsun? Benim kalbim atomlarına kadar paramparça oldu, yeniden birleşmesi fizik kurallarına bile aykırı. Sen kim oluyorsun ki?

Gittiğin gün benim için bir anlamın kalmadı. Dünyanın en büyük ‘hiçi’ oldun benim için. Sana baktığımda hissettiğim tek şey boşluk duygusu. Boş ve gereksiz olduğunu gösteriyor bu.

İstediğin kadar uzağa git. Ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş sesimi kulağında duymaya devam edeceksin. Mesafelerin bir işe yaramadığı anlayınca, bu sesle yaşayabilmek için yüreğinin sesini dinleyeceksin.

Bu yağmurlar bu yüzden işte, sevincime gölge düşürmek için değil acıma ortak olmak için yağıyor üzerime. Gözyaşlarıma ortak olan bir kişi bile çıkmazken, bulutlar ağlıyor benim için kaderime.

Ayrılık nasıl resmedilir, onu öğreniyorum sayende. Geceleri karanlığa dalıyor bakışlarım, gözlerimin yardımıyla çiziyorum gökyüzünü yıldızlardan. Belki sana benzetirim diye. Sonra aya doğru bakıyorum, belki güzelliğinin yansıması vurur diye.

Eğer var olacaksan benimle birlikte var olacaksın. Yanımda olmuyorsan yok hükmünde sayılırsın. Kararını ver ve harekete geç, çünkü hayat sandığından daha kısa.

Gittiğin günden beri ölümü düşünüyorum. Ölümün düşüncesi korkutmuyor beni, ilgi çekici bile denilebilir hatta. Sensizliğin verdiği acıyı bastırabilecek bir ilaç bulamadım henüz, tek kullanımlık bir ölüm hakkım var sadece.

Ağlamaktan göz kapaklarını kaldıramayacak kadar bitkin düştün mü hiç? Ben her gece boğuyorum gözlerimi gözyaşlarımda. Yorgunum ağlamaktan, ama senden vazgeçmedim daha.

Senin sevdiğin şarkıları açıp dinliyorum, seni hissedebilirim belki yeniden diye. Senin okumayı sevdiğin şiirleri okuyorum, belki kelimeler bir anlam ifade edebilir bana diye. Şimdi bana hiçbir şey yapmıyorsun deme, zorluyorum kendimi ama olmuyor işte.

Sitem sözleri yazımızın sonuna geldik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *