Categories
Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü Mesajları, Sevgiliye Yıldönümü Sözleri

Yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye yıldönümü mesajları, eşe yıldönümü sözleri ve uzun yıldönümü mesajları bulabilirsiniz.

Yıldönümü Mesajları

 • İnsan mutlu ve huzurlu olduğunda yıllar ona saatler gibi gelirmiş, seninle o kadar huzurluyum ki bunca yılı bir iki saate sığdırmış gibi hızlıca geçti zaman. Bir ömür yanımda ol yüreğime huzur kat sevgilim.
 • Benim dualarımda aradığım insan senmişsin… Bunu geçen yıllara ve akan zamana sor, bana şahitlik edeceklerdir. Yıllar bana seni verdi; sen de bana mutluluk ve huzur… Yanımdan hiç eksik olma sevgilim.
 • Varlığın yüzüme gülümseme, gönlüme huzur ve hayatıma neşe katıyor. Seneler beni sana daha sıkı bağlıyor. İyi ki tanımışım seni sevgilim.

Dikkatinizi çekebilir: Ay Dönümü Mesajları

 • Sevmek basit bir kelimeydi senden önce, sen geldin “sevmenin” sadece bir kelimeden ibaret olmadığını gösterdin. Sevmek bu hayatı yaşamaktı aslında. İyi ki geldin iyi ki hayatımdasın sevgilim.
 • Rüyalarım kabusa dönmüyorsa, hayatım karanlık bir dünyaya dönüşmüyorsa senin sayende; sen beni aydınlatıyor, aydınlığa çıkarıyorsun. Nice yıllarımız olsun güneşim.
 • Ben senden önce aşka inanmazdım, aşk neymiş ergen saçmalığı derdim. Seni gördüğüm o ilk andan itibaren “aşk”ın ne demek olduğunu öğrendim. Bana aşkı öğrettiğin için teşekkür ederim sevgilim.

Uzun Yıldönümü Mesajları

 • Seni kalbime düğümledim, yıllar bu düğümü ne çözebilir ne zarar verebilir aksine daha da güçlendirir. Çünkü bu düğüm sevgiden örüldü.
 • “Yıllar var ki hasretim o gül yüzüne, kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.” diyor Ebru Gündeş. Bizim için değil bu şarkı, bu yüzden seviyorum. Sen benim başıma gelen, hayatımın en güzel tablosu olan, ileride aynı masaya oturup evet diyeceğim insan… Seninle bir yılı daha geride bıraktık, nice güzel yıllara sevgilim. Seni çok seviyorum.
 • Yıllardır adın ruhuma kazılı, yüreğim yüreğinin üzerine yansıyan bir ayna. Bir kere bile farklı düşündüğümüzü, zıtlaştığımızı hatırlamıyorum. Beni güldüren, hayatımı neşelendiren, beni hep daha mutlu eden kadın, benim canım sevgilim… Bugün bir yılı daha devirdik seninle. Yıllara meydan okuduk ve yıpranmadık, yıpratılmadık. Seninle bir ömür boyu varım, seni seviyorum.
 • Kaç kadehe sığar sevincimiz, kaç şişe kaldırır bizim aşkımızın ağırlığını… Mesela kaç kadın sevebilir senin gibi ya da kaç mevsim bir kadına bu kadar çok yakışır? Sen gönlümdeki, gözümdeki en güzel şeysin sevgilim. Ruhunun sıcaklığını her an avuç içlerimde hissediyorum ve bugün seninle yeni yılımızı kutluyorum. Seneler de geçse biliyorum ki biz hep yan yana olmaya ve birbirimizi çok sevmeye devam edeceğiz. Seni seviyorum.
 • Gül bahçeleri sermek isterdim ayaklarına, sonra dedim ki sen güllerden daha güzelsin. Mektuplar göndermek istedim adına, sonra düşündüm ki sen kelimelerden daha anlamlısın. Ben de kendimi getireyim sana, belki benimle bir sene daha geçirmek istersin. Canım sevgilim, yeni bir yıldönümüne daha geldik. Seni seviyorum.
 • Hayatıma giren en değerli ve en merhametli adam, benim gönül dergahım, iç sızım. Sevgilim, bugün birlikteliğimizin ilk yılı ve sen hala bana ilk günkü aşkla bakıyorsun. Bir adamın gözlerine aşkın bu kadar yakıştığını daha önce fark etmemiştim. Aşk ancak senin bana bakan gözlerinde güzel. Daha nice güzel yıllara sevgilim, seni seviyorum.

Okumaya devam et ->

 • Yüreğimin en içini bilen, beni benden daha iyi tanıyan kadınım. Kızgınlığımı da, öfkemi de, nazımı da çeken gönül bağım. Bugün seninle bir yıl daha eskitiyoruz. Şarap misali yıllanıyor birbirimize olan aşkımız. Yıllandıkça güzelleşiyor, yıllandıkça daha da artıyor. Sevgilim, seni çok seviyorum. İyi ki benim gönül evime girdin.
 • Belki de daha uzun yıllar bugün gibi heyecan verici olacak, belki zaman bizi farklı yollara atacak. Her ne olursa olsun ben hep seni aynı bugünkü aşkla sevmeye devam edeceğim. Canım sevgilim, ilk yılımız kutlu olsun. Seni seviyorum.
 • Gönlüme gelenim, evimin huzuru, kalbimin mutluluğu… Sensiz geçen günlerimi yaşamdan saymıyorum ben zira yaşamak sadece seninle mümkün. Senden önce yaşamamış gibiyim, nefes almamış, büyümemiş, sevmemiş, aşkı hiç hissetmemiş. Gözlerinle sevdim maviyi, saçlarınla sevdim sarıyı. Ellerinle sevdim sarmayı sarılmayı. Dudakların öğretti bana konuşmayı, kalbin öğretti sevmeyi aşık olmayı. Sen iyi ki varsın.
 • Nefes almak kadar değerli yaşanılan hayattaki sen… Sen öyle değerlisin ki su gibi, tuz gibi, ekmek gibi, anne gibi, baba gibi. Sen olmasan öksüz kalacak gibiyim, kimsesiz, aç, susuz, yetim ve daha nicesi. Senin varlığın beni ve kalbimi ayakta tutan tek neden. Ben seninle durabilirim ayakta ancak. Ben seninle anlam bulabilirim. Şiir olsam adım sen olursun, kitap olsan yazanım sen. Sen olmadan bir ben, ben olmadan bir sen olamaz. Biz birbirimizin kalbi için yaratılmışız ve birbirimizin kalbi için öleceğiz. Bugün benim gönlüme ayak basışının yıldönümü ve ben hala ilk günkü adım izini taşıyorum kalbimde. Seni seviyorum sevgilim, iyi ki varsın ve varlığınla ömrümü yaşanılır kıldın.
 • Gözlerine ilk baktığımda hissettiğim o muhteşem his beni öldürebilirdi. Kalbimin ağzımda atması boşuna değildi, ellerimin titremesi, göz bebeklerimin aniden büyümesi, damla damla sırtıma terler dökülmesi boşuna değildi. Sen de bana ait bir parça aşk vardı ve gelip onu bana verdin. El ele biriktirip büyüttük bu aşkı ve bugün hala ilk günkü kadar tapıyoruz birbirimizin gönlüne. Benim anlam bulduğum, yaşamaktan hiç geri kalmadığım yanımsın. Diğer yarımsın, baş tacımsın, olmazsa olmazımsın. Sen olmadan ben nefes alamam ve sen var oldukça ben bu hayata gözlerimi kapamam. Seni çok seviyorum sevgilim, iyi ki benimlesin.
 • Koca kalabalığın içinde yalnızca senin ve benim kalp sesimiz var duyabiliyor musun? Ben daha il andan beri kulaklarımda taşıyorum bu tık tık sesini. Öyle atıyor ki kalplerimiz bir an bile ayrılmıyor ritimler birbirinden. Aynı anda yaşıyoruz hayatı, aynı anda nefes alıyoruz, aynı şehirde yaşıyoruz, aynı havayı soluyoruz, her sabah güneş ikimiz için doğuyor ve her gece ay bıkmadan bizim için parlıyor. Her gece gökyüzü yıldızlarıyla selamlıyor bizi, her sabah kanat sesleri bizim için yankılanıyor. Hayata her sabah aynı saat dilimleri içinde başlıyoruz ve yine her zaman birbirimiz olmadan yapamıyoruz. Bu da demek oluyor ki hayatın anlamı biziz. Biz birken güzeliz, birlikte biriz. İki kişi değiliz, biz tekiz. İyi ki varsın sevgilim, sen olmadan bir ben doğamazdı bu dünyaya.
 • Varoluş sebebimi sorgulamayı bırakalı yıllar oldu. Yıllar önce bugün ben neden var olduğumu sorgulamayı bıraktım. Nedeni apaçık karşımda duruyordu, hem de kanlı canlı. Ben o gün taptım tanrıya, o gün sevdim üstüme düşen yağmuru, o gün sevdim hayatı tüm aksilikleriyle. Kalbim ilk defa o gün buz değildi, ilk defa o gün yalnız değildim ben ve o günden sonra hiç yalnız olmadım. Sebebim, sebebi varlığım, ben hiç tek kalmadım senden sonra. Bir değil hep iki düşündüm, bir değil hep iki oldum. Bir değil hep iki sevdim, bir değil hep iki olarak gördüm. Seni çok seviyorum ve iyi ki hep bir değil iki sevdim.

Romantik Yıldönümü Mesajları

 • Adımın yanına en çok yakışan isim oldun seneler önce bugün. Seninle ben yan yana, dip dibe, küse barışa onca sene devirdik. Benden hiç vazgeçmediğin, beni hep olduğum gibi kabul ettiğin için her geçen gün arttı sana olan sevgim. Aşk ilk defa benim için bu kadar anlam kazandı. Kalbimin derin çukurlarının içini doldurup, bahçeler ektin. Çiçekler açtı gönlümün ortasında. Heyecan duygusunu be seninle keşfettim, hiç atmadı kalbim bunca hızda. İyi ki gönlüme geldin kadınım, iyi ki bu çukurlarda gonca güller yetiştirdin.
 • Kalbim sadece senin kalbindeyken anlam kazandı. Anlamlı gelen her şeyin anlamsızlığı altında ezilirken, aslında en anlamlı şeyin sen olduğunun farkına vardım. Sonra pembeye boyandı dünya, çiçekler açtı gönlümün odalarında. Seninle birlikte sabah güneşi ısıtmaya başladı, kara kışlar birden bahar havasına döndü. Seninle açıldı gözlerim aşka. Senin elinden tuttum hiç korkmadan ve cesurca. İlk defa sevdim maceraları ve ilk defa kapıldım birinin rüzgarına. Kendimi gökyüzüne taşıdım senle birlikte, uçtum ben hunharca. Kanatlarım oldun havalandım, ayaklarım oldun sağlam bastım yerlere. Benim can içim, vazgeçilmezim… İyi ki dedirtenim, iyi ki sen…
 • Hayatta vazgeçilmeyecek kadar değerli şeyler vardır. Benimde vazgeçemeyeceğim çok şey var fakat bir tanesinden hiçbir şartta vazgeçmem. Çünkü o benim sebebi varlığım, çünkü o benim kalbimin diğer yarısı, benim nefes alışım, mutluluğum, huzurum, gündüzüm, gecem, karanlığım, aydınlığım, ağlayışım, kahkaham ve sahip olduğum acı tatlı bütün değerlerim. O olmayınca ben ne nefes alabiliyorum, ne yaşayabiliyorum. Dünya terse dönüyor o olmayınca ve sol yanım eksik kalıyor. O benim sol yanım! Evet kadın; sen benim hayatta vazgeçemeyeceğim tek kadınsın, sen benim yoktan var olanımsın. Seni seviyorum, iyi ki varsın.

Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

 • Aylar kovaladı peşimizi ve hala devam ediyorlar görüyor musun? Kaç baharlar devirdik, kaç kışa göğüs gerdik birlikte hatırlıyorum. Her zaman içimi ısıtan sıcak gülümsemendeki gamzeler hala karşımda duruyor ilk günkü gibi ve ben hala ilk günkü kadar taze hissediyorum kendimi. Hayatıma girdiğin, bana nefes verdiğin için çok teşekkür ederim sevgilim. Yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Kaç seni seviyorum var bilmiyorum fakat ömrümün sonuna kadar tükenmeyecek o seni seviyorumlar. Her zaman yine çayı birlikte içeceğiz, her sabah birlikte kahvaltı edeceğiz, her zaman en büyük kavgalardan yine tek yürek çıkacağız. Seninleyken ömrüm dolu dolu geçecek, benimleyken hep yüzün gülecek. Sımsıkı birbirine bağladığımız yüreklerimiz hep aynı ritimle atmaya devam edecek ve ben her sene bugün bana geldiğin için secdeye gideceğim. En büyük duam, en güzel yanım, hiç bitmeyecek masalım… Seni çok seviyorum. Bir yıl daha büyüdü aşkımız, bunu kutlayalım. Nice senli senelere canım kadın!
 • Gözlerimi ne zaman gözlerinden çeksem dünya koca bir kara bulutun içine giriyor, ta ki gözlerimi tekrar gözlerine kavuşturana dek. Dünya seninle güzel kadın, yaşamak seninle anlam buluyor. Ben seninle seviyorum mevsimleri, ağaçlar sen varken çiçek açıyor bir tek. İnsanoğlu varlığını sana borçlu, güneş sen varsın diye bu kadar parlak. Gökyüzünde beliren yıldızlar kadar fazla sana olan aşkım, belirmeyenler ise gül cemalini görecekleri günü bekliyor. Seninle yaşlanmak insanı mutlu ediyor be sol yanım, iyi ki varsın. Yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Kaç kere daha aynı günde buluşabilecek ellerimiz bilmiyorum. Kaç sabaha daha senin varlığınla açacağım gözlerimi ya da kaç kere daha dokunacak dudaklarım güzel tenine bilmiyorum. Tek bildiğim nefes aldığım süre boyunca yanından hiç eksik olmayacağım ve bu aşkın her zaman yaşamasını sağlayacağım. Elleri gül kokan sevgilim, bana bir yıldönümü daha yaşattığın için teşekkür ederim. Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Güller döksem yoluna, taçlar kondursam güzel başına. Çiçeklerden elbiseler giysen, uçurabilsem seni melek kanatlarınla. Başka şehirlere gitsek, başka ülkeler gezsek mesela… Ah be kadın; daha uğruna kaç hayal kurulur bilmiyorum, tek bildiğim sana verebilecek olduğum sonsuz aşkım. Hayaller seninle güzel, hayat bir tek sen varken yaşamaya değer. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim, sen bütün ömrümde hep yanımda ol yeter.

Okumaya devam et ->

 • Ömrüme ömür katanım; bir ömre daha adım atacağız seninle, bir yeni yıl daha bizi bekliyor bak önümüzde. Seninle geçen vaktin hesabı olmaz, hiçbir hesaba sığmaz geçen günler. Yeni günümüz kutlu olsun kadınım, seni ömrüm boyunca sol yanımda taşıyacağım.
 • Merhaba güzel kadın… Bugün gönlüme gelişinin yıl dönümü. Tam 3 yıl önce tanıdım seni, ilk görüşümde bu kadın benim dedim ve sen bana geldin. Bana gelen ayaklarından öperim seni, yollarına güller dökerim. Ellerimin yanında dolaşan ellerine teslimim sevgilim, sen benim başıma gelen en güzel çiçeğim… Hiç solmasın yaprakların, hiç tatmayalım ayrılığın zehrini. Bize yeni yıllar yakışır, ayrılık öte dursun. Sen gül baharımsın, ömrüm aşkına feda olsun.
 • Gülüşlerine sığındığım güzel kadın. Bu ay benim ömrümün en güzel ayı. Bu ayla geldin bana, bu gün sevdin beni ve ben bugün taptım sana. Yeni yılımız kutlu olsun can yarım. Seni çok seviyorum.
 • Hani baharla gelen bir cıvıltı vardır ya, işte sen tam da öylesin benim için. Bir bahar akşamında değdi gözlerimiz birbirine ve ben o günden bu güne bir kez olsun sensiz başlamadım hiçbir güne. Yeni yılımız ve gelecek yıllarımız kutlu olsun sevgilim.
 • Seni sevmenin en güzel zamanı şimdi. Sen bu zamanlarda daha çok sevilirsin iç yarım. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim, bırak şimdi millet sevmek görsün.

Okumaya devam et ->

 • Senin aldığın nefese ölürüm ben, senin bana geldiğin güne kurban olurum. Nasıl güzel geldin sen bana böyle, nasıl içten yaklaştın ellerime. İyi ki geldin kadınım, iyi ki girdin ömrüme. Seni seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Sıcacık ellerinle bulmuştum seni ben bugün. Bugün sadece gün doğmadı yeryüzüne, sen ve ben doğduk her şeyden önce. Aşk için boğuştuk ve birbirimizi bulduk, birbirimizin olduk. Güzeller güzeli sevgilim, yeni yılımız kutlu olsun seni seviyorum.
 • Bir böyle akşamlarda severim seni ben en çok, bir de nazlı baharlarda. Bu baharlar bizim mevsimimiz sevgilim. Çiçeklerin arasından sıyrılıp bana gelişini hiç unutamıyorum. İlk boynuma sarılışını, ilk ellerimden öpüşünü, ilk seni seviyorum deyişini. Biz bunları hep baharla tattık, biz hep baharda çiçek açtık. Yeni bir bahar daha karşıladı bak bizi, bu bahar da çiçek açacağız. Yeni yılımız kutlu olsun kadınım, en güzel çiçekler senin için açsın.

Yıldönümü Sözleri

 • Kalbimin kilit vurduğum yerlerini hiç zorlanmadan açanım, benim sol yanımın en güzel çiçeği. Atan kalbimin yanı başında yaşamaya devam ettiğin sürece seni benden başka kimsenin sevmesine müsaade etmeyeceğim. Seninle dolan kalbimi başkasının eksiltmesine izin vermeyeceğim. Kalbini kalbime emanet ettiğin andan beri bütün hücrelerimle birlikte seni sevmeye hep devam ettim. Bu aşkın nazar boncuğu olan gözlerine bakmaktan bir an bile vazgeçmedim ve ömrüm yettiğince hiç vazgeçmeyeceğim.  Seni çok seviyorum eşim, nice güzel yıllara.
 • Yıllar oldu sahi değil mi? Bana ilk baktığın günün üstünden, kalbime ilk sıcaklığını verdiğin günün üstünden yıllar geçti ve ben bir tek gün bile bu sıcaklığı hissetmekten usanmadım. Her geçen gün bana aşkı daha çok hissettiren kalbine hayran kaldım. Hayata tutunuşuna, pes etmeyişine, sevişine, öfkene, hayaline, gerçeğine, gözyaşına, mutlu oluşuna hayran hayran baktım. Sen kadın; bana insan olmayı, aşkı, dik durmayı öğrettin. Kendimi aşktan kaçırırken aşkın içinde buldum. Seninle inandım kışların bahar olduğuna, seninle tutundum kopmaya yüz tutmuş dallara ve seninle iyileşti kalbim hiç ayağa kalkamayacağı yangınlardan. Senin varlığın benim ömrümün aşkla geçeceğinin ispatıdır. Bir yeni yıl daha bizi bekliyor, seni seviyorum.
 • Gözlerine her baktığımda iyi ki diyebiliyorsam içimin en derinlerine tutunmuşsun demektir. Öyle ki kalbim kim için attığını da seneler önce bugün öğrendi. İlk bakış, ilk öpüş, ilk dokunuş bugün hala hiç değişmedi. Hala gözlerim umutlu, hala ellerim sıcaklığını taşıyor ve dudaklarım hala sana ilk günkü heyecanla dokunuyor. Kalbim ve ben seni sevmekten asla vazgeçmedik ve sen bizi sarmaktan hiç bıkmadın. Hayatın en güzel yanı oldun birden benim için ve hala o en güzel yerde sen oturuyorsun. Hiç kalkma oturduğun yerden güzel kadın ve hiç bitmesin bu içine kapıldığım ılık yaz yelleri. Seni ilk günkü heyecanla her geçen gün daha çok seviyorum. Yeni bir yıla seninle yeniden merhaba.

Okumaya devam et ->

 • İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki, hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın. Seni seviyorum kadın çünkü sen dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir melek, insanın aklının almayacağı kadar sevgi dolu bir rüya, kimseni beni sevmeyeceği kadar beni sevebilen aşk tanrısısın. Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu. Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini. Yıldönümümüz kutlu olsun eşimm.
 • Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adam. Ellerinle, gözlerinle, yüreğinle, sevginle, kalbinle ve bitmeyen aşkınla hoş geldin ömrüme. Kalbimin içinde çırpınan kuşun kanadı oldun, ağlayan gözlerimin mendili, bükük boynumun omzu, atan kalbimin nedeni oldun. Her sabah gülerek uyandım senin sayende, her gece huzurla koydum başımı yastığa. Dilimden dökülen bütün dualar senin için göğe yükseldi ve ben bugün en çok gelişine mutlu oldum. Bana geldiğin güne hoş geldin. İyi ki hayatımdasın.
 • Seninle bitmeyecek bir ömür dilemiştim tam bugün. Bana atan kalbim kadar yakın olacağını, aşkın bana hep en sek halini yaşatacağını, beni sevmekten asla bıkmayacağını daha bugün anlamıştım. Seneler ne de çabuk arkada kaldı. Daha hala taze aşkın içimde, ilk öpücüğünün yeri soğumadı bile yanaklarımda. Bana geldiğin güne şükür duaları yükseliyor avuç içlerimden, seni seviyorum kadınım. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin.
 • Benim gençliğim, gülüşlerim, toyluğum, saflığım, olgunluğum, ağlayışım, sevincim, mutluluğum… Benim her şeyim; kalbim hala aşkınla dolu ve yıllar yoramadı sevgimi. İlk günkü gibi tazeyim sana, ilk günkü gibi heyecan doluyum. Kalbime geçirdiğin bu elbiseyi giymekten hiçbir aman yorulmadım. Sen benim umut ışığım, geleceğim, karım, kadınım, doğmamış çocuklarımın annesi… Bütün hayallerimin temelisin, bütün yıllarımın birikimi, bütün geleceğimin sahibi… Sen olmasan aşka bir adım yaklaşamazdı kalbim. Aşktan habersiz kapatırdım gözlerimi dünyaya. Böylesine güzel duyguları yaşamama ortak olduğun için sana minnettarım. İyi ki tuttuğun ellerimi bir an bile bırakmadın. Seni son nefesimi verene kadar seveceğim ve senden asla vazgeçmeyeceğim. Yeni yılımız kutlu olsun.

Eşe Yıldönümü Sözleri

 • Yeni bir yıl daha… Arkama dönüp bakıyorum da sen ne güzelsin be kadın. Sen ne de güzel aşksın. Hayatımda yer almadığın bir an bile yok ve varlığın her zaman kalbimin en güzel mührü oldu. Aşkın en güzel halini verdin bana, beni büyüttün, beni olgunlaştırdın. Seninle başladım sevmeye, seninle aşkı tattım. Dudaklarımdan adın bir an bile eksik olmadı ve ben seninle dört mevsim bahardım.
 • Hayatımın anlamını bulduran kadın; iyi ki ömrüme ömrünü, gönlüme gönlünü kilitledin. Seninle olduğum her an soğuktan çok sıcağı hissettim, ekşiden çok tatlıyı sevdim. Çayımın şekeri, kahvemin köpüğü, dilimin duası oldun. Senin varlığın beni her geçen saniye daha çok huzurla buluşturdu. Kış mevsiminde papatyalar açtı odamda, yaz sıcağında serinledim seninle. İyi ki geldin kadın, iyi ki.
 • Her şey senin tarafından aydınlatılana kadar karanlık bir gökyüzü gibiydi. Birden sen girdin yaşantıma hayatımın en parlak yıldızı gibi. Bizim iniş çıkışlarımız oldu ama kalbim hep bu günlere geleceğimize inandı. Nerede olduğum önemli değil. Kalbim senin olduğun yerde atıyor.  Mutlu yıl dönümleri sevgilim.

Okumaya devam et ->

 • Her yıl dönümü, ilişkimizi tekrar gözden geçirmemi ve hayatımın en iyi on iki ayı olduğunu fark etmemi sağlıyor. Seninle birlikte yaşadıklarımız, bir senenin günlüğü gibi. Bazen acı ve tatsız olaylar da yaşasak bunlarda hayatın gerçekleri.  Sen ve ben aşkın hatıra defterini yazalım. O hatıratı en güzel cümlelerle dolduralım. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
 • Kollarında geçirilen, dudaklarınla mühürlenen tek bir saniye, binlerce hayata değer. Ne bir kutlama ne bir parti istiyorum. Sadece seninle olmak, hayatın bana vereceği en büyük hediyedir. Sadece sen ol yanımda bir tanem nice mutlu yıl dönümleri diliyorum.
 • Seni ne kadar sevdiğimi açıklamaya nereden başlayacağımı bilmiyorum. Yoğun duygularımı anlamak için kalbimin derinliklerine girmen gerekir.  Okyanusların ve gökyüzünün derinliği gibi sana olan hislerimi kelimeler tarife müsaade etmiyor. Nice Yıl dönümleri diliyorum Tanrı’dan seninle geçecek.
 • Seninle birlikte olmaya başladığımızdan beri, hayat sürekli bir öpücükler ve yumuşak sarılmalar döngüsüne dönüştü. Hiç şikâyetim yok bunlardan. Seninle olan hayatım umarım asla değişmeyecek. Mutlu yıl dönümleri hayatımı dönüştüren ve beni dünyalar kadar mutlu eden harika insan.
 • Günlük hayatın tekdüzeliğinde sadece seninle nefes alabiliyor ve hayatıma seninle renkleri davet ediyorum. Bu yıl dönümü yaşadığımız tüm anlarda yaptığımız fedakârlıkların toplamı ve aşk ancak fedakârlık ve karşılıksız sevgi olursa bir anlam ifade ediyor. Sana her şey için teşekkür ediyorum. Umarım nice yıl dönümlerini birlikte kutlarız benim bir tanecik sevgilim.
 • Dünyada en çok mutluluk veren şeylerden biri, sizi daha çok seven birisine âşık olduğunuzu bildiğiniz zamandır. Ondan daha da mutluluk veren şey ise, o insanla yıllarını bir uyum içerisinde, aşk, sevgi, fedakârlık ve paylaşımlarla geçirmektir. Dünyada bu kadar nadir bulunan bir şeyi bana yaşattığın için kendimi çok şanslı hissediyorum. Mutlu yıl dönümleri bir tanem.

Tanışma Yıldönümü Sözleri

 • Geçmişimi değiştirme gücüne sahip olsaydım, tüm yaşadığım acılara ve hatalara rağmen yine de değiştirmezdim. Çünkü eğer değiştirseydim seninle yollarımız asla birleşmezdi. Demek ki, geçmişin acılarına sabır göstermek gerekiyor. Çünkü o zaman hayat, insanı senin gibi harika bir insanla ödüllendiriyor. Her yıl dönümümüz bir öncekinden daha da güzel ve özel olsun sevgilim.
 • Hayatımı sensiz olarak hayal etmeye ancak birkaç saniye tahammül edebildiğimde, yaşantımın sensiz nasıl kurak bir çöl gibi olacağı gerçeğiyle yüzleşiyor ve bu düşünceyi hemen aklımdan çıkarmaya çalışıyorum. Sen benim çatlamış, susuz topraklar gibi olan yaşantıma hayat getiren, zarif ve nadide bir çöl çiçeği kadar değerlisin bir tanem. Nice güzel ve mutlu yıl dönümleri geçirmemiz dileğiyle.
 • Birçok insan bu güzel günde sevdiğine armağanlar veriyor. Ama bunu gerçekten çok basit buluyorum.   Bana hayatını veren, varlığını bana adayan senin gibi özel bir insana verilecek hangi hediye senin değerinle boy ölçüşebilir ki sevgilim. Mutlu Yıl dönümleri.
 • Her zaman aklımdasın ve her zaman seni düşünmeye devam ediyorum. Gel bana, elimi tut ve sonra asla bırakma. Hayatımı seninle geçirmek ve senin yanında yürümek istiyorum. Tek istediğim hayatım boyunca seninle olmak. Bu hayatımı senin yanında yaşamak ve son nefesimi seninle birlikte vermek. Nice mutlu ve özel Yıl dönümlerine ruh eşim.

Okumaya devam et ->

 • Sana sahip olduğum için çok şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum ilk defa hayatımda. Günlerimi aydınlattın ve hayatımı tamamladın sen. Bana verdiğin gerçek aşkı ve o güzelim yılları hiçbir şeyle karşılaştıramam. Mutlu yıldönümleri eşsiz sevdiğim.
 • Sen benim kalbimin şarkısın. Sen başından beri istediğim sevgi dolu, harika bir insansın. Hayatımı senin için vermekten bir an bile çekinmem çünkü senin olmadığın bir hayatta zaten yaşayamam bir tanem. Her şeyim olduğun ve çok daha fazlası için teşekkür ederim sevgilim. Mutlu yıl dönümleri diliyorum.
 • Kimse aramızdaki ilişkiyi kavrayamaz ve bu dünyada senden başka hiç kimse beni böyle derinden anlayamazdı.  Aramızdaki engelleri engel olarak bile görmedim ben. Biliyordum ki, sendin hayatımın en tatlı anılarını biriktireceğim insan ve kaderimdin. Seni ne kadar çok sevdiğimi her fırsatta göstermeye çalışsam da bazen yetersiz kaldım biliyorum. Ama sana en güzel Yıl dönümü hediyesini belki de bu sözlerle verebilirim diye düşünüyorum.
 • Bütün sıkıntılı zamanlardan sonra bile, gülüşün benim için sabah içilen, ayıltıcı bir kahve gibi. Beni uyandırıyor ve gün boyu, şu hayat denen şeye devam etmemi sağlayacak gücü veriyor.  Sensiz ne yapardım düşünmek bile istemiyorum bir tanem.  Daha nice mutlu yıl dönümleri diliyorum.
 • Yıldönümüm kutlamalarımızın büyük olmasını istiyorum çünkü sen varlığınla,   hayatımızın her gününü yaşanmaya değer kılıyorsun. Seni ne kadar sevdiğimi göstermek için yeterince iyi bir hediye olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden yıldönümümüz için sana kalbimi veriyorum sevgilim.
 • Bazı zamanlar tartıştığımız oluyor ilişkimizde.  Bazen kavga etmek için yüzlerce nedenimiz olabiliyor. Ama her zaman seni sevmek için binlerce nedenim olduğunu hatırlıyorum. Ve kavga nedenlerimizi işte tam da o an unutuyorum. Mutlu yıl dönümleri benim güzel sevgilim.

Kısa Yıldönümü Sözleri

 • Benim için verdiğin sevgiye ve mücadeleye minnettarım.  Nice mutlu Yıl dönümlerine sevgilim.
 • Seni sevmenin ve senin tarafından sevilmenin tatlı tadına varmak ve ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha hatırlamak istiyorum bu yıl dönümümüzde.
 • Ben gerçekten çok şanslı bir insanım. Seni ne kadar çok sevdiğimi şu dünyaya, yıldönümümüzde haykırmak istiyorum.
 • Kalbimi çalan,  kalbimi yeniden aşkla attıran insan için, aşk için, ayaklarımı yerden kesen senin için yıldönümümüz bir kez daha kutlu olsun.
 • Gerçek aşkı ben sadece sen de buldum. Yıl dönümümüz kutlu olsun
 • İhtiyacım olduğunda beni bırakmayan, bana destek olan ve bana aşkı anlatan insanla geçireceğim bir yıldönümü daha en büyük mutluluk.
 • Ben her zaman, beni ben olduğum için sevecek bir insan arıyordum. Seni bulduğum o günün yıldönümü kutlu olsun.
 • Seni sevmek bana çok fazla şey hissettirir. Mutluluk, Sevinç, Heyecan ve Sevgi. Bu duyguları seninle paylaştığıma çok mutluyum. Her yıldönümümüz hep böyle coşkulu olsun.

Okumaya devam et ->

 • Tartıştığımız  zamanlar bile seninle güzel. Mutlu yıl dönümleri sevgilim.
 • Yaptığımız hataları öpücüklerimizle sileriz. İniş ve çıkışlar her ilişkide olabilir. Bunlar aşkımızı besler ve bir yıldönümünü daha beraber yaşarız.
 • Üzüntülerde sevinçler gibi ilişkimizin bileşenlerini tamamlıyor ve bizi daha da güçlendiriyor. Nice dolu dolu yıldönümlerine aşkım.
 • Bu dünyada yalnızdım ve sen bana sevgini verdin. Bu güzel yıldönümleri senin sevgin ve ışığınla mümkün oldu. Nice yıl dönümlerine sevgilim.
 • Bu bizim ilk yılımız olabilir ama ömür boyu harika hatıraların ve aşkların başlangıcıdır da aynı zamanda. Mutlu yıl dönümleri.
 • Beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor bezen şımartıyorsun.  Mutlu yıl dönümleri  sevgilim.
 • Benimle olmanın kolay olmadığını biliyorum, ama yine de bunu yaptığına seviniyorum.  Seni seviyorum mutlu yıl dönümleri.

Okumaya devam et ->

 • Sadece bilmeni istedim, her şey için çok müteşekkirim! Akıllı, düşünceli, tatlı, harika, güzel ve esprilisin. Bu liste devam edebilir! Mutlu yıl dönümleri.
 • Seni sevgilim olarak görmenin çok güzel olduğu gerçeğini kutlayabileceğim bir gün geçirmeyi seviyorum.
 • Seninle yaşarken zaman uçup gidiyor. Mutlu yıl dönümleri hayatımın uçarı aşkı.
 • Mutluyken zaman uçar derler. Her yıl daha hızlı geçiyor çünkü ben seninle mutluyum. Mutlu yıl dönümleri hep bizim olsun.
 • Seni her gördüğümde tekrar âşık olurum. Mutlu yıl dönümleri bir tanem.
 • İnişlerimiz ve çıkışlarımız vardı. Böyle şeyler her aşkta yaşanırdı. Seninle geçen her dakikamdan mutlu olduğumu bilmeni istedim. Yıl dönümümüz kutlu olsun.
 •  Özel günümüzde tüm kalbimin sadece sana ait olduğunu bildirmek istiyorum. Mutlu yıl dönümleri.
 • Tanıştığımız günü hep hatırlayacağım. Bu yıl dönümlerinde hep o günleri hatırlayacağım ve ne kadar şanslı olduğumu da unutmayacağım.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

 • Yıldönümleri, birlikte yaşadığımız tüm harika zamanlara hoş bir şekilde bakmak için nefeslendiğimiz bir dönem. Bunu iyi değerlendirmeli. Mutlu yıl dönümleri sevgilim.
 • Seni düşündüğüm her an için  köşeye bir lira atsaydım, şimdi milyoner olurdum. Mutlu yıl dönümleri.
 • Yıllardır her ikimizin de değiştiğini biliyorum, ama bu değişim yoluyla birlikte daha yakınlaştık. Seni çok seviyorum.
 • Bana,   kimsenin yerini alamayacağı, dünyanın en iyi sevgilisini verdiği için Tanrı’ya şükrediyorum. Seni seviyorum tatlım. Yıl dönümü kutlu olsun.
 • 365 günden sonra hâlâ sevgilim olduğuna inanamıyorum. Ne kadar şanslıymışım meğer. Nice yıl dönümlerine hayatımın şiiri.
 • Geçmişi umursamıyorum artık çünkü benim hediyem ve umarım geleceğim sensin. Mutlu yıl dönümleri.
 • Geçmişin nasıl olduğu önemli değil… Söz veriyorum, geleceğimiz herkesin gördüğünün en iyisi olacak. Mutlu yıl dönümleri.
 • Seni ilk kez öptüğüm günden beri zamanın durduğunu hissediyorum. Mutlu yıl dönümleri zamanın durduran insan.

Yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

3 replies on “Yıldönümü Mesajları, Sevgiliye Yıldönümü Sözleri”

küçükken hayvanlarla konuşmak ne kadar ilginç olurdu meğer yıllardır iletişim kurduğum bir sürü hayvanlar varmış😉

Güzel sözler ile ilgili vazgeçilmez adresimizsiniz. İyi ki varsınız eguzelsozler.com ekibi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *