Categories
Damar Sözler

Umursamaz Sözler

Umursamaz sözler yazımızda umursamamak sözleri, sallamamakla ilgili kısa sözler, umursamaz mesajlar ve kısa umursamaz sözler bulabilirsiniz.

Umursamaz Sözler

Hayatta tek bir kuralım var oda hiç kimseyi umursamamak çünkü bir insanı ne kadar umursarsan o kadar tepene çıkar.

Ne kadar sevdiğin sana kalsın sebebi senin sevdiğin kadar seni umursamayacağım. Çünkü senin sevgin ancak buna layık.

Sensizlik umurumda değil. Bundan önce sen mi vardın hayatımda ve kalbimde beni başkasıyla karıştırma.

Seviyorum dedin değerimi bilemedin şimdi umurumda değilsin haddini bil. Haddini bilmiyorsan bu kalpte yerin yok onu bil.

Bazı kişilere vereceğiniz en büyük değer adlarının baş harfini ağaca büyük harfler ile yazacak kadar umursamamızdır.

En çok da canını sen boşa çabalarken umursamaz bakışlarım yaķacak. Çünkü ancak o zaman kıymete binerim senin gözünde.

Umursamaz bir adama döndüysem ve bu haldeysem sebebi sensin. Çünkü zamanında sen de beni umursamıyordun.

O değersiz insanları gözünde büyüttüğün kadar olmadıklarını gördüğünde umursamaman gerektiğini anlıyorsun. O yüzden kimsenin havasını arttırma.

Belki çoğu şeyi umursamamak basittir ama uzun zamandır sevip değer vermiş olduğun birini artık umursamak işte o çok koyuyor insana.

Umursamamayı ben seni umursadıktan sonra öğrendim ne acı değil mi? Sen de sevmeyi seni umursamadıktan sonra öğrendin.

Zayıf insanlar intikam alır, güçlü insanlar affeder, zeki insanlar umursamazlar ben de zeki bir insan olduğumu düşünüyorum.

Bana yakışan en iyi umursamaz stilim. Çünkü seni umursamak tarzımı bozuyor.

Ölüne bile saygı duyulmayacak kadar umurumda değilsin dirine saygı duydum tepeme çıktın ölüne saygı duyarsam hayaletim olursun maazallah.

İnsanım en sığındığı kelime keşke’dir o kadar çok duydum ki umurumda bile değilsin artık. Yani keşkelerim de bile yerin yok bu saatten sonra.

Herkes ikinci sansın peşinde kimse ilkini kaybetmemeyi umursamıyor. Ama artık ilkim de olsan sonum da olsan takmıyorum seni.

Umursanmamak ile İlgili Sözler

Bir insanın hayatını tek bir kelime bu kadar değiştirebileceğine inanmazdım umursamıyorum ama bunu söylemek bile o kadar tuhaf ki. 

Kalbim sana umursamaz atıyor artık düşün onun bile ritmini bozdun. Eskiden sen diye atarken şimdi hiç diye diye bayram ediyor.

Sen dünyalarım olmuşken ben ise umursanmadığım bir kalpte kim vurduya gittim. Ancak sevinme çünkü artık benim kalbimde de bir hükmün yok.

Umursamadığında kaybediyor insan. Ancak umursamayan kişi değil umursanmayan kişi kaybediyor. Mesela sen.

Ben artık umursamaz olmaya kararlıyım üzüĺmeyi bıraktım, canı isteyen bana uysun çünkü benim canım artık kimseyi istemiyor.

>Hayal kırıklığı sözleri< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Bir gün gece yarısı telefonuna bir mesaj gelecek bir kelime sana çok koyacak umurumda değilsin. Gitti mi zoruna? Benim bir hoşuma gitti ki sorma.

Ben mutsuzken o rahatça gülebiliyorsa umursama çünkü gün gelecek sen güleceksin o ağlayacak.

Umursamaz biri değilim, umursamıyormuş gibi rol yapmayı öğrendim. Sanırım bu konuda başarılıyım değil mi?

Mutluluğun felsefesini buldum hiç kimseyi umursamamak hayatı geldiği gibi yaşamak. Ben de bu saatten sonra bu felsefeye uymaya kararımı verdim.

Umurumda değil artık boş insanların boş sözlerini boş verdim artık. Bu boş insan kategorisinde ilk sırada sen yer alıyorsun.

Ben umursamaz birisi değilim ama sürekli yalan söyleyip de bana inan diyen birine önemseyecek kadar da aptal değilim. O yüzden seni umursamamayı doğru yol olarak belirledim.

Kalbime sordum öyle birisi yok burada dedi; az önce de umuruma sordum, onda da değilmişsin. Yani bu bedende sana yer yok artık.

Seni kalbime soktuğum günü hatırlıyorum da ne safmışım. Seni umursamadıktan sonra aklımı dinlemeye başladım.

Ne dost ne akraba ne arkadaş ne sevgili artık istemiyorum hiç kimseyi. Umurumda da değil kimse çünkü hepsi dünya fanisi.

Hayattaki tek varlığım senin sevgindi sanıyorken bir de baktım ben seninle kendi hayatımı unutmuşum. Kalbim ve aklım seni unutunca benimde bir hayatımın olduğunu fark ettim. Her ne kadar yıkık dökük olsa da seni kalbimden atarak toparlamaya da hazırım.

Gözlerime baktığında eskiden sadece sana olan aşkımı görüyordun değil mi? Oysa şimdi boş gözlerle bakıyorum sana çünkü artık gözlerim bile umursamıyor seni.

Sigara gibisin başta seni bırakamam derken birden bire kafamda yok ettim. Sonra dedim ki ne kadar da büyütmüşüm gözümde alt tarafı bir sigara, ne kadar büyütmüşüm seni alt tarafı bir hainsin.

Hastalığıma şifa olacak dermanı buldum. Kalbimden seni atıp umurumda bile olmaman. Ancak gel gör ki bu ilacı kalbime uygulayamadım.

Kalbimin tek sahibiyken şimdi seni tınlamamak başta zor geldi ama sonradan üstümden bir yük kalktığını fark ettim.

Sen aslında benim her şeyim falan değilsin ben seni öyle görmek istediğim için öyleydin. Ama artık hiçbir şeyimsin desem bana inanırsın değil mi? İnan ya da inanma artık hiçbir şeyim değilsin hatta umurumda bile değilsin.

Umursamıyorum artık seni. Ne seni ne de kendimi. Umursamıyorum artık yaşamayı, dünyayı, ahreti. Ölmeyecek miyiz zaten bir gün? Bekliyorum öylesine.

Umursamaz sözler yazımızın sonuna geldik.

One reply on “Umursamaz Sözler”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *